Dokuz yılda sıfır tatmin

evlisiniz eşiniz sizi tatmin edemiyor.tam dokuz yıldır doyuma ulaşamadınız.erken boşalma sorunuda var.toplam beş dakikalık bişey sürüyor.herşey mevcut güzellik bakım seksi çamaşırlar temizlik kıl tül olayıda yok.konuşmaya çalışıyosunuz anlamıyor.kadın artık eşi mutlu olsun diye seste çıkarmıyor.ama tekrar ediyorum dokuz yıldır sıfır orgazm.siz olsanız naparsınız?

Güncellemeler:
dokuz yılda bi kez sormadı hayatım sen orgazm oluyomusun diye.ya da neden olmuyosun diye.

0|0
10|43

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olsa ya boşanır, ya kendine yeni birini bulurdu, kadın yapsa adı o* olur bu ülkede...

Zaten çocuğunuz da yoktur bu yüzden... Boşan derim, ne diyeyim, bu çile çekilir mi

3|1
    0|1
    • çocuğumuz var

• ne diyeyim bilmiyorum... Elimizden ne gelir onu da bilmiyorum... Eşinle iletişim mi kursak, bu böyle olmaz ama

Erkekler Ne Diyor 42

• Kadının orgazm olması için en az 20 dak,ka gerekir.Erkek önsevişmyei uzun tutup kadını orgazma ulaştırmalıdır.9 yıl böyle mutsuzsan konuyu eşinle paylaşıp cinsel terapi alsan çok iyi olur.yokda mutsuz olursun hep.Erkwn boşalma tedavisi fian da var.Oral filanda mı yapmıyor peki?

0|0
    0|0
  • Aslında ilişki monotona bağlayıpta insan niyetini bozunca işte kendine böle bahaneler arıyo sanırım anladığım kadarıyla aldatmak istiyosun ve insanlardan sana hak vermelerini bekliyosun sen kafana koyduysan mutlaka vericek birini bulur verirsin ama bunun için kocanı suçlama.

0|1
    2|0
    • ben yapacak olsaydım şimdiye kadar yapardım.darkness lütfen bilmeden ağır konuşmayın rica ediyorum

• Azgın Teke Sendromuna eren girersin umarım.Eksiledim.

• İşin zor,bencillik ön planda sanırım,yaşaması gerekilen beraberce olmalı,kendini düşünüp,işi bitince kıçını dönüp yatarsan hiçte iyi olmaz saygısızlık olur,ben senin yaşadıklarını yaşatmadım,önce partnerimi düşünürüm,o boşalsın ondan sonra ben,

0|0
    0|0
  • öncelikle o erken boşalıyor, burdan başlayalım erken boşalmasını hallettiğimizi farzedeli ( anlatırım taktıgını ) sen nasıl boşalıyorsun onun suresı bıraz daha uzarsa sen geç mi erken mi boşalıyorsun masturbasyon yapıomusun?

2. karsılıklı konusmayla oalcak bırsey degıl ıplerı eleıne alacaksın

3. ya bazı taktıklerı yapıcaksın yada doktora gıdeceksınız ıkna etmek ıcın ıse sex ı yapmıcaksn ısrar ettgnde ben bosalmıyorm sen keyfıne bakıyorsun de verme surunsun anlar.

cevap yazarsan daha yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • KOnuşulmuyor anlatılmıyor de gel burda dök içini ne varsa bak bacım kocanla açık konuş tut yakasından deki böyleyken böyle siz kadınları anlamak her zaman çok güç bir durum ve birde konu cinsellikse bir sürü kinaye efenime söyliyim bir sürü kaçamak söz deki bey böyle böyle zevk alamıyorum bunu yumşatmadan söyle açık açık yoksa harekete geçiremezsin için için kendini yersin

0|0
    0|0
  • sen büyük kadınsın takdire şayan bir sabır bu :)

1|0
    0|1
  • Elbetteki boşanman yada aldatman kolay yol.9yıl sabretmişsin.Sanırım bu sorununu eşine hiç açmamışsın.Erkeklerin bazıları bu konuda cahildir eşinde onlardan gibi görülüyor.Konuşup bir şekilde sorunu çözmeyi denemelisiniz.Artık bunuda yapamazsan yada çözüm bulamazsanız önünde 3 seçenek var 1-Aldatmak 2- Boşanmak 3- Katlanmak .Aldatman mutlu etmeyecektir anlık mutluluk verecek belki ama sonrası.Boşanman çocuğun için bir felaket olacaktır.Katlanman ise senin için.Bence çaba göster eşinle çöz sorununu

