Biraz utanç verici ama böle bişey yaşayan var mı?

geçenlerde büyük abdestimi yaparken vajinadan bi kaç damla kan geldi acaba ıkınmadan kızlık zarı yırtılmış olabilirmi sürekli kabız oluyorum ve zararı varmıdır kızlık zarına böle bişey yaşayan bayanlar lütfen yorumunuzu bekliyorum doktora git demeyen çünkü gidemem

0|0
16|13

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım utanılacak bir durum yok doktora gitmiyorsun ama burada herkese sorabiliyorsun . Bence doktora gidip bir kişise sorman daha mantıklı olmazmı ? Ayrıca sadece kabız oldun diye yada sadece ıkındın diye mi kan gelemsi gerekiyor belki farklı bir belirtileride olabilir farklı bir hastalıgın belirtiside olabilir burada netten bakarak yada bir kaç kişisen bilgi almak kendin içinde iyi olmaz. senin gittiğin bölümün doktoru zaten bu durumlara alışık seni tınlamaz bile merak etme bence git kontrollerini gerçekleştir ya da en iyisi annene yada sana yakın aile ferdine bu durumu iletmen mantıklı bence erken teşhis iyidir. diye düşünüyorum arkadaşım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bunun nesi utanç verici, bence bu tip şeylerden utanmana hiç gerek yok, anlattığına bakıldığı zaman kan muhtemelen vajinandan değil anüsünden gelmiş, diyelimki vajinandan geldi bu kızlık zarının yırtılması ile oluşacak bir kanama olamaz.. içini ferah tut.

0|0
    0|0
  • Arkadaş senin için çok önemliyse doktor gideceksin çok ikinmaktan kızlık zarı yırtılması zor öyle olsaydı çoğu kız kabızlık sonucu bekaretini kaybederdi genel olarak kan zorlanmaya bağlı makattan gelir ama çok zorlarsan vajinadan da gelir ama zarla ilgili degil emin ol teyzem jinekolog oldugu için söylüyorum bu tarz şeyler genel durumlarmis

0|0
    0|0
  • ıkınmak sfinkter kasıyla ilgilidir, kızlık zarıyla sfinkter kasının bir bağlantısı olmadığından mütevellit çatlayana kadar da ıkınsanız kızlığınızı bozamassınız... belki gözden kaçan bir hemoroid, basur ve ya başka bir komplikasyondan ötürü kan gelmiş olabilir...

0|0
    0|0
  • yaralı stayla. geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • hemen beyaz ekmeği kes. kepek ekmeğini hayatına sok. asitli içecekleri içme.

kesinlikle hemoroid olmuşsun. makatta ufak eline gelen nohut tanesi gibi et parçaları var mı?

varsa onlar kanıyor. banyoda sıcak suyla masaj yap oraya.

0|0
    0|0
    • beyaz ekmekten vazgeçemem

• abd zamanında marşal yardımlarıyla yediğimiz kepekli buğday ekmeğini değiştirdi. bize beyaz ekmeği dayadı. yiyorsun doymuyorsun. çünkü özü yok. şimdi onlar daha sağlıklı besleniyor fast food u saymazsak. çünkü yabancı bayanlarla erkekleri karşılaştır farkedeceksin. yabancı kızlarda selülitin s si yokken şimdi 14 15 yaşında kızlarda selülit başlangıcı var. fizik olarak kendinden hoşnutsan devam edebilirsin. ekmeği ekmekle yiyen millet olarak alışkanlıklarımızı değiştirmeliyiz.

• bence bozulmaz ama ıkınırken çok fazla ıkındıysan belki olabilir yada kabızlık nedeni ile zorlamadan makattandan gelmiş olabilir bence doktora gitmende fayda var

0|0
    0|0
  • arkadaşım kızlık zarı öyle hmen bozulacak yapıda değilki.kabızlığınla alakalı bir drumdur sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • Birincisi doktora neden gidemezsin doktorun sana zararı ne ki?

İkincisi öyle kolay kolay birşey olmaz ona sen rahat ol,Ayrıca vajinadan geldiğine emin misin makattan gelmiş olması çok daha mantıklı...

0|0
    0|0
  • takvimi takip etmeyi unutmussundur belki

0|0
    0|0
  • demekki benim kız senden cesurmuş:) şaka bi yana nette pro. doktor yorumları böyle şeyleri açıklayan onlara baksan

0|0
    0|0
  • ıslat ve tuz dök sertleşirse bozulmamıştır sertleşmesse bozulmuştur bu kadar basit

0|0
    0|0
    • nediyon ya :/

• hee bende denemeye gidiyodum

• çok ıkınma canm bırak doga kendi işini kendi halletsin

• hemoroid detected :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Zannetmiyorum darbe almış olabilirmisin yada mast. yaparken zorlamış yada düşmüş buna benzer birşeyler yoksa bir sorun vardır

0|0
    0|0
  • Anüs zarında çatlaktan dolayı olmuştur öyle şey olur mu ya kızlık zarı bozulmaz :D

0|0
    0|0
  • Ne kadar ikinirsan ikin,toton yirtilir yine de zar yirtilmaz.

