Eşim sürekli ilişki için beni zorluyor.. Cinsellik performansımı çok beğeniyormuş nasıl kurtulacağım bu durumdan

eşim sürekli ilişki için beni zorluyor.. cinsellik performansımı çok beğeniyormuş nasıl kurtulcam bu durumdan arkadaşlar...sıkıntı geliyo

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Alışmış artık. Senin işin yaş. :) Bol padişah macunu, cezerye falan bulundur evde.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence süper bi durum niye bunaldın ki sonuçta evlisiniz zaman mekan herşeyiniz var bol bol fantezi deneyin hep aynı pozisyonda ilerlemeyin belki sende bu halde zevk alabilirsin :) Ayrıca ilk kez bir erkeğe sexten sıkıntı qeldigini duydum şaşırdımm :0

0|0
    0|0
  • kötü reklam

0|0
    0|0
  • istesek suç sizede istemesek suç:) ne güzel istekli karın var daha ne istiyorsun:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle kadınlara can kurban be :) sen de bir kadını tatmin edemiyorsun bence sorun sende ben olsam hergün hergün affetmem vallah haha :)

1|0
    0|0
  • tatmin etmen gerek.. zira gözü dışarı bakar ozaman... daha anormallikte varsa doktor kapısı

çalmanız lazım..

0|0
    0|0
  • hamile bırak çocuk hamileyken duygusal olunuo ya zaten sonra çocuga bakacak kurtulursun çocuk yapalım de hazırsanız

1|0
    0|0
  • herkez ayrı bi alem arkadaş kimnnkinde tık olmaz kimnnki azgın çıkar :)

1|1
    0|0
    • 1000 küsür filöozof bir araya gelseydi bizim ülkenin insanının mantığını çözmek karşısında çaresiz kalırlardı...

• Utandığından değil, kaale bile almadığından. :)

• hacı nası evlisinz siz kaale almıyo nedemek :))

• doktora git dostum sen.BU SORUYU SORDUĞUN İÇİN UTANIYORUM...

0|0
    0|0
  • onu tamamen tatmin et. bir kaç gün devam et. sakinleşir. o da normala döner. korkacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • inşallah bende sen gibi olurum valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...