0|0
    0|0
  • bizim türk erkelerinin çoğunda olan bişley işini bitirir döner arkasını yatar.Anladığım kadarıylada senin eşin böyle tiplerden,sende eşinin mutlu olması değil artık kendi mutluluğunu düşünmelisin ve kendini biraz geri çek onun isteklerini yapma o senin isteklerini yapsın biraz süründür onu ve mutlaka bir uzmandan yardım alın derim ben

1|0
    0|0
  • bi kere her erkek kendini kaplan sanar eger sende ses cıkarmıyorsan o da kendini basarılı hisseder . durumu direk yüzüne söylersen ters tepki alırsın . aranızdaki ilişki ve güvendesarsılabilir. o yüzden bunu uygunbir dille söyleyip onu dr a gitmeye ikna et . tekçözümü bu kadında tatminolamama genelde erkek kökenlidir azda olsa kadının vücudunuve cinselliği bilmemesi de etkilidir ...

0|0
    0|0
  • yine kızsal bi cevap. o sana sormuyosa sen niye anlatmıyosun? herşeyin bi yolu yordamı var. erken boşalıyosa bi kaç kere boşalt ondan sonra birleşin ne biliyim oral yapsın parmağınla yapsın erken boşalmasına çözüm bulsun. ama önce konuşup anlatman lazım bu işi yapamıyosun adam sen diye.

0|0
    0|0
    • Abi penisin sertleşmesi için sperm gerekiyo boşalırsa nası ereksiyon olucak onu anlamıyorum

• Daha bi deneyimim olmadı ama mast yaptıgım zaman 1,2 saat kalkmıyo

• tamam sex yapmaya başladığında anlarsın o zaman. boşalacak sperm gelmesede işlevini yerine getiriyo benimki gerisini bilmem.

• tahmin ediyorum çocuğun var çocuğun olmasaydı, boşanırdın hayatının en güzel yıllarını bu şekilde geçirmek istemiyorsun

0|0
    0|0
  • Konuşmaya çalışınca nasıl anlamıyor;

Üzülüyorsa oyuncaklarla idare ederdim ama banane tavırlarında ise aldatırdım, hemde çatır çatır (kadın olsaydım tabii)

:)

0|0
    0|0
  • fantezi ayağına kandır kocanı ellerini ayaklarını bağla yatağın dört köşesine. sonra otur kafasına orgazm olana kadar. tabi dilinde de sorun varsa bilemem

0|0
    0|0
  • üzüldüm adına yuvan ve mutluluğun bir nebzede anlayışlı karşılıklı cinselliğe bağlı...hep arayış içinde kalacaksın orgazmın tadını ...:((

0|0
    0|0
  • Bunun bi çözümü yok..

bu saatten sonra eşin seks profesörü de olsa seks üzerinde master da yapsa senin tatmin olacagını düşünmüyorum..

zira bu kdr zamanda ben sogurdum..

başka yollar aramalısın...

bizim insanımız bu yollara kötü gözle bakacaktır ancak bu yalnızca seni ilgilendrir..

yani 9 yılda bi kez boşalmasam ne yapardım bilmem..

yada boşanacaksın.. yani bu sebeble boşanan çok insan var.

0|0
    0|0
  • tam bir odunmuş hee ://

0|0
    0|1
    • aynen beni sinir etmek için gaz çıkarıp kahkaha atan bi insan.

• bu sebepten diyoruz ki evlenmeden önce bi süre aynı evde yaşamak gerekiyor ://

• :((sizler öyle yapın ben yapamadım

• Destek olmaktan vaz gecme diyecegim ama anlamiyor diyorsun!

