Kız arkadaşım cinsellik yaşamak istemiyor

kız arkadaşım 6 yıldır birlikteyiz ilişkiye giriyoruz farklı şehirlerdeiz 1.5 saatlik falan uzaklık genelde o gelir bende kalır bir hafta falan ama artık 2 3 gün yeterli dio ve cinsellik yaşamak istemio nadir yapalım dio vicdanı artık rahatsız oluyormuş ailesine karşı eskiden bilinçli değildim şimdi ailem aklıma geliyor dio büyüdükçe farklı oluyor diyor ama kesinlikle başka biri yok hayatında ondan adım gibi eminim neden böle olmuş olabilir ki okul bitse nisan yapacaz hemen bunuda biliyor senin yanındayken annem arıyor yalan söylüyorum diyor çok kötü hissediyorum kendimi diyor gece bazen anne die uyanio yanımdayken.

Yardımınıza ihtiyacım var...lütfen dalga geçmeyin.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Anlayış göster, kız seni seviyor, ama bu vicdani rahatsızlık normaldir aile kızları için.. Bu vicdani rahatsızlığı da yaşadığı için sevinmelisin bir yandan.. Çünkü aile terbiyesini almış, ailevi değerlere değer veren bir kız olduğunu gösterir bu.. Zamanında hata yaptıysa da artık o hata pişman ve ona göre davranmak istiyor.

0|1
    0|0
    • bu ailevi değerler neden bir kızın sevgilisiyle ne yapıp ettiğine karışır, hiç anlamam. hayatı yaşayan kişinin kendisi mi, yoksa bu "değerler" mi?

• ebeveynler çocuğunu çekingen, korkak, özgüvensiz, "aman ha dışarıda başına iş gelir" diyerek yetiştirmek yerine, sorumluluk bilinci ve özgüven aşılamalı. bunları aşıladıktan sonra da verecekleri her karara saygı duymalı; çünkü özgüven sahibi, sorumluluk almasını bilen, verdiği ve vermediği kararları düşünüp tartan bir genç insana güvenmesi lazım ailenin... "sen bilmezsin, biz senin için daha iyisini biliriz" inadı ile sıkı vesayet altına almak yanlış.

• Ben çevreye güvenmiyorum. Bazı taraflardan haklısın ancak anne içgüdüleri her zaman daha baskındır, daha korumacıdır. Sanırım onlaın da etkisiyle böyle düşünüyorum ve düşünmeye de devam edeceğim :) teşekkürler sirflash düşüncelerini paylaştığın için.

Kızlar Ne Diyor 2

• Üstne gtme ıstedgnı yap bende onun gbıym su an 5 senelk ılskm var ddgnı yap onu daha cok mutlu edersn evlnckmsnzde inş.

0|1
    0|0
  • kızı sen mi bozdun

1|2
    0|1
    • evet ilkiyim

• hıı o zman bence anlayışlı ol abi kız manevi açıdan rahatsız .s nye girdinz ki ilşkye bekleseydnz yada evlenseydnz ne blm 6 yıl ne dmek ya

• 6 yıldır sevgilim :))

Erkekler Ne Diyor 4

• maşallah maşallah... Allah tamamını erdirsin...

ona biraz zaman tanı... geçer bu durumlar... hem biraz birbirinizi de özlemiş olursunuz... bu durumda ona karşı davranışlarını asla değiştirme... yani yapmıyorsunuz diye... sabret geçecektir... hayırlısıyla evlenirsiniz inşallah...

0|0
    0|0
  • Ruhsal olarak çöküntü dönemine girmiş olabilir.Seninle bir son görmüyor olabilir.45 yaş üstündesin okulunun biteceğinden bahsediyorsun bu durum da bana abes gözüktü.Fark çok gibi...Ayrıca yanlış anlamanı istemem ama seninle birlikte olmaktan mutlu olmadığını düşünüyorum ve derin bir vicdan azabı çektiği aşikar.

0|0
    0|0
    • bilerek kırkbes ustu yaptım yasım 24.

• ruhsal çöküntü falan yok ilişkimiz çok iyi gidio bi sıkıntı yok sevgisizlik gibi bişey zaten seneye okul bitio nişan falan olayları olacak bayan olarak düşenemediğim için sordum kı sende düşünemedin :)

• O zaman bayanlara soruyorum yazsaydın da hiç girişmeseydik cevap verme olayına...

• keriz avı mevsimi başlamıştır... "aile kızları" için ibretlik hikayeler bölüm 1: "aman kızlar, dikkatli olun, kendinizi koyvermeyin, sonra pişman olursunuz, vicdan azabı çekersiniz"... ibret alınıyoooooorrr... alındı.

0|0
    0|0
  • Kafası yeni yeni dank ediyor o yüzden sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...