Vajinismus mu oldum? Çok utanıyorum, lütfen yardım edin!

Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi çok utanıyorum ve çok düşündüm bu başlığı açarken. Kendi kızlığımı henüz 14 yaşındayken bilmeyerek bozdum bu uydu kanallarındaki p*rnolardan etkilenerek ve sert bi cisimle denedim, çok kan geldi zaten canım da çok yandı. Sonra bilinçsizce mastürbasyona alıştım cisimleri kullanarak gayet de zevk aldım ama sonradan uzun bi süre yapmadım mast. Sorunum şu, tekrar denediğimde affedersiniz ama delik resmen kapanmış gibiydi şoke oldum resmen. Parmak bile kullanamadım. Yolda pütürcükler var gibi ve yoklayınca o pütürcükleri canım yanıyor. Nedir bu? Klitoral anlamda bi sorun yok ama bu nedir gerçekten çok korktum ya.Çocuk aklıma yanarım en çok keşke yapmasaydım o işi, bi erkekle ilişki de yaşamadım ama aldım belayı başa. Sevdiğim adama 2 açıklama borçlu kalmak istemiyorum bilgisi olanlar lütfen açıklama yapabilir mi?

Güncellemeler:
Arkadaşlar benim olayım daha çok şu kapanma olayı. Ailemden habersiz kaçak gidemem de doktora. Vajinismus falan olabilir mi ki?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• arkadan veren bakire kızla evleneceğime, senin gibi bakire olmayan biriyle evlenirim, kafanı yorma

7|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• muhtemelen o kullandgn cısımler vajınanda dol yolunda tahrıbata neden olmustur, daralma sebebı ıse duzenlı cınsel hayatının olmamasındandır, umarm acıklamanı kabul eder karsındakı olgun ınsan, yazık etmıssın ama muayene olmalısın vajına tumörü mantar enfeksiyon herşey olabılır geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • bol bol kayganlastırıcı ile dene hala olmaz ise doktora git

0|0
    0|0
  • sıkma canını yoluna girer elbet. eğer bir sağlık sorunu olduğunu düşünüyosan da bir doktora görünmekte fayda var.

0|0
    0|0
  • hayır vajinismus filen değilsin olsan sert bitane bile cisim alamazdın içine.

kızlık zarı kendi kendine kapanan kendini tedavi eden bir şeydir. Yani ilişkiye girmeyen çoğu dul bayanlar tekrar kız haline döner. o yüzden ufak yaştaki cahilliğini uzun süre orana cisim sokmayarak telafi etmişin. hiç kimseyede açıklama yapma evlendiğin zman ilişkiye girdiğinde tekrar kızlık zarın yırtılcak.

bunu herkez bilmez pek fazla dillendirmemekte lazım aslında.

0|0
    1|1
    • kızlık zarı bozulduktan sonra tekrar düzelmesi gibi bir sey söz konusu olamaz kesinlikle birsekilde doktora gitmelisin ciddi birşeyin olabilir

• kızlık zarı rejenerasyonu metabolizma yapım hızına ve kalıtımına bağlı . nadiren hamilelik sürecinde tekrar kendini onaran kızlık zarı bile oluyor...

• Neden ailenden izinsiz gidemeyeceksin. Normal bir günde çık evden hastaneye git bir kadın hastalıkları uzmanından sıra al muayene ol bitsin gitsin. Hm orada doktor duruma göre sana tedavide uygulayacaktır.

0|0
    0|0
  • bence evet anlattıklarına gore %90 oyle gibi.. eczacı kalfasıyım doktorlarla aram iyi senin icin durumu anlatır konusurum.

0|0
    0|0
  • vajinismus öyle bişey değil. seninki büyük ihtimalle mantar ya da ona benzer bişeydir.

0|0
    0|0
  • kedidir o kedi ;)

Not: Doktora gitmeye ne dersin

0|0
    0|0
  • pütürcüklerden bişey olacağını sanmıyorum

0|0
    1|0
  • doktora git ,

0|0
    1|0
  • Yaş kaç şu an

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • hor kullanmaycaksın kızım her zaman lazım

0|0
    0|0
  • bozuldugunda kabuk tutar kabuk tutmus sıkıntı yok bir hafta falan sürer kabuk düşer ama sakın bi daha oynama 14 yasında kacıncı sınıfta olunuo

0|0
    1|0
  • amst konusunda biraz iradeli olun cokta kafanıza takmayın ..arkadan yaptırıpta bakireyim diyen kızalrda var burda..sen fazla kafanı yorma hersey olacagına varır

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızlık zarını diktirmek yalnızca böyle durumlar için gerçekleştirilmeli bence...

9|4
    1|3
    • kesinlikle

• yanlışlıkla olup olmadığının anlaşılabildiği bir teknoloji ortaya çıkartılsın öyleyse dikmeyi bulmuşlar bunu da buluversinler aa. :)

• Tek düşüncenin para olduğu kapitalist bi dunyada kim ilgilenirki böyle etik bi durumla illa cıkacaktır para için nedenine bakmadan yapan...

• Şuan kaç yaşındasın bilmiyorum ama halen sorunun devam etmesi acıması endişe verici doktor olmadığım için birşey diyemiyorum. Ailene bu konuyu anlatman en başta care olacaktır sevgilnden önce

0|1
    0|0
    • 19 yaşındayım. Aileme nasıl anlatırım bu durumu ya :S

• Canım, vajinismus ilişkiye korkarak bakma, ilişki sırasında olağanüstü acı duymadır..

Vajinismus değilsin..

0|3
    0|0
  • Canım acıl doktora gıt aılene hepsını acıkca anlat hem kızlık zarını dıktırırler hemde bu hastalıgın tedavı bulur.

0|1
    0|0
  • kızlkla alakası yokta mantar alerji falandr doktora gt krem verir gecer bşey olmaz

0|3
    1|0
  • ailenden gizli neden gidemeyesin

doktora git annen baban sana inanmazsa

0|1
    0|0
  • kullandığın o cisimlerden mikrop kapmışsın canım büyük ihtimalle de mantar tedavisi kolay doktora(jinekolog) gitmen yeterli.. utanmana veya korkmana gerek yok...

0|2
    0|0
Yükleniyor...