Boşalmadığın sürece p*rno izlesek yine de gusul almamız gerekmekte mi?

Zevk suyu gelse izlerken bosalmasak. Yinede gerek var mı almaya abdest

1|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki gerektirir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Saatlerce p*rno izlersin izlerken klitorisini ellersin ellerken sulanırsïn zoruna giden duş almak mı pis sey:-) :-)

0|1
    0|0
  • Var tabi l*n harama bakiyosun ordan bile abdest şart..
    Ayrıca şehvetle gelen her sivi abdest gerektirir..

1|0
    0|0
  • Burası fetva hattı mı.. al yani ne var..

0|0
    0|0
  • yani ne farkediyr yani

0|0
    0|0
  • var tabi cünüp mü gezeceksin kokar

0|0
    0|0
  • abdestin zedelenir alman doğru iyi olur

0|1
    0|0
  • şimdi gel de bu insana sövme... kızım sen abdest mabdest alma amk... böyle bişey var mı yaaa. o zaman ben senin içine gireyim 1 saat git gel yapayım ama boşlamayayım.. Sonrada gusul alacam mı diye sorayım neyin kafasını yaşıuyorsunuz yaaa

0|0
    0|0
    • Sen p*rno izlediğin zaman boşalmazsan sadece zevk suyu gelirse gusül gerekmez. çok bilmiş gibi konuşma sadece mekruhtur. Az araştır ondan sonra seviyeli cevap ver bilip bilmeden sallama. İlişki ile masturbasyon çok ayrı şeyler. İlişkiye girdiğin anda 1 saat değil 1 kere git gelde bile gusül gerekir ama sadece (saydam renkte kaygan sıvı) zevk suyu gelirse gusül şart değil bay bilmiş

• dinlede öğren geri KAFALI, insan eline beline diline sahip olacak. Sen gözünle harama bakacaksın, elinle kendini uyaracak ereksiyon olacaksın. sırf meni gelmedi diye gusul gerekmeyecek öylemi. Ben buna ancak güzelrim.. Gerci beni ilgilendirmez herkesin dini kendine ama doğrusu gusul almaktır...

• Tamam kavga etmeyin. @akamayanzy saol sanada beni tuttun. Sen haklısın zten bunlar cok abattıyor bosver

• medi meni diye bişey var meni çıkmadığı sürece cenabet değilsin ama ibadet yapacaksn almalısın kaldır totonu üşenme

0|0
    0|0
    • Ozman boşalıyımda öyle alayım bari. Bosuna olmasin

• sizin boşalmanız uzun sürüyo çok yala yala ölüyoz be

• yok gerekmez normal abdest alman iyi olur ama

0|0
    0|0
  • p*rno izliyorsun ama kendini tutup mast yapmiyosrsun inanakmi sana

0|0
    0|0
  • parmağını sokarsan abdest geekir zevk suyu abdest gerektirmez

0|0
    0|0
  • gerekmez bazı arkadaşlar kafalarına göre hüküm vermişler gusül sadece boşaldıktan sonra alınır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...