Eş adayınız sizden bekaret raporu istese ne yapardınız?

sorum kızlara bakir eş adayınız sizden bekaret raporu istese cevabınız ne olurdu

0|0
24|11

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes sinirlenmiş ama bayanların geçmişini sakladığı, her haltı yiyip ben bakireyim dediği şu zamanda bir erkek çok haklı olarak isteyebilir. Acaba beni mi kandırıyor diye içi içini yiyeceğine görsün raporu içi rahat etsin ne var. Ben şahsen erkeklerin de bakir olup olmadığını gösteren bir test varsa seve seve gider rapor alırım. Yarası olan gocunur! Yarası olmayan gururla ispatlar!

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 24

• bunu nasıl istediğine cümlelerine o anki ruh halime bağlı :) ama yaram yoksa neden gocunayım kabul ederdim galiba

0|5
    2|0
  • çok gülerdim...

1|0
    0|3
  • rapora gerek yok sorsun yeter. Olmadı gel deneyelim derim öylemi değil mi.Mızıkçılık yok ama ne çıkarsa bahtına.

1|1
    1|1
  • Bana sormak yerine neden rapor istiyor ki ? Benden böyle bir şey isteyen kişiyle sevgili olmakla en büyük hatamı yaptığımı anlar ve ayrılırdım kendisinden.

2|0
    0|2
    • maşallah ne kolay terkediyorsunuz

• evet türk erkeklerine yazık

• Türk erkeklerine değil senin gibi düşünenlere yazık.

• Gerçekten seven ve güvenen birinin soracağını sanmıyorum. sevgi güveni getirir. ''seni seviyorum bu yüzden güveniyorumda tabiki ama bakire olup olmadığını bilmeliyim aşkım '' gibi bir düşünce bence saçma. seven insan güvenmesinide bilmeli sevdiğine. bence hiç bir kız göstertmemeli. bir erkek eşine güvenmeli, böyle bir soru soruyorsa zaten o ilişkide güven yoktur..

0|0
    0|0
  • raporu veririm..sonrada şimdi raporla sana bir ömür boyu mutluluklar derdim..benide bir daha göremez.

2|1
    0|2
    • ya napıyosunuz bi rapor için

• onu allah bilir..kimi kime yazdıysa..bu tür konularda karar vermek bize düşmez..şirke girer.

• sevmediğin bir adammış bende derim. seviyosan bu kadar basit değil herşey. hayal ürünü gül pembe konuşuyonuz.

• Bende ondan isterim.

2|2
    0|0
  • bana bu kadar güvenin varmış deer orada biterdi nedir yaa eşim olcak insan bana güzenmiycek bende onu hayatımda olmasını istiycem yok öyle bir dünya..

1|0
    0|1
    • valla bu güvene takmıssınız tüm kızlar olarak

• ne güvenceksem elin kızına

• nasıl biliosan öyle yapıcaksın buraya gelip nie soruyorsun ki sanki bişey değişecek cevaplardan ne düşündüğün belli..

• Bana güvenmediğini düşünürdüm :D

0|1
    0|0
  • o bakir miş mi istiyor eger bakırse tabı seve seve gıderız yaptırmayaa degılse ne gerek var güvensın elin oğlu bana mı dert:)

0|1
    0|0
  • git bak bakıyım ben içerdemiyim der bi daha dönmemek üzere tüyerdim

1|0
    0|1
  • eş adaylığı falan kalmaz onun

1|0
    0|1
  • ayrılırdım

1|0
    0|1
    • hoppala

• öyle, hakaret bu.

ben ona, birlikteliğim olmadı diyorsam sözüme güvenecek; güvenmiyorsa da yoluna

• Onun seviyesizliğine veririm..

2|0
    0|1
    • neden ki

• ilginç bi yaklaşım o zaman tüm bakir erkekler intihar etsinler

• Etsinler bana ne.

• bana sorması yeterlı rapora ne gerek var ayrılırdım salaklıgıma yanardım..

2|0
    0|2
  • Hayda buyrun cenaze namazına..Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..Senden öne anası babası var

1|0
    0|1
  • gerek yok kendide anlayabilir

0|1
    0|1
  • O oyle bir sey yapacak olursa ...

lafima guvenmeyip..

cevabini alir

doktarla yatar bozarim bide karsiliginda bekaret raporu alirim

oyle veririm se... Neyse terbiye gel buraya

0|0
    0|2
  • Tokatlarım

2|0
    0|2
    • iyi bende tokatlarım o zaman:)

• Hadi biz ispat ettik...O nasıl İSPAT edicek...Verdiği söze mi güvenicez...Söze güveniceksek Oda Bizim sözümüze güvensin ozaman..Dimi..

1|1
    0|0
    • bırak bu işleri fırçala dişleri

• Aynen sen bırakıcaksın işine bakıcaksın...Kızkardeşin ablandan akraba kızlarından istemiyorsan elalemin kızını nikahına almadan özeline müdahele etmiceksin

• olkur başka emriniz doğru ben eşek gibi çalışayım çabalayım o başkalarının altına girsin

• Büyük ihtimalle terkederim birdaha da yüzüne bakmam

2|0
    0|1
    • ya terketme sebebine bak

• Istediği şeyle benim namusumdan şüphe etmiş olacak bende ondan şüphe ederim bu adam mı diye

• kahkaha atardım

1|0
    0|1
    • ee sonra

• ona ne canım benim önceki cinselliklerimden , o ondan sonrasına baksın, bakire olup anal yapmadıgı ne malum :)

• isteyemez zaten benı tanıyor olur bakire olduğumu anlar

0|0
    0|1
  • ağzına zıçarım, çok net.

2|1
    0|1
    • neden ki

• neden mi? dur bak ben sana en başından anlatiyim. her şey bi toz ve gaz bulutuyla başladı gizlican.

• sdşlfşasdlfşsd

Erkekler Ne Diyor 10

• bu cahille harcadğım zamana yazık derim..

2|0
    0|0
  • eğer güvenin yoksa eş adayın olarak seçmessin o kızı, raporu istemek o kıza bi hakarettir.

2|0
    0|0
  • Ben kadın olsaydım ve bana böyle birşey deseydi, ondan hemen ayrılırdım.

2|0
    0|0
  • kız olsaydm direk.assssktr lan derdim.döner arkamı gderdim

2|0
    0|0
  • İstenmez ama sorulabilir eğer senin için bir anlam ifade ediyorsa tabi. sorarsın söyler konu kapanır

2|0
    0|0
  • Muhtemelen aday olmaktan çıkar bunu yapan bir erkek :) Direk eleme nedeni.

2|0
    0|0
  • cevabım bu hödüğü nerden buldum lan diyip kafama sıkardım :D

0|0
    0|0
  • Bakirelik dedigin iki damla kandan ibaret değil ki kimler var makattan alıyo ağızdan alıyo vajinaya girdirmmişya apla bakire hadi canım ciddimisin erkeke gelince onların işi daha vahim pok varmış gibi yaşına başına bakmadan kendi zevklerinin kurbanı oluyo bakirelik için test rapor falan gerekmez ilk önce kendisine sorarsın doğrucuyca söyler benim görüşüm bu şekilde

1|0
    0|0
  • Anal yap, sonradan bakir diye gezin dur ;)

0|0
    0|0
  • benim için çok önemli değil bekaret ama senin için bu kadar önemliyse nişanlıyken dayanamıyorum filan deyip birlikte olmak en güzeli deneyerek anlamış olursun değilse ona göre bir çare üretirsin. rapor filan istemeye kalkma aman diyim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...