Sizce bu penis yeterli mi ilişki için?

9,5 cm uzunlugunda 4cm genişliğindeki penis yeterlimi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gelelim fasulyenin faydalarına kardeşim benim :)
    1. 8.5 santim'den sonrası kadının zevk almasına yarar
    2. 4 santim penis kalınlığın bu ayrı bir güzel çünki vajina yanakları kadının daha fazla zevk almasına yarar.
    3. Şu söz var uzunluğu kalınlığı değil işlevi derler bilirsin mesela 30 santim olup 5 dakikada işi biten penis yerine 10 santim yarım saat 1 saate kadar boşalmayan penismi tabikide 1 saate kadar çünki boşaldıktan sonra erkek biraz duraksar oda kadının zevk alması için dakikalar gerekir 5 dakika birşeye yetmez oyüzden takma :)
    4. şu an ki kızlar veya kadınlar 20 30 santim istiyor inan bana gördüklerinde kaçarlar kadının vajina derinliği yani olgun bir kadının vajina derinliği 18.5 santimtir ondan sonrası acı verir.
    5. Kilon var ise kasıklardaki yağ oranı 1 2 santim yutar oyüzden kilon var ise kilo ver spor yap daha iyi olursun.
    Not: Şunuda diyim etek altı traşını geciktirme tüyler uzadıkça penisini küçük gösterir.
    Sana gerekenden fazla şey söyledim işine yararsa ne mutlu bana :)

0|0
    0|0
    • Yanlış biliyorsun. Ortalama 8 9 cm derinliktedir ve ilk 3 4 cm dedir sinir uçlarının yoğun olduğu bölge. Yani zevki ilk 3 4 cm de alırlar. İster 20 cm olsun ister 9 cm olsun iş görür. Dibe doğru ilerledikçe sinir uçları azaldığından sadece dış nokta uyarılır. Dipler döllenmeler içindir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• kız seni seviyosa takmaz bunu rahat ol.

0|0
    0|0
  • Kalınlığı yeter. Kullanmayı öğrenmelisin

0|0
    0|0
  • Yeter kardeşim. Sanırım yaşın daha küçük, zamanla o biraz daha buyur merak etme.

0|0
    0|0
  • yeter

0|0
    0|0
  • Biraz ufak gibi ama ònsevismeyle kapatabilirsin o acigi

0|0
    0|0
Yükleniyor...