İlişkiye girerken ilk seferde çok ıslanıyorum, bunun bir anlamı var mı iltihap gibi bir şey olabilir mi? bilen varsa yardımcı olur musunuz?

bazen ilişki esnasında da bu şekilde oluyor, miktar olarak fazla geldiği için ara verip temizlenmek zorunda kalıyorum rahatsız oluyorum, bazen de kaygan değil su gibi geliyor bunun sebebi ne olabilir?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• gayet iyi bir şey bu çok arzulu ve istekli bir kadın olduğunun göstergesi gayet iyi bir şey ben çok memnun olurdum bu durumdan şahsen.

0|0
    0|1
    • Ayrıca her erkek bunu yapmaz biliyorum ama ben o suyu içmeye bayılıyorum.

• açıkçası çok istekli olmadığım zamanlarda bile bu var ve miktar fazlalığı beni endişelendiriyor, normali 50 ml kadar yazıyor nette araştırdım ama benim daha fazladır

• daha iyi ya işte erkeğin hepsini içmiyor mu sularının ?

Erkekler Ne Diyor 8

• bir yerde kaçak var tesisata bakmak lazım
    sorun yok gayet normal.

0|0
    0|0
  • Konuya açıklık getiriyim kardeşim :)
    Şu var bu ıslanmak erkeklerdede oluyor lakin bizimkisi boşalmadan önce hafif gelen bir meni gibi birşey ama sizlerdeki yani bayanlardaki Karşınızdakini arzuladığınızda olabilcek birşey yani tamamen istek ile alakalı umarım açıklayıcı olmuştur. :)

0|0
    0|0
  • Bu senin sağlıklı olduğunu gösterir. Ancak vajinandaki kasları iyi kontrol edersen o akışa da bir şekilde engel olabilirsin diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • dışardan kuru bir ıslaklık hissetmiyorum ama ilk girdiğinde birden heryer ıslanıyor açıkçası hiç hoş bir durum değil yani ben rahatsız oluyorum :/ kaslarımı sıkıp bırakabiliyorum içerideyken ama pek etkisi olmuyor sanırım

• Tamam işte bu çok doğal bir şey rahat ol. Kiminde bu az olur kiminde çok. Ama şunu söyliyim çok olması daha güzel bir şey.

• Zevk suyu bu

0|0
    0|0
    • miktarı ne kadar olur biliyor musun bayanda? ölçü verebilir misin

• Miktarı olmaz akar gider

• Karadeniz iklimi gibisin masallah yaz kız yagıslı 😅😄

0|2
    0|0
    • akdeniz iklimi gibi olmak istiyorum ama

• O zaman yazları kurak ve sıcak olursun menapoz gibi aayy 😅😄 sana tropik iklimi öneririm 😆

• Senin gibi ıslanamayan birçok insan var.. temizleme keyfini çıkar.. partnerin bundan mutlu degil mi

0|0
    0|0
    • aslında o dert etmiyor ben kafaya takıyorum ama rahatsız olunacak bir durum bence heryer yapış yapış

• Seni bilmemde biz erkeklerde sıkıntı olmaz.. biliyomusun islanma llmuyor diye kayganlaştırıcıya onca para veriyoruz yazık :-) :-) gercekkten sendeki büyük nimet

• Kokulumu

0|0
    0|0
  • Koku var mı koku?

0|0
    0|0
    • koku yok, rengi de sanırım beyaz gibi çarşaf ıslanıyor ama renk belli etmiyor

• Koku, renk falan yoksa çok korkulacak bir durum değil. İstersen bir kadın doğumcuya danış yine de. Bu redline da ne abazaymış ya.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu çok iyi birsey endise etmeyin. Sağlikli oldugunuzun gostergesi.

0|0
    0|0
  • bence sorun edicek birşey yoktur

0|0
    0|0
    • sende de oluyor mu, yani tanıdıklarım bende öyle bişey yok diyorlar da kendimde bir sorun var gibi geliyo

• ben ilişki yaşamadım ama mast yaptığımda ya da tahrik olduğumda oluyor fazla ama bazen koku falan oluyor

Yükleniyor...