Eski sevgilim gay mi sizce okuyun bana yardım edin lütfen

ayrılalı 2 hafta oldu ama ben onu faceden takip ediyorum başka bir hesap açtım ekledim son bir haftadır bir tane kızın her yazdığını beğeniyor çok kıskandım sürekli ilgili ona karşı neyse başka bir erkek facesinden o kıza mesaj attım sevgiliminde adını vererek bana (...) önerdi seni s... cekmiş banada önerdi seni yavrum felan yazdım kız bana gülmüş sonrada bana beni erkekmi sandın p**evenk geymisin geysen gel çünkü ben erkeğim buda sahte face yazmış birde gülmüş ve engellemiş beni şok oldum yani kadın değil geymiş sizce bilerekmi eklemiştir yoksa benim gibi kızmı sandı acaba

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• eski erkek arkadaşın pasif gay. onun konustuğu kız profilindeki kişi aktif gay eski erkek arkadaşından oneri aldıysan onun aktif gay oldugunu biliyor olman lazımdı ama o sen s.kmek için onerildiğini soylediğinden kendisini pasif gay sandıgını dusunerek pasifsen gel manasında sana oyle yazmış. pasif olmadığını dusunduğunden de seni engellemiş.

0|0
    0|0
    • kafam karıştı ya

• ne demek karşılıklı bir beyin fırtınası yaptık işte .. peki ekler misin beni dertleşiriz de istersen?

• olabilir neden olmasın

Erkekler Ne Diyor 17

• Küpüne zarar vereceksin, eski diyorsun bırak eskide kalsın..

0|0
    0|0
  • kız senin , sevgilisinin eskisi olduğunu öğrenmiş yada abaza seni abaza bir erkek sandığı için kurtulmak istemiş.o kesinlikle bir kız =)

0|0
    0|0
  • Bitmiş bir ilişkinin bokunu çomakla kurcalarsan içinden çıkan herşey mideni bulandırır... Bitmiş iste spor gazetesi amk... Daha neyini kurcalıyon

0|0
    0|0
  • anlamadım ama kızgınlıkla söylenen bişey olduğu belli erkkekler birbirine küfrediyo onların hepsi gay mi

0|0
    0|0
  • gay olsa seninle nasıl sevgili oldu?

1|0
    0|0
    • ya daha çok kızmı geymi o düşündürdü beni

• kıza neden gay olasınki sevgilinin ismi neyse o gaymi diye sor nerden biliyon de erkek arkadaşına ben gay im de konuş gayse atlar :))

0|0
    0|0
  • guzel kızmıs

0|0
    0|0
  • kız zannetmıstır ya

0|0
    0|0
  • Senin Olay Baya karmaşık :D

0|0
    0|0
  • %50 ihtimal

0|0
    0|0
  • belki erkek oldugunu bilmiyo ve yazmak için konu ararken durumunu falan begeniyo olamazmı

0|0
    0|0
  • Cdymiş

0|0
    0|0
  • senden sonra gay olmaya karar vermiş demek.adamı naptın da bu kadar soğuttun kızlardan yaa:))

0|0
    0|0
  • bence A sıkkı :)

0|0
    0|0
    • a şıkkı ne ya

• bahsetdiğin kişi onun kız olmadıgını iyi biliyordun bence saf ayagına yazmaz merak etme bildiğin odun olmuş :) (gay)

• bu iş cem yılmazın trenini solladı :)

0|0
    0|0
  • Gaydir

0|0
    0|0
  • kız zannetmiştir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kız sandığı erkek cıkmıs sevgilinin :D

0|0
    0|0
  • Gay falan değildir merak etme

0|0
    0|0
  • link nerde .s

0|0
    0|0
  • Ya belkide senin sevgilin acmistir o fake hesabi olamazmi? Gay degildir yani

0|0
    0|0
    • açması için bir nedenmi var

• Bulundugum ılde bır tane donme var bılmeyen erkekler pesınde dıvane oluyo :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...