Göğüsten süt benzeri sıvı gelmesi?

Arkadaşlar öncelikle ciddi bir sorunum var ve ciddi yorumlar yapın lütfen.
Bugün adet olmaya başladım ve üç gün önce göğüslerimde acaip bir ağrı vardı, sütyen takarken falan dokunduğumda ağrıyordu. Ve siyah bir sütyen giymiştim çıkardığımda hafifçe beaz bir sıvı gördüm. Sonrada dikkatli baktım. Göğüs uçlarımdan beyazımsı çok ama çok az sıvı geliyor. Şu an kesildi. Ama korktum yinede. oktora gitmeme gerek var mı?
Not: Hiç cinsel ilişkide bulunmadım

Güncellemeler:
Arkadaşlar yanlış anlamayın 18 yaşındayım ilk defa adet olmuyorum :D

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım ben size yardımcı olabilirim...

akıntı tek memenizden mi geliyor yoksa her ikisinden de geliyormu? eğer iki memenizden birden geliyorsa vücudunuzla ilgili bir sorun var demektir.. eğer tek memenizden geliyorsa bunuda başka şeyleri var bunun cevabını verirseniz size devamını ona göre anlatabilirim...

bu arada doktorum...

0|0
    0|0
    • tek sol göğsümden geliyordu

• aynen en iyisi doktora görünmeniz tabiki... kesin sonucu ordan alabilirsiniz... sağlıklı günler şimdiden... yanlış anlaşıldıysakda kusura bakmayın düşündüğünüz gibi bir amacım yoktu...

• yok öyle bişi düşünmedim

Erkekler Ne Diyor 8

• Endokrin ya da jinekoloji uzmanına görün derim. Prolaktin seviyesinden yükseklik dediğin soruna neden olabilir.

1|0
    0|0
  • Prolaktin ve/veya oksitosin hormonlarındaki artış hamile olmayan kadınlarda süt salgılanmasına sebep olabilir. Doktora git, ciddi bir durum olabilir.

0|0
    0|0
  • Öncelikle bunu gizli sormaliydın abaza çok. 2. si doktora git

0|0
    0|0
    • bilmem ben hiçbirşeyi gizli paylaşmamda yani gideyim?

• süt bezlerin yeni yeni gelişiyor ondandır korkma dostum

0|0
    0|0
  • doktora görün derim süt değildir o

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun son durum nedir

0|0
    0|0
    • dediğim gibi olmuo daha

• Iyi o zaman keyfine bak bir daha olursa doktora gidersin bence tabi , yine de sen bilirsin

• git bir doktora görün bekar kız nasıl sütlenmiş öğren

0|0
    0|0
    • aslında süt değildi sanki böyle değişik bir şeydi. bir gün oldu kesildi

• Ayran olmasın o

0|0
    0|0
    • Of defol git

• tamam

• Tm anşıldı merkez

Kızlar Ne Diyor 2

• Iltihaptır o, doktora git.

0|0
    0|0
  • İhmal etmeye gelmez.. İçinin rahat olması için en iyisi bir memografi çekmendir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...