Yakışıklı Yunan erkekleri...Bu kadar Yunan erkeği hayranı hatta delisi olmamın sebebi ne olabilir?

Niye bu kadar yakışıklı ki bu Yunan erkekleri? link

link

link

0|0
11|24

En İyi Kız Görüşü

• kiz soran goruyomusun su erkeklerin kiskancliklarini rus kizlar diyinc ebirsey demiyoruz ama:D portekiz erkeklerinede bak kizz ilk 11 falan harika

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 24

• www.kizlarsoruyor.com/Diger-Sorulari/179161-yunan-kizlarini-nasil-bilirsiniz.html sanırım buna karşılık verme çabası buda bizim kızların nekadar kompleksli oldugunun kanıtıdır. Bazı hirtolari kiskandirip burda tepki görmeye calistiginda çok belli neyse ınan yunanistana çok gittim yunan kızları muhtesemler bide ruslar tabi zaten sevgilim rus rus olmasaydı kesin yunan olurdu yunan kızlarının türklere inanılmaz bi ilgisi vardır birçok türk arkadaşlık sitesinde yunan kızlarını görebilirsiniz ayrıca coguda türkçe bilir ve yunan kültüründe kızlar evlenecekleri erkeklere hediyeler verirler yani bizim kültürün tam tersi ayrıca yunan ve türk erkeklerinin karşılaştırıldığı bir vidyo var youtubeda senn verdiğin linkteki adamlarda var ama nedendir bilmem yabancı kızları yorumları hep win turkey olmuştur :D diğer bi gerçek varki yunan kızlarına kavusacaksak yunan erkekleri ile hemen yer degistirebiliriz ınan buna hiçbir türk erkeği itiraz etmeyecektir :)

0|0
    1|0
  • erkeğin abazası cekilirde kızın abazasıda hiç çekilmez be abi.

2|1
    3|0
  • Turk erkekleri adina sancagi surlarina dikerim senin.

erkege denk gelmediysen toplumun sucu ne?

Yunan kizlarini kiskanip yanlarinda yer bulabiliyim diye kendine sordun mu hic?

1|0
    2|0
  • Yani kız demek istiyor ki, Türk erkekleri çok yakışıklı... Ulan Yunan erkeği ile Türk erkeği birbirinin aynısı be, başka bi' örnek vereydin de rezil olmayaydın nispet yapmasını bile bilmeyen kezban...

0|1
    2|1
  • abazalık.

0|0
    4|0
  • 3 tane Yunan erkeği görüp beğenen masum köylü.

0|1
    1|0
  • Kabuklu zındıklar

0|0
    0|0
  • Bunlarada karışmış Türk kanı ..

0|0
    4|0
    • ha tabi avut kendini sen.

• Türkiyeyi biran evvel Terketmen dileğiyle Mutluluklar dostum :))

• Ülkemi niye terk ediyim ya, canım ülkem.

• ben yarı yunanım bu soruyu cevaplamak için ancak bir bilim adamının incelemesi gerekir.

ben yarı türk yanımla söylüyorum ki türk erkekleri çok çok kıskanç ve sert yunan erkekleri

centilmen ve sakin yeri geldiğinde sert olan bir yapıdadır.

ulu önderimiz m.kemal atatürk'de atinalıdır yakışıklı karizmatik centilmen bir erkektir.

0|0
    0|0
  • Peki ŞAHİN K avrupada neden bu kadar meşhur :D:D

0|1
    3|0
  • Yokluk işte.. Ne yaparsın..

0|0
    3|1
  • adamların sadece altılı paketleri veya göğüs kasları ortada. buna mı aşık oluyorsunuz siz?

0|0
    4|0
  • Bütün Yunan erkeklerini böyle sanma ..

Normalde onlarında beğenmediğin Türk erkeklerinden hiç bir farkı yok, çoğu bizim gibi kıllı ve göbekli

0|0
    3|0
  • Zevkine.

1|0
    2|0
  • 3'ünün de ortak yanı çıplak olmaları sanki?

0|0
    0|0
  • senin kanında bi bozukluk var atalarımız zamanında bunları egeye döktü kızım kalleş bunlar hain şerefsiz nesini beğeniosun anlamadım bizim türk erkekleri bunlara basarda basar bunlar zaten gay bi çoğu

0|0
    4|0
    • hemen yakışıklıyı görünce niye gay diyosunuz ki? kıskanmayın ama.

• bi çoğu dedim hepsi demedim ayrıca bizim türk delikanlıları bunlardan yakışıklı

• Yunan erkeğiyle sıradan bir avrupalı erkek arasındaki farkı ayırabiliyor musun acaba merak ettim.

0|1
    2|0
  • bizde çok var bunlardan

0|0
    3|0
  • azmissin demek baska ne olabilirki agzinin suyunu sil bakiyim

0|0
    0|0
  • La oğlum sen tipe değil kaslara bakıyorsun özellikle adonis kasına :)

0|0
    0|0
  • TÜrklere benziyorlar ondandır, rahat ol.

0|0
    3|0
  • Allah kurtarsın

1|0
    3|0
  • Biri bile yakışıklı değil ama hepsi çıplak

0|0
    3|0
  • pipileri küçük oluyomuş yanlızz bu yunanların

0|0
    1|0
    • Dünya penis haritasında Türk erkeklerinden daha büyük olduğu yazıyor :D hemde açık ara farkla

• he onları da inceledin yani? :S

• sen nereden biliyorsun küçük olduğunu

Kızlar Ne Diyor 10

• Dünyanın her yerinde bu tip erkekler var.Hani Yunan diye tüy dikmemişler.Nerden anlıyorsun Yunan olduklarını? Bir de adamcağızların giyinik resmi yok muydu?Şöyle efendi gibi.

1|0
    2|0
  • 3üde bok gibi.

1|1
    3|0
  • aslnda sen yunan erkeği delisi değilsin kasa karşı zaafın var gbi duruyo canım..bence hiçbiri de yakışklı değil ayrıca

0|0
    0|0
  • Bence sen zeksizsin

0|1
    3|0
  • Offf o ne yaa bittimmm

1|0
    3|2
  • Bunlar mı yakışıklı şimdi, meeh.

0|0
    3|1
    • ahah senin için balkon göbekli poposuna kadar kılları olan bir türk erkeği diliyorum tatlım.

Bye.

• nihahaha ama bunlarla değel balkon göbekli poposuna kadar kılları olan türk erkeğine kalcan şekerim bil istedim onunla evlenicem :D

• "Türk kızı olmaya çalış" Evet beğenilerim ve zevklerim beni Türk olmaktan eleyeceğini düşünmüyorum. Sen de biraz insan olmaya çalış olur mu? İnsanları faşist bir biçimde değerlendirme.

• teşhirciler :/ ıyk..

0|0
    0|0
  • Pagan mısın nesin

0|0
    0|0
  • Türk versiyonları mevcut.

0|0
    0|0
  • Çıplak olmaları.

0|0
    0|0