Kız arkadaşım orgazm olduktan sonra yatağa işedi nasıl bir sıkıntı olmuş olabilir?

Orgazm olduktan sonra biraz yataga isesi sonra tuvalete kostu ne olmus olabilir utanmasin diye soramadim

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• tişi gelmiştir.. ya da artık ne yaptıysanız?

0|0
    0|0
    • Bisey yapmadik orgazm oldu sonra bir dk dedi cikardim penisimi bir baktim yatak islanmjs sonra tuvalete kostu

• saoll

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi uydurmussun insan orgazm olduktan sonra işiyemiyo zaten biraz zaman geçmesi gerekiyo, bide yatağa işemiş yok yaa

0|0
    0|0
    • Ne uydurcam be hic seks yapmadigin belli masturbasyona benzemez bu isler cahil

• yapmadım evet ama bliyorum en azından neyin ne oldgunu

• Demekki bilmiyomuşsun tecrube kazan oyle cevapla sorulari bilmeden kılıf uydurma birak seks yapanlar cevap versin

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınlar orgazm olduğu zaman idrarı gelir bazı kadınlar tutabilir bazıları kaçırır, burada herhengi bir sıkıntı yoktur.
    Buna Squirt denir ve sizlere Divine Nectar - A Guide To Female Ejaculation filmi seyretmenizi öneririm bu Kadıların orgazm üzerine yapılmış belgesel bir Film.
    Bende mevcut

1|0
    0|0
  • Boşalmak için kendini sıkarken rahatlayinca isemis normal

0|0
    0|0
  • pissing fantasy yapmış

1|0
    0|0
  • bazı hatunlar o esnada çişini tutuyor sonra boşalmanın verdiği rahatlıkla farkında olmadan kaçırıyorlar. Çok absürt birşey değil insanlık hali ama olmasa daha iyi tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...