Eşimle ilişkiye girdiğimizde hala kan geliyor

selam ben evli bir erkeğim eşimle 9 yılllık beraberliğimiz var ama hala kızlık zarında bazen yırtılmalar oluyor ve kan geliyor. çok erekte olduğum zaman. bunu yaşayan bayanlar var mı?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Yuh 9 yıl geçmiş hala mı? İlk gece korkusu vardı da artık ilk geceyi de geçti ömür korkusu olarak yerini almış bulunmakta

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• adet dönemi sonrasında hemen ilşkiye girerseniz olur.bir kaç gün sabredin.

0|0
    0|0
  • bence eşinizin vajinasında bir sorun var. doktor kontrolü gerek. o zar bi ekre yırtılır dahada gelmez esnek olabilir ama 9 yıldırda evli olan birinde zar ne gezsin. muhakkak doktora gidin diyorum

0|0
    0|0
  • esin doktura gitsin bencee

0|0
    0|0
  • kalmayan kızlık zarından nasıl geliyormuş entersan.o kılcal damar çatlamasıdr.

0|0
    0|0
    • vajinanın ilk giriş yerinde ufak bir kanama ve defarmasyon oluşuyor.

• burda elaleme soracağınıza bilir kişi jinekoloğa götürün

• Kesinlikle yara gibi bir durum vardir, bir doktora görünmesi sart.

0|0
    0|0
    • yara yok gözümle görüyorum yırtılan yeri ve kızlık zarının orası hep. mesale adet dönemi bittikten sonra hep oluyor. bide geçen sene askere gitmiştim askerlik dönüşü oldu sanki kapanmış gibiydi baya bi kanamıştı

Erkekler Ne Diyor 4

• erektenin çok yada az olma gibi bir durumu olmaz bu bir. ikincisi eşinden gelen kanama kızlık zarı ile alakalı değildir. cinsel ilişki sonrası meydana gelen vajinal kanamaları olan kadın bir jinekolağa görünmelidir. eşinin kılcal damarlarında sorun olabilir. rahim içinde herhangi bir kist vs. olabilir... uzmana görünmek en mantıklı çözüm.

1|0
    0|0
  • kılık zarıyla alakası olduğunu sanmıyorum. içeride bir yara vs. olabilir.

0|0
    0|0
  • sağlık açısından önemi olan bir durum doktor karar verebilir...

0|0
    0|0
  • Bende 1 aylik evliyim, ilk gecede hic kan gelmemisti fakat cok aci hissetmisti, yarida birakmistik. Ertesi gün azicik kan gelmisti. Sonraki iliskilerimizde her defasinda hem cok aci hissetti hemde kanama devam etti. Bir süre ara verdik, simdi tekrar basladik fakat aci hissetmesi ve kan gelmesi halen devam ediyor.

Ilk baslarda yeterince islaklik olmadigini düsünüyorduk, fakat ona önhazirlik yaptigimda fazlasiyla sivi geliyor, parmakla yaptigimdada hic sorun yok. Sonrasinda iliskiye girerkene artik giriste zorlanmama ragmen aci hissediyor.

0|0
    0|0
    • ilk zmanlar bizdede acı problemi vardı. uzun bir süre devam etti şimdi ise acı sadece dediğim gibi çok nadir zamanlarda kanama olduğu zman oluyor.

Yükleniyor...