Sevgilimle birlikte olurken orgazm olamıyorum ama mastürbasyon yaparken oluyorum seks ve mastürbasyonu da sık sık yapmam nedeni nedir?

Sevgilimle birlikte okurken orgazm olamıyorum ama mastürbasyon yaparken oluyorum seks ve mastürbasyonu da sık sık yapmam

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun sevgilinde o zaman

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• anladım bayan sorun baya büyük Haydar Dümen'e başvur yardmcı olur sna.)

0|0
    1|0
    • Bnce sorun B'nde değil gbi

• Aslında kafam karışık sevgilimle evlenmeyi istemiyorm ama o ilk birlikte olduğum erkek olduğu için ondan başkasıyla da birlikte olmak istemiyorum seks anlamında dolayısıyla sevişirken rahat değilim sonunu düşünüyorum hep ondan da olabilir :)))

• boşve bayan olay anında akışına bırak hr şeyı o zmn dha rahat olursn böle dusuncelr kafanı kurcalamz..

• Seni yeterince uyarmiyor demek ki,

On sevismeyide kisa tutuyorsa isin zor yani

O isini bitirince sende dusta kendini tatmin ediyorsundur ya da o dusa girdiginde :(

Boyle hayat gecmez diyim sana

0|0
    0|0
  • Ayni sorunun tam tersi erkekler de oluyo yani mastürbasyon ile gec boşalan ilişkide erken boşalabiliyo bu tamamen aliskanlik la alakali beyin olarak mastürbasyon ile boşalmaya alişan iliski esnasında boşalma sorunu yaşayabilir

0|0
    0|0
    • Ya haklı olabilrsn ama sevgilimle her zamn birlikte olamıyorum 4 ayda bir falan

• İnşallh bir kere bile yaşamadım orgazm 5 yıldır çok zevk alıyorum ama o anı yaşayamıyorum evde yaptığımda oluyo ama hatta biraz da sıvı geliyo evde orgazm olduğumda yine de korkuyo insan

• İşte bu beynimizin bize oynadığı bir oyun mastürbasyon yapmadan bosalamicam hissi veriyo insana ama surekli bir iliskin olsa bir durum değişir şimdi sende iyicene oturmuş bu his ilişki ile orgazm olamicam zannediyosun ama öyle değil..

• uyarılmayla ilgili bir durumdur masturbasyon... sevgilin seni uyarmak için doğru pozisyonu ya da doğru noktayı bulamıyordur, sen nereden haz aldığını biliyorsundur...

0|0
    0|0
    • Evet haklı olabilirsin o nir de çabuk boşalıyo bn ne olduğunu anlamıyorum

• Zevk alıyorum ama doruğa çıkıp rahatlaya mıyorum aşkımı bitirdi zaten artık evlilik düşünmüyorum onunla

• ya işte onu diyorum ben de... sadece bir taraf tatmin olamıyorsa seksin amacı kalmıyor, zevk alıyorsun ama tam hapşıracakken bir anda hapşırık kaçar ya öyle işte... evlilik durumu da sana kalmıştır...

• Sana orgazm yaşatan ilk erkeğin kölesi olursun öyle gözüküyor..

0|0
    0|0
  • Sevgilinin makinası kücük mü.. seni tatmin ediyor mu

0|0
    0|0
  • klitoral orgazm yaşıyorsun sen

0|0
    0|0
  • Tecrube yok,...
    ..

0|0
    0|0
  • yeterli uyarılmama

0|0
    0|0
  • Sevgilin tatmin edemiyor seni ulaş bana

0|0
    0|0
  • Sorun enişte de demek

0|0
    0|0
  • Sevgilin içine girerken Zevk almıyon mu?

0|0
    0|0
  • sevgilin demekki iyi yapamıyor

0|0
    0|0
  • titreşimli penıs halkası tavsıye ederım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...