Kocam çok utangaç ne yapsam =((?

Kocam çok utangaç , arada benden çekindiğini hissediyorum. Bazı rahatsızlıklardan dolayı doğum kontrol hapı kullanamıyorum. Eşim korunuyor. Ama bir türlü şu pr*zervatifi alamıyor. Anca internetten sipariş ediyoruz bir hafta da onu bekliyoruz.. Utanıcak ne var bunda ben anlamıyorum

1|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kocan adam olduğu için utanıyordur almaya. Marketlerden şurdan burdan kutu kutu alan arsızlara artık o iş normal gibi geldiği için takmıyolar.

3|2
    0|0
    • çok doğru söyledin

• cinselliğin arsızlıkla alakası ne? korunma yöntemi olarak kullanıyorsun alıp balon yapıp evde oynamıyorsun ya. korunmadan cinsel ilişkiye gir ondan sonra koşa koşa hastaneye git çocuk aldırmaya bunun neresi arsızlık. sadece kondom alıyorsun milletin içinde cinsel ilişkiye girmiyorsun.

• Arsızlıkla alakası ne demek ne ya. Git karınla yap sıkıntı yok. Ama kutu kutu alıpta göğsünü gererek çıkan arsızlardan bahsediyorum. Onla bunla ilişkiye girmek onlar için o kadar normal olmuşki gayet utanç zerresi olmadan alıp çıkabiliyorlar. Anlamazsın kardeş sende onlardan biriysen.

Erkekler Ne Diyor 25

• ver adresi kaç kutu ıstersen getırım... utanılacak ne var.. gıdıyorum marketten alıyorum kasıyerde bayan arkamda sıradakılerde bayan hıc umurumda degıl... hatta ne guzel seks yasantısı var dıyende vardır.. vayy bu aksam kaçak et kesecek diyende olacaktır.. kımse umurumda degıl

0|0
    0|0
  • neyinden utanıyor be. bizim burada adamlar çatır çatır alıyor valla. bir keresinde bir adamın yanında eşi varken aldığını gördüğümde herhalde bu akşam mesai var diye düşünmeme sebep olmuşlardı. kasiyer de kızdı bu arada. onlar satmaktan utanmıyorsa senin o kocan almaktan neden utanır ki.

0|0
    0|0
  • Belkide ilk ilişkiye girişi bu cok normal bişi ama diyosanız hemen yapalım gidin bime :) versinler size fakat kocanız bimdekileri 2 tane taksın 1 tanesinde hemen yırtılıyo :)

0|0
    0|0
    • 3 senelik evliyiz ne ilk ilişkisi=)

• Çocuk istemese ben demeden alması lazım. O alamıyor işte türlü bahanelerle almamaya çalışıyo.

• Bişi var aama zmana bırak bakalım abla ne olacak :)

• ya gercekten komiksiniz ya ne var bunda utanacak anlamadim, peki sen bir dusun onlari oraya sus olarakmi koymuslar. millet alsin diye komuslar oraya kocan almiyosa sen al sen nue gune duruyorsun peki sendemi utaniyorsun yoksa, uzak olmasam ben gelir size alirdim, ama pr,, zervatiften nasil bir zevk aliyorunuzki anlamadim son bisey soylicem,,,, cooooooooooooook komiksiniz

0|0
    0|0
    • Genelde ben alıyorum zaten. Bizde bayılmıyoruz kullanmaya.. Kaç kişi zevkten kullanıyo pr*zervatifi acaba? Bazı insanlar utanır bazı insanlar utanmazlar yapcak bişey yok

• Evet Haklisn Hic Kimse zevkle kullanmaz

• Böyle bir kocaya her bayan sahip olamaz...

1|0
    0|1
  • bir hafta diye bişey kalmadı... ayrıca mahalle eczanesinden almasın, gitsin çalıştığı yerdeki eczane market falan alsın... nasıl bir utangaçlık , hangi devirdeyiz... hayret duyuyorum bu sorulara

0|0
    0|0
  • bu devırde böle kocan varsa sevınmeslısın bence onun olmak ıstıyosan ona ayak uydurceksın sabırlı ol sende :)

0|0
    0|0
  • adam utangaç kank yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • utanacak ya da ayıp olan birşey değil ayıp olsa marketler satmaz dimi ama. ayrıca evlisin kimseyi ilgilendirmez eşin ya da sen rahatça alabilirsin aslında

0|0
    0|0
    • Herkesin sen gibi düşündüğünü bilsem...

