Tecrübeli erkek anlayabilir mi?

Bir arkdaşımın büyük bir sorunu var.kızlık zarını diktirmeyi düşünüyor ama önemli olan bunu eşi anlar mı,e dogal olarak da çok korkuyor.Anlama olasılıgı varmıdır ? anlaşılır mı internetten araştırdık bazı erkekler anlaşılır diyor doğrumu dur?

0|0
4|34

En İyi Erkek Görüşü

• fazla kilolu olmamak sartı ile anlasılıyo buna benzer bi durum yasamıstım bi ark. ın ewlendiği kız bence kız değildi düğünden sonra yürümesinden fark etmiştim ben

tabi bunu söyleyemiyosun düğün sonrası oladugu icin düğünde de söylemz gerçii ve üzerinde gelinlik var dı sonucta , ama sonradan işte bu zarı diktirme sürecini uzatmıs kız halilde sorunca o sıralar ne yaptıgını bocalıyo falan arastırınca ögreniyo tavsiyem elini cabuk tutsun ve kilo alsın zayıflara ve normal kilolu bayanlarda eger bilincli ve deneyimli biri ise anlar ama kilo kapatıyo bence kadınların zafiyeti bu gerçi hosuma gidiyo bazen kız arkadaslarımda özelillklede yapalı uzun bi süre olmamısken biri ile ilişki icerinde misin sorusunu sordugum da işte o an ki bakısları beni bitiriyo 2. olarakta direk siz nerden tanısıyosunuz diyolar işte anlatma demiştim falan sohbet uzuyo oysaki ben cocukları tanımıyorum bile

1|0
    0|0
    • yani nasıl anlaşılıyor.sonuçta zar dikiliyor yer kapanıyor kanda geliyor

• ya o arastırdı o sıra ne yaptıgını kızın ordan buldu yoksa ameliyattan sonra cok ayrıntılı bakması gerek esnetik dkişleri görmesi icin ki ona da cerrahi bilen biri lazım düsük ihtimal yani sorun olmaz sanmam

Erkekler Ne Diyor 33

• 1-Kızlık zarını diktirmeyi deldirmeden önce düşüncekti ama düşünememiş yapacak birşey yok

2-Diktirmek sorun dğeil kolay iş fakat vicdanını nasıl diktirecek ? önemli olan bu

3-Sonuçta içini açıp bakmıcak o yüzden de Erkek birşey anlamaz merak etme fakat yıllardır sex yapmışsa vajinanın durumundan anlayabilir ama o da erkeğin tecrübesine bakar

4-Herşeye rağmen diktirdi diyelim gerisi kıza kalmış belli etmeden iyi rol keserse hiç anlaşılmaz.

1|2
    0|0
    • vajinanın durumu?

• İnan ona kelimelerle anlam veremem fakat karşılaştırma yaparak kendin daha iyi görebilirsin.Mesela ben anlıyorum fakat görmeden birşey diyemiyorum.umarım anlatabildim kardeşim

• Vajina yapısı aşırı deforme olmuşsa anlaşılır tabi ki.. Ama daha mantıklısı (göründüğüne göre arkadaşın bu durumdan yeterince utanç içinde) çeker eşini madem seviyorlar herşey dürüstçe olur anlatır, adam seviyorsa kabul eder zaten..

0|0
    0|0
  • tecrübeli ise anlar takıntılı ise doktora götürür baktırır yine anlar

1|0
    0|0
    • peki nasııılll ?

• daha önce cinsel ilişkiye girmiş bayanla girmemiş olan arasında vark olur ben kendim gözle görebilirim ayırt edebilirim

• Arkadaşın gibi kızlar yüzünden kadınlara nefret duymaya başlıyorum.

0|1
    1|0
    • Aynen öyle kardeşim.Birde sorsan bunlardan dürüstü,ilkelisi olmaz.Çok iğrenç bir durum.Ama şu da var diyelim ki o gece anlamadı.Ama 2 sene sonra birşey oldu eski yaptıklarından bir tanesi ortaya çıktı ne olacak?Ben olsam 2 sene değil 10 senede geçse direkt tekmeyi basarım.

• Bu direkt o erkeğin şerefine edilmiş bir hakarettir.

• Sorma hacı lafa geldimi bunlardan masumu yok ama o melek yüzlerinin ardındaki şeytan çıkıyo hemen. Ne demek diktirmek ya, resmen mal yerine koyacak kocasını işte

• hiç kimse anlamasa allah anlar be güzelim. seviyorum dediğiniz insanlara sizi olduğunuz gibi sevip sevmeme şansını verin bu herkesin hakkı.

0|1
    0|0
  • anlamaz..

