Kapat

Eşim sürekli ilişki için beni zorluyor.. Cinsellik performansımı çok beğeniyormuş nasıl kurtulacağım bu durumdan

eşim sürekli ilişki için beni zorluyor.. cinsellik performansımı çok beğeniyormuş nasıl kurtulcam bu durumdan arkadaşlar...sıkıntı geliyo

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Alışmış artık. Senin işin yaş. :) Bol padişah macunu, cezerye falan bulundur evde.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence süper bi durum niye bunaldın ki sonuçta evlisiniz zaman mekan herşeyiniz var bol bol fantezi deneyin hep aynı pozisyonda ilerlemeyin belki sende bu halde zevk alabilirsin :) Ayrıca ilk kez bir erkeğe sexten sıkıntı qeldigini duydum şaşırdımm :0

0|0
    0|0
  • kötü reklam

0|0
    0|0
  • istesek suç sizede istemesek suç:) ne güzel istekli karın var daha ne istiyorsun:)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle kadınlara can kurban be :) sen de bir kadını tatmin edemiyorsun bence sorun sende ben olsam hergün hergün affetmem vallah haha :)

1|0
    0|0
  • tatmin etmen gerek.. zira gözü dışarı bakar ozaman... daha anormallikte varsa doktor kapısı

çalmanız lazım..

0|0
    0|0
  • hamile bırak çocuk hamileyken duygusal olunuo ya zaten sonra çocuga bakacak kurtulursun çocuk yapalım de hazırsanız

1|0
    0|0
  • herkez ayrı bi alem arkadaş kimnnkinde tık olmaz kimnnki azgın çıkar :)

1|1
    0|0
    • 1000 küsür filöozof bir araya gelseydi bizim ülkenin insanının mantığını çözmek karşısında çaresiz kalırlardı...

• Utandığından değil, kaale bile almadığından. :)

• hacı nası evlisinz siz kaale almıyo nedemek :))

• doktora git dostum sen.BU SORUYU SORDUĞUN İÇİN UTANIYORUM...

0|0
    0|0
  • onu tamamen tatmin et. bir kaç gün devam et. sakinleşir. o da normala döner. korkacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • inşallah bende sen gibi olurum valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...