Arkadaşlar ben gay mıyım? :(

Öncelikle kendimden bahsediyim. Ben "ayran gönüllü" biriyim. Yani böyle 2-3 muhabbet etsem bir kızla hemen onu düşünüyorum filan. Gece yatmadan hayallerini filan kuruyorum.

Neyse şimdi gene bir hatun var ama bu hatun öyle böyle değil. Beni resmen duman etti,kul etti bitirdi :( Neyse ben kıza çok yüz veriyorum , çok SIKKIYorum filan çok ilgi gösteriyorum ama ben ne kadar ilgi göstersem o benden kaçıo.Normal bi hatun olsa bu kadar yüz vermezdim ama bu hatun beni benden aldı öyle böyle değil yani hiç bişi yapmadan ağzıma siçti :( işte şimdi o türkiyeye tatile gitti 6 haftalığına ve en son vedalaşmamızda ağladım! o gittikten 4 gün sonra bile ağladım! yani 5 gün boyunca ağladım! şimdi artık ağlamıyorum ama olsun kendime inanamadım. Ben şu yaşıma geldim bir kere bile bi kız yüzünden ağlamış adam değilim ... neyse sizce 5 gün boyunca resmine bakıp bakıp ağlamak normal mi? ha bide her ağladım zaman sayfalarca mektup yazıyorum gelince vericem ona diye ve nedense kendimi gay gibi hissediyorum davranışlarımdan dolayı. Sizce ben gaymıym yöksa kendimi çok mu kaptırdım?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Niye gay olucaksın o kişi erkek değil ki ya da erkek mi dönme mi travesti mi nedir yani :S

0|1
    0|0
  • Saçmalama gaylikle ne alaka dert sorun arama kendine

0|0
    0|0
  • link :)

0|0
    0|0
  • gay olmakla ne alakası var onu çözemedim ben.

0|0
    0|0
  • gay falan degilsin alakasi yok cok asik olmussun belliki

0|0
    0|0
  • lez bile olabilirsin ama gay değilsin.

0|0
    0|0
  • google a gay yazıp aratır mısın?

0|0
    0|0
  • gay le alakası ne anlayamadım? anlamına tekrar bak istersen

0|0
    0|0
  • Gay ne alaka?

0|0
    0|0
    • 5 gün boyunca agladim ve bu bana normal gelmedi.

• Bunu 1 erkek için yapıyorsan gaysin, bayan için yapıyprsan değilsin diyelim :)

• 0|0
    0|1
  • kıza ilgi duyuyosun nasıl gay olabilirsin :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kıza ilgi duyuyorsan lezbiansın

1|0
    0|0
  • Erkeksi lezbiyensin bence

0|0
    0|0
  • iyide hatun ağlattı diyorsun sonrada ben gaymıyım diyosun :) hatun dediğin bir ekse ve sende bizi kekliyosan evet sen bir gay sın :) yok erkek değilse gay may muhabbeti açıp kendine gaydırmamalısın :)

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Gay değil de kız gibisin

0|0
    0|0
  • Hepimiz gayız :)

1|0
    0|0
  • kıza tutulmuşsun işte. gaylıkla ne alaka. biraz sulu göz olabilirsin. :)

1|0
    0|0
  • hikayen ile gay olmanın arasındaki ilişkiyi kurunca cevap vercem. reserved.

1|0
    0|0
  • bu hikaye kiz ile erkek arasinda geciyor.yuvarlaklik bunun neresinde

1|0
    0|0
  • gay ne alaka ?

1|0
    0|0
  • fazla duygusalsın.

0|0
    0|0
  • direk gözüme gelince vericem ona falan kısmı çarptı :O