Oral yapmaya bayılıyorum.

Ben lezbiyen degilim ama bir kac kız arkadasima oral yaparım. Zevkten geberdiler resmen. Özellikle balık etli hatta biraz kilolu olan kızlara oral yapmayı seviyorum, biraz kaba olucak belki ama resmen 'ağız dolduruyor' onlar.. Bu hobim ile devam etmelimiyim, yoksa durmalı miyim?

0|0
10|34

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• valla sasırdım. zevk alıyorsan iyi dikkat et hastalık falan kapma dudakların mantar falan cıkmasın

0|0
    0|0
  • erkeklerede yapıyorsan bisexuelsin yok sadece kızlarla yapıyosan lezbiyensin. ben lezbiyen değilim demekle de olmaz lezbiyenim demeklede olmaz. önce 1 sevgilin olucak kız ailenle tanıştırıcaksın onunkiyle tanışıcaksın. ozaman ben lezbiyenim de. sıkıyosa ))

0|0
    0|0
  • bu yaptığın lezbiyenlik bayan kukularını yalamaya ilgi duyuyorsun hoşuna gidiyor illa sevişmeniz şart değil. ama lezlikte o kadar kotu değil i.ne olmaktan iidir.

0|0
    0|0
  • ağzını doldurmasını seviyorsan eğer bu konuda başka şeyler de düşünülebilir. ağzını dolduracak daha eğlenceli şeylerde olabilir...

0|2
    0|0
  • kararı biz mi wercez

0|0
    0|0
  • Al işte bi tane daha çıktı. Lezbiyen partner arayışlarınızı başka ortamlarda başka platformlarda yapsanız. Bi başka konuda 3 lezzo buluştu onlara katıl

0|0
    0|0
  • bence devam et çünkü bende oral yapmayı seven bir insanım ve kadınların cinsel orgganını yalamak öpmek emmek zivk viriyo bana ben devam et derim

1|0
    0|0
  • meslek sırlarını bizede söyle sende bizden biri sayılırsın:)

0|1
    0|0
  • canım bence bi sınır koymalısın yoksa lezbiyen olup çıkıcan bak demedi deme :))) erkek arkadaşınla 69 yap :))

0|0
    0|0
  • Nasıl lez değilmişin?Zükün yok ki Zükesin.Lezler ne yapıyor zannediyon la pis sapık:PPP

2|0
    0|0
  • Şimdi abaza biz miyiz ?

0|2
    0|0
  • hangisi seni mutlu ediyorsa sende onu yapıcaksın güzelim. Amaç kendini mutlu etmen değilmi zaten. Peki seninkinin yala.masından zevk alırmısın?

0|0
    0|0
  • güzelim neden kızlara erkeler duruken hem kilolu olmasına da gerek yok zaten ağzını dolduracak kadarkardır

0|0
    0|0
  • evet lezbiyen değilsin hemde kızlara oral yapmayı seviyosun. daha ne gerekiyo lezbiyenlik için

0|0
    0|0
  • nasıl mutlu oluyorsan öyle devam et sonuçta kendi hayatın . kendi duygularını bastırmaktan iyidir yani.

0|0
    1|0
  • Cok tehlikelisin :)

0|0
    0|0

• Ben lezbiyenim ama sadece yalnış bedende doğmuşum..

1|0
    0|0
  • bence kendine yalayacak bir penis bul. bu yolun sonu yaş gibi.

0|0
    0|0
  • erkeklerden zevk almayana kadar devam et

0|0
    0|0
  • sen lezbiyensin haberin yok...

1|0
    1|0
  • bu konuda benim çok ilginç bi hikayem var özelden yaz anlatıyım .DD

0|0
    0|0
  • gerçekği ile yapman daha doğru olur

0|0
    0|0
  • Bende dur .D Gidişat iyi değil

0|0
    0|0
  • Sen oral yapmayı bide erkeklerde dene o zmn buraya yorum yaz. oke

0|0
    0|0
  • Ben şimdi vazgeç desem sen vazgeçebilecek misin bu kadar sevdiğin birşeyden?Faydası oalcak mı?

0|0
    0|0
  • Aynı hobi bendede var inanırmısın :D

0|0
    0|0
  • O kadar lezbiyeni nereden buldun

0|0
    0|0
  • lez değilsen neden kızlarınkini yalıyorsun ? böyle hobi mi olur. kızım bak git.

0|0
    0|0
  • galibam sen biraz kilolu şu ağız dolduran balık etli tiplerdensin oldukça övmüşsünde :)

0|0
    0|0
  • kaç yaşindasin :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence Sen git zeytin yagiyla abdest al gel Canim :)

2|7
    0|0
  • ne hobısı ya sen azılı bır lezbiş olmussun haberın yok :))

2|1
    0|0
  • kızlar birbiriyle yaşarsa erkekler ne işe yarar o zaman herkes rolüne razı olsun bence

2|2
    0|0
  • erkeklerden bıktım galiba kızlara sarmışsın bence lezbiyensin

0|0
    0|0
  • böğğğ.şimdi kusacam..nasıl bir midedir o yaaa

0|0
    1|1
  • bence lez olmuşsun bile aman dikkat et:)

0|0
    0|0
  • Çok fedakar bir arkadaşsın sen

3|0
    1|0
  • bende istiyorum banada yap bakalım zevkalacakmıyım yoksa bendemi lezim ::))

2|3
    1|2
    • aaa ne kadar çok lez varmış burda

• normale devam et en güzeli.ama kız kıza yapılması felaket estetik oluyor oda ayrı konu:D

• estetikliği batsın

• Banada yapppp bak hobbin diye yoksaki ben lez değilim

1|1
    1|1
  • bu hobinle devam edebilirsin.yeterli ne yaptığını farkında ol,hoşuna gidiyorsa zevk alıyorsan yap.

1|1
    2|5
Yükleniyor...