Aranızda daha önce taciz ya da tecavüz durumunu yaşayan biri var mı?

Çok merak ediyorum bu olay derin yaralar açmıştır. İntikam aldınız mı?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• böyle sorular sormaya gerek olduğunu düşünmüyorum dünyadaki en iğrenç şeylerden biridir olmadım çok şükür ama olmuş insanlar vardır insanların yarasını deşme bence kardeşim !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bana tecavüz etmeye kalkan olmuştu arkadaşımın evinde bağırmıştım elime ne geçtiyse vurmuştum neyse ki başkaları da vardı geldiler hemen o günden sonra tanımadığım bir adamla başbaşa kalmadım

0|0
    0|0
    • keşke savcılığa gitseydin yüzde 99 hapse giderdi

• Ya yazik bosver sarhostu zaten ve bir daha yuzume bakamadi ozur diledi ama konusmadim onunla bir daha

• akrabam aynı kanı taşıdığım kişinin sürekli ellemesi taciz etmesi sıkıntısını yaşıyorum bunun dışında 12 yasındayken sokakta 30 kusur yaşında adamın beni takip etmesi arkamdan yürürken bel altı laflar atması (pedofili) 19 yaşımdayken arkadaşım dediğim adamın güvenip arabasına binmem... bunun gibi bir çok şey yani düşünüyorum da ben olsam asla yapmazdım utanırdım ben sorarım bir insana böyle davranmak nasıl bir cesaretın sonucu

0|0
    0|0
    • çok korkunç ve çok iğren insanlar

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatımda en nefret ettiğim şey tecavüzdür. Tanımadığım bir insana tecavüz eden birini linç ederim. Yaşadığım yerde bir adam abisinin 12 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmiş bir amcası olarak. şu an hapiste. Hapse girmeseydi o adamı hapse girmekten beter ederim ama dua etsin hapse girdi.

1|0
    0|0
    • oha hemde yeğeni. o adamı hapiste binlerce kez tecavüz etmişlerdir merak etme

• Allah belasını versin inşallah hapiste de o adama tecavüz ederler... Çok üzüldüm ya.:(

• Daha öncede adam bıçaklamadan dolayı bir kaç ay hapis yatmıştı. Ömür boyu hapse kalır umarım.

• Otobüslerde taciz edildim kadınlar tarafından. Hatta evliydim o zamanlar,2 kere eskieşim terslerdi ve uzaklaştırırdı.

0|0
    0|0
    • bende sınavda iken bir kızın tacizine uğradım resmen kucağıma oturmaya kalkmıştı hoca bana bağırdı

• )))))))))))))

Yükleniyor...