Cinsel ilişkiye girerken penisine dışkımı yaptim?

bir süre önce sevgilimle cinsel ilişkiye girerken bir ağrı hissettim karnımda ve bir anda tutamadm onun penisine kakamı yaptım çok utandm, ağladm. Hala etkisinden kurtulamadm. Ne yapcam ben çok utanıyorum.

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• hey allhm ya sormayın böyle sorular birazdan yemek yicektim offf

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Anal mı yapıyordunuz?

0|0
    0|0
  • Asıl utanman gereken şey kocan olmayan biriyle ilişkiye girmen.. kızacaksın belki ama eşin olmayan biriyle ilişkiye girmen utanç verici ilk başta.. diğeri insanlık hali olabilir öyle bir durum..

1|1
    0|0
  • ben olsam o şekilde verirdim ağzına sdfsdfsdfsdfsd

2|1
    0|0
  • yok artık..:D o düşünsün.. nolcak... sen içindekini attın kurtuldun :D
    boku o temizlesin :D
    ama çok güldüm ya adama sıçtın öyle mi:D

1|2
    0|0
  • Seks sırasında bazen bazı kazalar meydana gelebilir. 2 tarafta anlayışla karşılarsa zamanla bu sorunun üstesinden gelinecektir...

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi anal seks mi vajinal seks mi yapıyordunuz ?

0|1
    0|0
  • Igrenc

0|0
    0|0
  • Ufak sıçaydın be..

0|0
    0|0
  • ay :SS

0|0
    0|0
  • yine fake bir soru :D yanlız ben o erkek yerinde olsan bir daha yüzüne bakmazdım

0|0
    0|0
  • ishal mi yaptın?

0|0
    0|0
  • nasil oldu peki bisey anlamdim

0|0
    0|0
  • Troll mna koymussn

0|1
    0|0
  • Ovvv :)

0|0
    0|0
  • bu söylediğin olay mümkün değil bence beyin fonksiyonlarına ters

0|0
    0|0
  • Sı. tı cafer bez getirin ☺

0|0
    0|0
  • Sonra agzina verdi

0|0
    0|1
  • Aynısı benım basıma geldi. kotu bı durum tabı ama acemılıktı. gıttık banyoya beraber temızlendık. yanı onu kotu hısseddırecek bıduruma getırmedım yanı ne beklıyodun kı olacagı buydu sorun yok bu ısler boyle takılma hıc deyıp optum kokladım gene sevgılımı. oyleydı yanı.

0|0
    0|0
  • nerden ilişkiye giriyordun

0|0
    0|0
  • ayrılma sebebi bas git.

0|0
    0|0
  • fantazi sınıfına girer. iyi yönden bakın.

0|0
    0|0
  • Bence sevgilin iğrenmiştir. Seviyorsa sorun etmez ama sevmiyorsa sırf bunun için bile ayrılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kotu olmus bayagi. Ama bence o utanman ahirette namuslu kadinlarin tarafinda olamayasin icin olsa gerek. Ve okadar uzulme istem dışı. Anlayisla karsilamali karsi taraf

1|1
    0|1
  • iğrençsinnnnnnn

0|1
    0|0
  • G*t yoluna giden derken *** çukuruna mi düştünüz. Bilgi sahibi olup oyle deneye bilirdiniz

0|0
    0|0
  • Ayrıldınz mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...