2 aylık evliyim hamile kalamıyorum yardım edin!?

2 aylık evliyim ama ne yaptıysak hamile kalamıyorum. Kayınvalidem kısır olduğumu söylemeye başladı ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten kısır olabilir miyim :(

Güncellemeler:
Eşim fazla titiz olduğu için prezervarif kullanıyor o yüzden hamile kalamıyor olabilirmiyim?
Gerizekalı eşime güvenmekle büyük hata etmişim. Prezervarifin ne işe yaradığını bilmiyordum araştırma gereği de duymadım. Beni aydınlattığınız için teşekkür ederim

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bacım.. Sana tavsiyem;
    1- Prezervatifi at bir kere
    2- Ovulasyon testini satın alıp kullan..
    Ben de evliyim.. Eşime ovulasyon testi aldım. Yumurtlama dönemini bulduk.. O zaman ilişkiye girdik.. Adeti bu ay gecikti.. Hamilelik testi aldım.. Hamile çıktı.. Çok mutluyum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yumurtlama dönemlerinde prezervatifsiz ilişki yaşaman gerekli.

0|0
    0|0
  • kendi eşindenmi korkuyor

0|0
    0|0
  • bundan sonra misyoner pozisyonunu deneyin sen sırt üstü yat eşin üstüne abansın boşalınca bacaklarını 10 dk falan havaya kaldır sonra hemen yıkanma bak

0|0
    0|0
  • kocandan gizli bir doktora gidip test yaptır
    kısır olmadıgını sen bilirsin bölelikle baskın azalır
    kayınvaliden bişey dediği zaman daha rahat laf sokarsın

0|0
    0|0
    • Cadı kaynanama laf söyleyemem ki anında koyar kapının önüne

• yani için rahat olur laf sokmak dediğim
      özgüvenin geri gelir sorun sende degilse

• çok güldüm ya prezervatifin ne işe yaradığını nasıl bilmezsin ya, eşinde mi bilmiyor acaba?

0|0
    0|0
  • belki kocan kısırdır, nerden biliyo

0|0
    0|0
    • bir kere ima etmeye kalktım boşatırım seni dul kalırsın oğluma sakın laf etmeye kalkma şıllık dedi :(

• Tamam sus yeter sıkıldım

• 2 ayda olacak ıs degilki bu yumurtaya baglı bır durum ayrıca prezervatıf kullanıyosa nasıl hamıle kalcan tabıkı kalmazsın..

0|0
    0|0
    • Öyleymiş :(

• Evli değilim. Sadece buna inanan birileri çıkar mı diye merak ettim insanlarımız gerçekten çok çabuk kanıyor :(

• burada o kadar cok ergen varkı bilmiyorum takıp ediyomusun sordukları soruları bı gorsen :)

• yaşadığın normal. Bunlar pozisyon değiştererek geçmez. Şu an Türkiyede yeni evli her iki çiftten birinin çocuğu olmuyor. Bu nüfus planlaması. Gıdalardan kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
    • Korkma diyorsun yani

• kola zararlı. Endüstryel ürünlerden zorunlu olmadıkça kaçınmak gerek. Ben 1,5 yıldır şeker tüketmiyorum. Beslenme konusunda hekimle konuşursan sana önemli tavsiyeler verecektir.

• Teşekkür ederim

• kafan iyimi senin

0|0
    0|0
  • oha prezervatifi bilmeyen kezbanlarda varmis mkk

0|0
    0|0
  • Allahım ya :)

0|0
    0|0
  • henüz çok erken daha

0|0
    0|0
  • prezervatif kullanıpta hamile kalmaya çalışan ilk kişi olarak tarihe geçtiniz. :D

0|0
    0|0
    • Yapmayın bunu lütfen :( çok utanıyorum

• hamile kalmaya odaklanmayın zmana bırakın öyle yaparsanız stresten olmaz zaten adet gününün üstüne 10 gün saymalısın sonra da deneyin

0|0
    0|0
  • Kasar kaynana soyle fazla konusmasin belki oglu sorunlu

0|0
    0|0
    • bir kere ima etmeye kalktım boşatırım seni dul kalırsın oğluma sakın laf etmeye kalkma şıllık dedi :(
      Çok kötü bir kadın nerden düştüm bn böyle birine :(

Kızlar Ne Diyor 4

• sen iyimisin böyle sorumu olur yav insanlarla dalga geçmeye kalkıyosun

0|0
    0|0
  • Sen bence cocukta yapma. cok gencsin bosa gitsin. oyle bir kayinvalidenin omur billah kahrimi cekilir. kocanda senin yerine anasini tercih edecek her zaman. sen sadece kole olacaksin. aklini basina al. cok gencsin

0|1
    0|0
  • troll müsün? :D

0|0
    0|0
    • Neymiyim?

• Pes

• Felaket tellalı sen misin

• Prezervatif kullanarak hamile kalmayı beklediğin için seni tebrik ediyorum, ten points go to @soran

0|0
    0|0
    • Ya eşim bir zararı olmaz dedi ben nereden bileyim engel olacağını! :@

• Sen nasıl bir evlilik yapmışsın be kızım!
      Allah sana sabır versin

• Bu devir de en iyisi bekar kalmakmış.. Bilemedim.

Yükleniyor...