İlk cinsel deneyimim?

İlk cinsel deneyimimi bugün bir genelevde yaşadım. Arkadaşlar gidiyordu ilk olucak diye beni de çağırdılar. Bu arada resmi genelevi olan p**evenk bir ülkede yaşadığımdan hiç haberim yokmuş. Her neyse. Girdim odaya. Parayı verdim. Önce kaldırttı ama tam kalkmadıgını hissettim. İlişkiye girmeye başladık. Ama boşalamadım ve indi ben de çıktım gittim ordan. Boşalamadıgımı söyleyemdim bile arkadaşlar. Çok fazla ihtimal yok yaşadığım olayın nedenini açıklayan.
1. ya oldugum ortamı ve kadını yadırgadım. Genital bölgesi simsiyah ve göğüslerinden başka yere bakmak neredeyse imkansız
2. İlk olması nedeniyle heyecenlandım ve yapamdım
3Biseksüel oldugumu düşünüyordum acaba homoseksüelmiyim diye düşünmeye başladım ve aseksüelliğe kadar gidicek bu durum korkumca. Siz ne düşünüyorsunuz bunu bundan başka yerde paylaşamam.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• tiksinmiş olabilirmisin?

0|0
    0|0
    • Oraya her insan gidemez bende merakımdan gittim baktım kadına'da girmeden geri çıktım 5 dakika sürmedi ve bir daha hiç gitmedim gitmemde çünkü orası benim yerim değil

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevdiğin insanın ol bak nasıl oluyo herşey kendiliğinden

0|0
    0|0
  • Sevdiğinle yaparsan bişicik olmaz.

0|0
    0|0
    • Bu cevaba inanmak istiyorum. Ne önsevişme ne duygusal bağ hiçbişey yok. Hayvan gibi içeri girip yapmak da bana hiç uymadı.

Erkekler Ne Diyor 4

• Beğenmediysen niye birlikte oldun ki? Ayrıca our böyle vakalar, Türk polisi yakalar. Hemen moralini bozma. Sevgili bulmaya çalış. Öyle duygu falan olmadan ve ilk ilişkide olur bunlar. Kafanı takma. herkesin başına gelir. Yola devam...:)

0|0
    0|0
    • Param ona yetti asafsdaf. Kötü bir tecrübe oldu benim için

• Çok sağ ol yazdıgın için. Eyvallah iyi geldi.

• Bişey değil ama üzülme yani bu gibi şeyler o tip yerlere giden çoğu kişide oluyor...

• geneleve gidiyorsun ama "Bu arada resmi genelevi olan p**evenk bir ülkede yaşadığımdan hiç haberim yokmuş." diye ülkeye laf sokuyorsun? arz talep meselesi... pezevenkleri orospular ve müşterileri var eder... Oraya girmek isteyen sensin, devlet de sana özgürlük vermiş hala şikayet ediyorsun...

Öpüşemediğin, okşayamadığın, konuşamadığın bir kadınla seks yapmaya çalışırsan bu olur tabi. Bir de ilk hep bir hayal kırıklığı yaratır.. Seninki trajikomik olmuş. Hoşlanmadığın karıyla niye aynı yatağa giriyorsun.

0|0
    0|1
  • kardeş aynısı bendede oldu o bayanı yadırgadım ben yani boşaldım adama ereksiyon olmadan yani şaşırdım birde..
    + sana tavsiyem ben 2. defa gidecem ve gittiğimde fiziğe bakacam daha önce diyordum nefes alsın yeter felan ama hikaye abi adam kıpırdamıyor bile koca karılara artık :D
    fizik önemli + oral yaptır 3-5 fazla ver kendinden şüphelenme ben 1 haftda 3-4 kez mast yapardım o kadından sonra 10 gün mast yapmadım...
    ve sevgilim oldu sonra mast yapabildim..
    yani kadını iyi seç abazan moduna al çek tetiği ateş et sonra :D

0|0
    0|0
    • * para da yoktu fazla yanımda elimde olanla yaptım. O kadar tehlike içindeyim ki kendimden şüphe ediyorum.

• Buyuk ihtimal ilk oldugu icin heyecanlanmissindir. Ya da parayla birlikte olma fikri sana çekici gelmemiştir çünkü bundan nefret eden bir suru erkek var. 3.'ye gelirsek bisexuel ya da eşcinsel oldugunu anlaman icin hemcinsine de ilgi duyman gerekiyor duygusal olarak arzulaman gerekiyor boyle bir sey yoksa degilsin demektir

0|0
    0|0
    • İlgi duyuyorum. Ama bunu kendime hiç yakıştıramıyorum. Ayrıca bir kadın bir erkeğin verebileceklerini veremaz bana. Aile gibi baba olmak gibi. Bu duygu o kadar kötü bişey ki kendime özsaygımı yitiriyor gibiyim. Çok rahatsız oldugum bir şey. Bir de boyle bir tecrübe yaşayınca hayatımın geri kalanı boyunca her iliikiyi reddetebilriim.

• bunu istememem de bende soru işareti bırakıyo ne olduguma karar vermeliyim gerçektende

• Aynen. Eğer oyleysende kendini o şeklide sevmen gerekir

Yükleniyor...