1|0
    0|0
  • kızlık zarını sorun etmeyecek birisiyle evlenmeli çünkü evlendikten sonrada her hoşuna gidenle yatacak

0|0
    0|0
  • Bir tanesi Horoz ibiğinin kanını sürmüş müş..( bir yerde okumuştum...Bence insanı ömür boyu kandırmak için buradan yöntem sormayın..yakışmıyor..

1|0
    0|0
  • tecrübeli erkek hergün kızlık zarımı parçalıyor ilginçsiniz yaniiiii :DD

1|1
    0|0
  • zar yırtık diye anlayınca yapıcakları ile diktirilmiş diye yapıcakları pek değişmez en iyisi dikditsin belki anlamaz.ama içindeki vicdanı diktiremez..çok yazık sevgilisine...

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir evlilik olacak vicdan yok mu sizde. dürüstçe söylesin orasını burasını diktireceğine. bi rezillik daha yapmanın anlamı yok. madem bunu söyleyemecekti, o zaman niye evlenmeden önce yapmış? yaptıysan söyle. bide demişsin ki tecrübeli erkek anlayabilir mi, o kadar nane yemiş erkeğin hakkı bakire kız mı?

0|0
    0|0
  • anlamaz ama senin yaptığın ayıp sen vicdansızsın pardon arkadaşın

0|0
    0|0
  • bunu saklaması erkeği daha çok acıtır.

...

bazı kadınları tüm mahlukatlardan en aşşağıda görüyorum. bundan kendimi alamıyorum.

0|1
    0|0
  • Ah şu arkadaşlar arkadaşlar arkadaşlar :)

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz içine erimiş şeftali yerleştirsinerkek ilk girişte zorlanır 2.de kanattım diye sevinir yıkanmak için kız yataktan ayrılıp vc ye gider kaldıysa çekirdeğini çıkarır

0|0
    0|0
  • Ula Açıp Bakıcakmı ? Nerden Anlasın ?

Zarmışda Cartmışda Curtmuşta .

Palavraaaaaaa . Zarda Gördük Karanlıkta .

Evlencekse Adet Gününe Denk Getirsin Gerdegi Bi Pok Olmaz ..

Vicdanı Rahat Olucaksa Tabiki .

Cut.

0|0
    0|0
  • Anlamasa ne olur , kandırsan kaç yazar, ömür boyu hayatını adayıcağın adama kelek yapıyorsun , adını unttun adama namusunu veriyorsun ? sen vicdanen rahatsan ,

0|0
    0|0
  • POK ANLAR

0|0
    0|0
  • anlamaması için odun olması lazım :)

0|1
    0|0
    • nasıl?

• Nasılı yok bu işin eğer odunsa anlamaz zevkine düşkün biri değilse anlar acı cekmesinden

• Eşi kim ? Eğer eş olmuşsa neden böyle bir yol tercih ediliyor...

0|0
    0|0
  • sitttin sene anlamaz. ama ömür boyu vicdanın seni yer bitirir...

0|0
    0|1
  • Herkes anlamaz ama bilgisi olan rahatlıkla anlar.

0|0
    0|0
  • abi herşeyde 2.el kullanabilirim ama bi kadında asla :)

0|0
    0|0
  • Ben anlarım..başkasını bilemem...Kimler geldi, kimler geçti...

0|0
    0|0
  • ohaşşş durpşşş oıha

0|0
    0|0
  • Yazık adama yav

0|0
    0|0
  • adet gunu olursun yedırebılırsen tabi

0|0
    0|0
  • erkeğin şüphesi varsa ve daha önceden bakire biriyle olmuşsa anlaması çokta zor olmaz.

0|0
    0|0
  • arkadaşına selamlar :)

0|0
    0|0
  • anlaşılr.benm bi arkadaşm bıraktı öyle manitayı.tam da yüzük takmşlardı felan.üzgünüm :/

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 4

• Anlaşılır sıcak bir duş yaptığında kanaması başlar bu bir

Duş almadan ilişkiye girse bile gelen kanın rengi cok koyu olur buda iki

0|1
    0|0
  • anlasilmaz ama bu yaptiginizcok yanlis o arkadasin evleneci insanin yüzüne nasil bakicak sasarim

0|1
    0|0
  • Erkeğine bağlı sanırım

0|0
    0|0
  • kadının davranışları hareketlerindeki serbestlikten anlaşılır... diğer türlü anlaması çok zor...

0|1
    0|0
    • eminmisin canm

• o dikişler ilişkiden 1 2 gün öncesi için idare eder. dikişler atar, kanama sadece o dikiş yerlerinden olacağından inandırıcı olmaz. ayrıca kız alttayken hiç itiraz etmiyor, dur yapma falan sohbetine girmiyor sessiz kalıyorsa ya da penis içerde normalde çok sert bir yer olmasına rağmen öyle bir şey hissedemiyorsa yine anlar. ama erkek malsa bi .ok anlamaz.

Yükleniyor...