Evleneceğiniz kişinin temiz olmasını ister miydiniz?

evleneceğinz kişinin temiz olmasını yani bakire olmasını ya da hiç kimseyle cinsel ilişkiye girmemiş olmasını mı tercih edersiniz yoksa ilişkiye girmiş olanı mı ?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• mümkün mertebe kirli bulaşık olsun, arınmak için bana gelsin.

0|1
    0|0
    • dayısı onu götürsün diyorsun

• dayısı nereye götürür bilmem ama bana gelinceye kadar hayatı öğrenmiş olsun. ne kadar çok deneyim, o kadar az nevroz; budur işin özeti.

Kızlar Ne Diyor 8

• istemem. Cinsel anlamda tecrübeli olmalı.

1|3
    1|1
  • tabiki önemli, ikici el almak isteyen erkek varmi acaba?

1|0
    1|1
  • girmesin bir zahmett ama neredeee beeeee yokk öyle bır dunya olsada asırı saf kalanlar var onlardada elektrık yokkk

0|0
    0|0
  • bu devirde ilk olmak zordur..bulanda yalanlarla kandırılmışdır...yalanlarla evleneceğime söylesin gerçeği..

0|0
    1|0
  • Benimle aynı olmalı ben nasisam öyle olmalı ki kimseye haksızlık etmiş olmayalım

0|0
    0|0
  • Fark etmez gerçekten.

0|0
    1|0
  • Yok kirli olsun leş gibi ter koksun

2|1
    0|0
  • tabiki temiz olmalı

siz sadec bu dünyayı düşünmeyin hem milletle yatıp bide sizle yatsa sizin olmaz herkesin olur o !

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• farketmez... kafama göre birisi olsun da... şu veya bu sebeple cinsel ilişkiye girmekten kaçınmış, bekaretini korumuş olabilir. veya cinsel deneyimi olan, vücuduyla ve arzularıyla barışık biri de olabilir... önemli olan benim onunla kurduğum ilişki.

2|0
    0|0
    • ayrıca konunun "temiz"likle "kirli"likle ilintilendirilmesi de subjektif bir yaklaşım.

• En azından benimle ilişkiye girmeli evlenmeden önce... Nasıl seviştiğimizi bilmeden evlenirsek bütün hayatımız berbat da geçebilir...

Bu riske değer mi sırf bakire oluşu...

1|1
    0|0
  • ace ile yıkansın gelsin domestoslu kadınım gelsin..

0|1
    0|0
  • bizim kızlarımızın büyük bölümü bekaretlerini vermicek kadar onurlu ve namusludur. o yüzden sadece anal ve oral yaparlar. şimdi dağılın...

2|0
    0|0
    • Keske popodada zar olsaydı :D

oral icinde her dokunuş İcin genital bölgede kara belirgin çizgiler çıksaydı

o zaman oral ve anal yapan bakirelerin foyasi ortaya çıkardı

seç sohbetine bisey bulamadım :(

• bir kere bunu kesın olarak nalamın ıhtımalı ne erkete nede kadında var. o yuzden karsındakı ınsana guvenıp gerısı dusunmeyceksın..gırmıs olsa bıle gırmedım derse ınanmak zorundasın..

0|0
    0|0
  • İster aşık olduğu insan ile girsin, isterse de girmesin.Fark etmez.Eksileyecek insanlar, size söylüyorum.Okumayı öğrenin ve ondan sonra eksileyin.

0|2
    0|0
  • bu soruyu sorarken bıle dedımkı insallah bu mal evde kalır da her gün elini sker , TEMİZ olması ne demek la angut senın götunden temız olacagı kesın o kişinin

0|0
    0|0
  • Ortalama bir rus gibi sevişecek kadar cinsellik yaşamış olsun.

0|0
    0|0
  • şaka mı bu soru şmdi?

0|1
    0|0
Yükleniyor...