0|3
    0|0
  • kızlıkla alakası yok. Hemoroid olabilir.

0|0
    0|0
    • ya vajinada hemoroidmi olur :/

• güzelim poponda hemoroid olabilir. İki kıısmda biribirine yakın sen nerden kan geldiğini karıştırmışsın.

• üff karıştırmadım peçeteyle sildim kan vajinamdan geliyodu nası karıştırım

• kızlk değilde canım böbreklernde bşy vardr doktora gt su falan az içiosan yaz gnlernde bu olaylar cok oluo

0|1
    0|0
    • böbrek veya safra kesesinde kum taş varsa düşüren kişilerde idrar yaparken birmiktar kanama oluyor ağrı ve sancıda oluyor

• Aynen katılıyorum, bir erkek olarak, böbrek taşımın olduğunu kırmızı bir idrarla öğrendim. Aynı durum kızlar içinde geçerli.

• Böyle bişey olması mümkün değil korkma alakası yok belki başka bir sorun vardır korkma :))

0|1
    0|0

• inş :(

• yok yok...

FashionStar ın dedıgı dogru orayla oynasmazsan bişey olmaz :)))) hahahaha

kabız ıcınde bıraz zeytınyag ıcıceksın gecıcek :)

• nası yani at binmekle zarın yırtıldığı yada zedelendiği nerde görülmüş

• Doktora gidemezsin.Bi b.kk yedin aileden korkuyormusun.Vücudun sana bir oyun oynadıysa DOKTORA gideceksin

0|0
    1|0
  • vajinandan geldiğini sanmıyorum.hemoroid olmuşsun.

0|0
    0|0
  • Basurdur muhtemelen. Bak kuru kayısı çok iyi geliyor kabızlığa 3-4 tane ye üstüne de bol su iç rahat edersin

0|0
    0|0
  • Senin kızlığın kıçında mı arkadaşım :))))))

0|0
    0|0
    • gizli bacım ben kanın nerden geldiğini gördüm buyüzden tedirginim basur falan değil vajinadan neden gelirki kan ya adet olunca yada kızlık bozlunca ben adet olmadım demekki o kan kızlık zarı kanıydı :(

• kabızlıgı gecirici besinlerden tüketmeyi dene. mesela sabah kahvaltıda ve bi ogunde maydonoz yiyebilrsin. aralarda da kuru kayısıdan atıstırabilirsin.

0|0
    0|0
    • hiç iştahım yok zaten bu yüzden öyle oldum

• öyle şeymi olur ya senin basurun vardır o kanıyodur sende vajinadan geldiğini sanıyondur:))

0|0
    0|0
    • doğru cevap. hatta gelen kan açık kırmızı renkte olur.

• basurdan gelen kan değil ama kan pembeydi ondan korkuyom ya kızlık bozuluncada pembe geliyomuş :/

• saçmalama ya kızlık zarı ıkınmayla niye yırtılsın :):):) ilk cinsel ilişkinde bile zar zor bozuluyor ... takma kafana ...

0|0
    0|0
    • takmamak elmde değil çok canım sıkılıyo bu konuda kimseye sölemk istemiyorum

• aynayı al bak..hemen girişte kızlık zarı vardır..google da yaz ordan resimlere bak..kendininki ile karşılaştır:)..ama kızlık zarı o kadar narin birşey değil

0|0
    0|0
    • o googledakiler hep farklı anlamak zor :S

• iki elinle küçük yaprakları aralarsan delik bi bezelye tanesinden tabiki büyük olur..ama sen bayan bi kadın doğumcuya git yinede

• bozulmamıştır:))

• Aynısı bana da oldu ve bakire değilim. Dert edilecek birşey yok. Kabızlık ıkınmadan.

0|0
    0|0
    • ama ben bakireym bu kan nerden geliyoki

• bağsur un vardır ya bence bağsur icin bi dr ye git

• kızlık zarı değil ama kabızlıktan dolayı zorladğn için makattan kan gelmştr

0|0
    0|0
    • makattan gelmedi eminim ama vajinanın iç kısmından mı bilmiyorum

• ya ben okudum nette bi doktor cevaplamış kabızlıktan da fazla ıkınmadan da bozulabilir demiş :(

• ha o zaman olabilr canım ya bişe diyemycm dktra da gtmem diyosn bilemedm ki :(

Yükleniyor...