Son zamanlarda p*rno sektöründeki değişiklik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cinsellik ihtiyaç anlayabiliyorum, ama son zamanlarda cinsellikten daha çok ahlaksızlığın(swinger, ensest, para karşılığı eşini sevgilisini başkasına sunmak vs) ağır bastığı filmlerin daha çok izlendiğini ve tercih edildiğini medyada yazılıp çiziliyor. Bu konuda fikirleriniz neler?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• seks çağında yaşıyoruz. teknoloji sağ olsun. uyduda, internette, filmlerde, kliplerde, reklamlarda, avmlerde, tv de, şarkılarda... her yerde seks var. seks olunca da millet sapıttı. alternatif yollar aramaya başladı. gurup yapmak, 3 lü yapmak, sokakta parkta arabada yapmak, gay lez olmak, karısını yaptırmak kocasını yaptırmak ... falan filan. bu durum düzelmesi için tek yol vardır. o da türk islam birliğidir. yoksa iş daha da derinleşecek. ufacık kız bana seks teklif ediyor olacak işmi demekki azdırdılar insanları

0|2
    0|1
    • sana pek katılmıyorum şeriatla yönetilen ülkelerde cinsel suçların daha fazla işlendiği istatistiklerle kanıtlandı

• Yazdıklarım zoruna gitti galiba. Buyur et. Yalnız nerede yanlış yaptığımı söyle de bilelim.

• tartışma yapıyorsun birader, ben sadece fikir sordum, kimseyle tartışmaya gerek yoktu

Kızlar Ne Diyor 2

• swingerliğin nesi ahlaksızlıkmış anlayamadım? Evli bir çiftin seks hayatı onların mahremidir. Diledikleri gibi yaşarlar. Onların seks hayatına dişardan dil uzatmak kimin haddine düşer ki? Karı kocanın arasına girilmez, laf söz edilmez. Lütfen

0|0
    0|0
    • bizde ondan bahsediyoruz; karı koca arasında özel kalmalı

• Seks idol şehir olarak artık amsterdam değil şili gösteriliyor ahlaksızlığın normal sayılacağı bir nesilin peşindeler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• p*rno bir bağımlılık türü. uzmanlara göre psikolojik hastalık, tedavi edilmezse ciddi sonuçlar doğurabilecek rahatsızlık. yaygınlaşan internet kullanımıyla birlikte yanımızda yöremizde, evimizde, üyelerini bulunduran, gün geçtikçe çoğalan bir kitleyi ele geçiren boktan bir hadise. uzmanların dediğine göre, bir tür madde bağımlılığı gibi insanın hayatına sinsice giren ve aile hayatının bitmesine, sosyal hayattan kopmasına neden olan, pek yeni bu bağımlılık türü, üyesini saatlerce internetin başından ayrılmama, uyku düzeninin içine etme, hatta yeme içme bozukluğu gibi belirtilerle birlikte, zamanla kişiyi gerçek yaşamdan koparan ve karşı cinsle ilişkiye girememeye kadar götürüyormüş. eğlence amaçlı izlenmeye başlanan p*rno, gitgide alışkanlık yapıp, ziyadesiyle boktan bir hadiseye dönüşüyormuş ki zaten içerik olarak da öyledir. kısacası, kurtulmak için düzenli seks hayatına ihtiyaç vardır kanımca, tabi tam anlamıyla bağımlı olup hastaneye düşmeden

0|0
    0|0
  • Biri madır fak diyo herkez oraya yığılıyo oha lan =(

0|0
    0|0
  • P*rno olmasaydı sağda solda gidermeye çalışacaktınız ihtiyaçlarınızı. Adabı ile işini görenin sorunu yoktur. Eğer insanlar sapıtmaya başladıysa çocukluğunda ya da yetişme döneminde bir anormallik vardır. Ayrıca hangi medyaya göre konuşuyorsun. Hayır her şeyi geçtim altta adam islam gelmeli şeriat gelmeli diyor

0|0
    0|0
    • herkesin gençliği yada çocukluğumu anormal, adam fikrini söylemiş ama tartışma yapmanın mantığı yok

• islam gelse insana bir zararı olmaz ama p*rno izleyen kendini tüketir. gerçeğinden zevk almaz.

• İslam gelirse zaten cinsellik biter demiyorum. Evet eğer düzgünce uygularsan zararı olmaz.

• herşeyi seyretmek zorunda değilsin seçenekler var neyi istersen onu tıklarsın gerisi herkesin özelinde kalır...

0|0
    0|0
  • ens.st filmler 80'lerden beri var bildiğim kadarıyla o yıllar tavan yapmış,çok kötü düşünmesi bile iğrenç ama taboo isimli film 80lerde milyonlarca satmış,eskiden beri var maalesef :(

0|0
    0|0
  • çok merak ettim medyanın neresinde yazılıp çizilmiş bu bi link atabilir misin?

0|0
    0|0
    • ahlaksız diye yazmıyordu zaten, p*rno filmlerde ensest; eş değişimi, yanında kız arkadaşını başkasıyla birlikte olan erkeklerin bulunduğu filmler daha çok izleniyor diye yazıyordu okuduğum linkte

• hala inanmıyorum adam gibi bir haber sitesinin öyle bir haber yapacağına. bulursan linkini gönder. ama sanmıyorum öyle bi haber olduğunu.

• Doğru olabilme ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • swing iyidir

0|0
    0|0
    • peki gerçekte yaparmısın

• sen başkasının karısını düzüyorsun onun kocası da senin karını. buna mı sempati duyuyorsun

• Yok ben buna sempati duymuyorum hocam :D

• ya onlar senaryo snde yemişsin ya mom family dio sen zannediyomusun o onun annesi?

0|0
    0|0
    • bu olay sadece p*rno filmlerinden değil gazetelerde de 3. sayfa haberleri olarak yer alıyor, geçen brezilyada bir kadın oğluyla ilişkiye girmekten 4 yıl hapis cezası aldı

• eskiden erotik vardı sorun yoktu. p*rnoya ulaşmak daha zordu video kasetler falan

• ama o kasetlerdekı goruntu kalıtesıde baskaydı haa, sonra CD cıktı aama VCD playerler cok paraydı zorla buluyoduk kımn evde PC varsa gunduz gozu 4 5 ergen toplanıp malzeme cıkartıoduk annelerın bırının sesı duylunca hemen hoporloru kapayıp pencereyı asagıya ındırıyoduk soruncada hiiiç oyun oynuyoruz, KIZILAY cadırlarnı hıc sormayın :)))

• p*rno izlendikçe hep sıra dışı onal şeylere yöneltir insanı. adamlar bunu biliyor. p*rno bağımlılığına sürüklüyorlar insanları ki daha çok para kazanılsın.

0|1
    0|0
    • sadece yapımcıların mı sorumluluğu var, izleyenler istemiyor mu bunları

• izleyici izlemese yapımcılarda normal filmlere dönerler diye düşünüyorum

• p*rno izlendikçe insanlar hep daha değişik daha sıra dışı olanları ararlar. bu p*rno bağımlılığının bir etkisi

Yükleniyor...