Bekareti bu kadar eleştiren kızlar için ne düşünüyorsunuz?

kardeşim kendinize gidin bir site kurun bakire sitesi cinsel düşüncelerinizi evlilikten sonra orada paylaşın burayı rahat bırakın diye düşünüyormusunuz? namus zabıtaları sizi dağılın inadına sex :))))

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• bakın böyle olcanız iste geldi adam öpücüğü kaptı hepimizden :d

:*

0|0
    0|1
  • bekaret asla namus simgesi değildir, çok tanıyorum bakire olupta hırsız dolandırıcı yalancı dedikoducu olup, onu bunu birbirine düşüren insanları boyle bakire olmaktansa, kimseye zararı olmayan bekaretsiz bir kız olmayı tercih ederim...

1|2
    0|1
  • karınada dersin artık inadına sex askm git sevş :)

0|2
    0|1
  • öpmek istiyorum büyüksün:)

0|0
    0|3
  • Seksin yanlış olan nesi var? Ben şunu anlamıyorum: bekaret diye yırtınan diğerlerine tu kaka diyen kızlar hergün burada onlarca erkek görüyor kızlara sulanan tanışmak isteyen evlilik dışı seks yaptığını ayan beyan yazan .. Bu erkekler de bu ülkede yaşıyor onların içinden biri evleneceği adamda. Bu kızlar resmen ayrım haksızlık yapıyorlar ama bu haksızlığı kendilerine yapıyorlar. Erkek yaşar kadın yaşayamaz diyen zihniyetin insanı evlendikten sonra aldatılmaya mahkum.

1|1
    0|1
  • buna cevap vermeden olmaz. sen nasıl düşünüyorsan onlarda o şekilde millet sana mı soracak hangi sitede dolaşacğnı biri dağılacaksa sen dağılsana madem zoruna gitti inadına namus inadına bekaret !

1|1
    2|0
    • benim yüzümü gösterecek kadar cesaretim var sen namusu savunurken yüzünü gösterecek kadar cesaretin yok utanıyormusun yoksa bekaretiş bile savunmaya ? namus timsali :))

• insanın uydurduğumu siz öyle sanın .. yo kız erkek farketmez namus namustur herkes kendinden sorumlu banane kimin ne yaptığından siz kendini zihayvan olark mı görüyor sunuz ilk önce bi onu sormalı ha eğer öyle görüyorsanız problem yok herkesi kenedenz gibi sanmayın . her koyun kendi bacağından asılır buda iki hadi size hayırlı akşmlar

• ınsan da bı hayvandır. hucre cesıtlerınde bıle bıtkı hucresı hayvan hucresı dıye ayrılırken senın hucrene özel oolarak ınsan hucresı demıyor bılımcıler.ayrıca bekaret kutsal bırsey olsaydı ınsana ozgu bırsey, o zaman dıger canlılarda da olmazdı, hem sen kendı agzınla soyledın ben hayvandan farklıyım dıyorsan o zaman onlardakı hymenın varolma sebebını soyle bana? yazdıgımı anladıysan tabı. :)

• Katılıyorum. O kadar namus düşkünü iseler sitelerde başka erkeklerle de konuşmasınlar fikir alış verişinde bulunmasinlar. Bu tarz siteler zaten bunları aşmak için var bazı tabuları kaldırmak için fikrimce.

1|0
    0|2
    • buna şiddetle katılmıyorum.. insan öğrenmek için var.. heryerde herşeyi öğrenebilirz.. ama önmli olan doğruyu seçip yanlışı atmak..;)

• Senin fikrini doğru olduğunu kim söyledi? Doğru görecelidir tek bi doğru da yoktur ayrıca. Boşuna göz kırptın cicim.

Erkekler Ne Diyor 4

• sonuna kadar haklısın,bu aptal zar muhabbeti ,bakirelik muhabbeti iyice baydı, gidip yobazların sitelerinde takılsınlar...

0|0
    0|0
  • ölene kadar mokoko

0|1
    0|0
  • Reklam kokan hareketler bunlar . Herkesin düşüncesine ve yaşayışına saygı duymalısın.

0|0
    0|0
  • iyi ilerde bir rus kızla evlenirsin, tecrubeli olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...