• neyse ben düşüncelerimi dile getirdim. almak ya da almamak eşine ya da sana kalmış..

• Yahu kardeş yazdıklarımı düzgün bir okuda öyle yorum yap tamam?

• ilginçmiş :) sen al o utanıyorsa

0|0
    0|0
  • Spiral taktırtsana. En temizi

0|0
    0|0
  • hahaha benımde başıma gelmişti neyse anlatmayım :D

0|0
    0|0
  • Bayanın calıştıgi eczaneden sen al.. illa omu almak zorunda

0|0
    0|0
  • Komedi vallaa :)

0|0
    0|0
  • bunu kendisine söyle utanılacak ne var de

0|0
    0|0
  • Demekki onceden iliskiye girmemis alisir zamanla beraber markete gidince al sen :)

0|0
    0|0
    • Adamcağızı liseye geçmeden daha kaptım nasıl girsin.. Öyle yapıyorum artık

• Senin o zaman ikna kabiliyetin zayif :)

• belki de:)

• Kullanmayın prezervatif. En temizi geri çekme yontemi

0|0
    1|0
  • Aslinda kocan gibilere iki katina elden satcan varya kösesin 😅😄

0|0
    0|0
  • ben olsam bende utanırdım düşünsene kasadaki lavuk tip tip bakacak sana dayanamaz çenesini dağıtırdım

1|0
    0|0
  • çok saçma ya ne zamandır evlisiniz?

0|0
    0|0
    • 3 yıldır

• boşver teşekkür ederim yorumun için:)

• rica ederim :)

• Haftada kaç kez ilişkiye giriyorsunuz ki zaten? Bekleyin 1 hafta nolcak? Sabredilmiyormu

0|0
    0|0
    • İki dakikada alabileceği bişeyi neden bir hafta bekliyoruz ki kargo gelene kadar da sabredemeyen ben değilim

• Tahmini rakam söyleyebilirim tabi de bunu niye burada söyleyeyim ki.. Şeyinden utandığından değil alamaması. Herkes ne için kullanıldığını bilio , bunu isteyip alamıyorum diyo tanıdığa falan denk gelmekten korkuyorum diyo. Bizim neyi nasıl yaptıklarını bisinler istemiyorum dio.

• Çok saçma düşünce hangi meslekte çalışıyor

• normal bence bende eczaneye gittiğimde yazılı kağıtta istiyorum altınada fiyatı ne kadar diye not düşüyorum

0|0
    0|0
    • Yok arttık

• işiniz zor ama memleket meselesi yapılacak kadar değil

• Aman hpimizin derdi bu olsun

• Ne varki utancak gitsin eczaneye koysun tezgaha buna uygun şapka bakıyorum desin verirler

0|0
    1|0
  • Gidip siz alın :D

0|0
    0|0
    • Markette alışveriş yaparken alıyorum zaten ama hususi onu almaya gitmedim

• Heyy kondom kondom geldimi

• Alooo

• Eczaneden marketten gidip almaktanmı utanıyor?

0|0
    0|0
    • evet

• Fazla fazla alın sizde 1 kutu alacağiniza 5 kutu alin sürekli gidip almak zorunda kalmazsiniz.

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen al eczaneden?

1|0
    0|0
    • markette alışverişte kaynıyo arada alıyorum o zman. Eczaneden abes kaçmaz mı benim almam ya kocam dururken

• Sağolasın teşekkür ederim

• madem eşin alamıyor sen al tek tek alma 3 ya da 4 kutu al ozaman dertten kurtulursun

1|0
    0|0
  • almaktan mı utanıyo

0|0
    0|0
    • evet

• Hayır tabiki al gitsin nolcak

• Sağolasın valla teşekkür ederim

• markette alış veriş yaparken alın arada kaynar kimseciklerde dikkatini bile çekmez canım

0|0
    0|0
  • Zamanla alışır sonra çılgınlığına guc yetitemezsin

0|0
    0|0
  • marketlerde bile var sepete atıverin işte

1|0
    0|0
  • marketlerde satılıyor yiyeceklerin yanında alırsanız anlaşılmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...