Kızların bisiklete binmesi sağlık açısından sakıncalı mı sizce?

Bisiklete binen kızlar varmı aranızda? ya bende binerim. ama bindiğim zaman cinsel organımın sızladığını hissederim.kızlık zarımın yırtılmasından bile korkuyorum bazen.acaba sizde aynı şeyleri düşünüyormusunuz.tedirginmisiniz bisiklete bindiğinizde.yoksa bende başka bişemi var. cevaplarınızı bekliyorum

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bisikletlerin bayan seleleri geniş ve kısadır...

Genelde bayanların bacak boylarının, vücutlarının üst kısımlarına oranla erkeklerden daha uzun olduğunu görürüz.

Ayrıca bayanların kürek kemikleri erkeklere göre birbirinden daha uzaktadır ve bu durum bayanların bisiklet üzerindeki oturuş pozisyonlarını temelden değiştirmektedir.

Bayan bisikletlerinin bir özelliğide ergonomik vücut kalça yapılarının rahatlığına göre tasarlanmıştır..

ALINTIDIR.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sen o zaman şu velespit yarışçıları gibi bir kaç yüz km yol yapsan orgazm filan olup,seviştin de zannedersin."bekaretimi bir bianchi'ye verdim sevgilim beni böyle kabul et".pehhh...

1|1
    0|0
  • Sele sertse organının acıyabilir tabi ki ama zarına zarar vermez.

0|0
    0|0
  • endişelenmene gerek yok çünkü bisiklete binipte kızlık zarı yırtılmış bir kişi daha yok o yüzden gereksiz tedirgin olmaya gerek yok rahat ol yani cinsel organının sızlaması normal çünkü bisikletin oturağına oturduğun an vücudun belli bir ağırlığı oturağın üzerine biniyor haliyle cinsel organında bu yüke maruz kalıyor bu normal bir durum korkacak birşey yok o sızlama sadece yükten kaynaklanıyor... umarım rahatlamışsındır şimdi

0|0
    0|0
  • neden sakıncalı olsunki. sadece süreyi çok uzatmamak lazım. uzatınca apış arasında uyuşma oluyor belki o açıdan çok nadirende olsa 1000de 1 ihtimal evet. fakat unutmaki bisiklet yarışmasına katılıp 1.cilik ödülü alan bayanlarda var.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • erkekler içinde sakıncalı deniyırdu...asparagas bunlar...

0|0
    0|0
  • ewet kızlar bisiklet binerken kızlık zarları zarar görebilir..mümkünoldugunca binmeyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kızların bisikletlerinin ön demiri link bunun gibi olmalı böyleyse sorun olmaz

0|0
    0|0
    • aynen bencede. senin bisiklet yoksa :)

• yok canım ben bıraktım sürmeyi tozlandı benim bisiklet :D

• hmm.tamam canım :)saol cevap için ayrıca

• Bende böyle birşey olmadı . Bu sanırım senin aşırı hassas olman dan kaynaklanıyor ki bu hassalık hem seksi fazla düşünmenden hemde kızlık zarı fobinden olabilir.

0|0
    0|0
    • yoo ne seksi.sadece bisiklet fobisi diyelim.nezaman binsem. cinsel organımda sızlama oluyor. o yüzden endişeleniyorum

• allah allah ya. senin cinsel organın çeliktenmi yoksa. ben çok rahatsız oluyorum mesela

• ben de biniyorum ve böyle bir düşüncem olmadı. benim oturduğum koltuk biraz daha geniş hem çok oturduğum zaman popom acımıyor hem de daha rahat böyle bir korkun varsa böyle bir şey yaptır sen de.

0|0
    0|0
    • hmm evet geniş sele bencede. benim oturduğum çok dar. ondanda olabilir aslında.haklısın.saoll cevap için

• zevk almaya calıs narin papatyam

0|1
    0|0
  • kapalıyım bende ve bınemıyorum bu yuzden uzun esofman alıp bınmak ıstıyorum ama yanıma esde yok tabı

0|1
    0|0
    • kapalısın ve eşofman alacaksın. Eyvah hatların belli olur yanarsın aman diyeyim. Uzun etek giy bence ;)

Yükleniyor...