Kızlar lazer epilasyon?

Kızlar aslında batık sorunum olmasa hiç bulaşmayacaktım ama artık o tüyleri çıkarmak için bikini bölgemi deşip kan revan içinde kabuk tutan yaralarla bırakmaktan bunaldım. Lazer epilasyona gitmeye karar verdim. Hastanede yaptıracağım. Yaptıranlara sormak istiyorum özellikle acılı bir işlem mi? Benim tenim beyaz, tüylerim de tüy değil kıl yani biraz kalın. Kaç seans sürer acaba? Ve tamamen kurtulabiliyor muyuz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Kılların kalın olduğu için daha kısa surer seansların. Makina ozellikle siyah ve kalın kılda etkilidir, birde beyaz tenli isen 4-6 seans derim ben.
    Tamamen kurtulma garantisini kimse veremez, lazerden sonra kıl sorunuyla tekrar karşılaşan birçok kadın var, hiç belli olmaz. Ama asla eskisi gibi olmaz, 5-10 tane olur en fazla, onlarda oyle sert ve simsiyah olmaz, bu kesin..

Acımaz diyemem, bikini bolgesi acır, etimizin en ince olduğu yerlerden malesef.. Ama en fazla dudagını ısırtıcak bir acı, nasıl anlatsam sana, uçlu kalemin ucunun sıcak oldugunu dusun, ve onu bikini bolgene batırdıgını dusun.. Dayanılmıcak bir acı değil, merak etme :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tenin ne kadar açık kılların ne kadar koyu ve kalınsa o kadar etkili olur. İstanbul'da isen sana iyi bir merkez tavsiye edebilirim.

1|0
    0|0
  • Kıl yapısına göre değişiyor, önce bazı testler yapıyorlar.
    Hedefine göre bir program çıkartıyorlar.

Kolay gelsin.

1|0
    0|0
  • ben de omuzlarıma yaptırdım,4-5 seansta biter dedi arkadaşlar,
    özel bölge biraz daha zormuş uzmanların söylediğine göre
    omuz bölgesi de çok acıyor ama bana bir ürün tavsiye ettiler
    biodrops este krem diye onu kullandım hiç acımadı özel bölgede de kullanılıyormuş
    tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Her tercihe saygı duyan birisi olmama rağmen en nefret ettiğim şey şu lazer

0|0
    0|0
    • Neden?

• Öyle ya da böyle biraz olmalı bence , tamamı alınmamalı , hiç feminen olmuyor hepsi alınınca

Kızlar Ne Diyor 2

• En az 4 seans sürer, yapına bağlı kimisi çok ağrı çekiyor , bayağı rahat edersin

1|0
    0|0
  • O tamamen tuyun kalitesi ve makineye gore degisir gideceksen buz baslikliya git yoksa acidan ölürsün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...