Geciktirici kullanmasi konudunda lkna etmeye calis.veya bu ozelliklerde olan prezervatifler bar.sen al.kullanmasini sagla. baktin sfam hala okuz anlamiyor cik karsisina ben bu isten bi cacik anlamiyorum de. birak adamsa gerisini kendisi dusunsun

0|0
    0|0
  • yatakda boşa geçmiş 9 yıl

0|0
    0|0
  • kendı kendınıze organzm olabılıyormusunuz bu oluyorsa esınızı karsınıza alıp konusabılır yada antıdepresan haplarla olayı cozebılırsınız

1|0
    0|0
  • ben olsam onun boynuzları halep e kadar uzanırdı allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Sadece fuck bodyy(seks arkadaşlığı ) düşünürsen tanışmak isterim.Böyle senin de istediği olur

0|0
    0|0
  • Sende çok iyi sabır varmış ben şu an en iyi onu anladım.Cevap verme kanllarım durdu :) Ne diyeyim ki Allah sabır versin sana... :)

0|0
    0|0
  • ben kocan olsam sırf seni mutlu etmek için çakardım geciktriciyi orgazm yapana kadar hatta orgazm anında dewam ederdimm ön sevişmeyi uzun tutardım hard yapardım ilk önce karımın mutlulugu derdim

0|0
    0|0
  • oha... her seferinde sorarım ben... çok bencilmiş...

0|0
    0|1
  • ikinci üçüncü için zorlasana

..

zor durum gerçekten. sırf orgasm olmak için aldatmak aklının ucundan bile geçmemeli

0|0
    0|0
    • aklımdan geçmiyor tabiki.ikinciyi göremiyorum uyuyor

• arayı aç biraz. olay mahaline er kişi mümkünse takviyeli gelsin, çerez muzlu ballı fıstıklı çikolatalı süt yap içir. bi süre hazmetsin 2yide görürrsün 34567 sonra bi bak mışın abereyyy kop kop kop

• yorumlari okudumda sanki aldat dememizi bekler gibi bir halin var halbuki bununda bir cozumu var biliyorsun

0|0
    0|0
    • dokuz yıl diyorum dile kolay.aldatmadım aldatmayıda düşünmüyorum.kadınlar iradelidir ve sabırlıdır.çözümde tıkandım.o nedenle sordum

• tamam sabrini anliyorum eyw. ama bu isin cozumu var biraz netten arastirsan yeterlidir burda yazmiyim

• ben dayanamam o kadar sonuçta herşey cinsellik değil diye yorum yapanlar olacak ama bence realist olmak gerekiyor cinsellik evliliğin en büyük parçasıdır.

0|0
    0|0
  • Neden evlendin peki

0|0
    0|0
  • ayrıl baskasını bul, yapacak bır sey yok

1|0
    0|1
  • erken mi bitio hemen eşin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 10

• bunun nasıl olabileceğini çok da anlamadım ben aslında. yanlış anlama kınamıyorum ama ya eşinin erken boşalma sorunu var ya da senin var olan bir orgazm sorunun var.ilki için yapılacak olan adama rest çekmek ve ensesinden tuttuğun gibi bir uzmana götürmek. ikincisi ise sana mastürbasyon ve kegel egzersizi tavsiye ediyorum. yani belki o biraz hızlı ise, senin de orgazma hızlı ulaşmayı öğrenmen lazım.

konuşmaya çalışma bu arada, konuş. gerekirse kavga et. cinselliği olması gerektiği gibi yaşamak senin de hakkın, e beyimiz de eşek gibi dinleyecek. bu üstesinden gelinemeyecek bir sorun değil, yeter ki siz birbirinize saygınızı yitirmeyin. ancak yatakta sorun varsa evlilikte de sorun var demektir bu kadar basit; sevginizi saygınızı yitirmemek için de bu işi çözmek zorundasınız.

0|1
    0|0
  • 9 yıl orgazm olmk için mi geçirdin o adamı sevdiğin için mi nekadr yanlış bişi bu böyle aslında herşey seks değil ki hiç mi önemi yok sana besldiği duyguların hiç mi önemli değil aynı yastığa bile baş koymanız hiç mi değeri yok sırf 9 yıl yaşadın ama zevkten dört köşe olmadın dye adamı yerin dibine sok negüzel ya hayat sevince güzel sırf yatakya aynı dilden konuşamıosunz diye mi bu sözler millet konuşamadığı halde bitio birbirine

0|2
    3|0
    • bu yaşta böyle düşünmen normal

• ya 9 yıl sonramı anladı peki bunu hiç mi konuşmadı yani konuştu ama mesele hep mi aynı adam sormadı tamam oluomusun olmuomusun sen anlat ablacım olmuorum de dedinde anlamıomu istemiomsn bitiir kolay değil bazı şeyler ama konuşabilrsn anltabilsn anlatın anlamıo başlı başına problem ozaman bunun yaşımla alakası yk bunun burda cevap veren herks mi büyük ben böle düşünüyrum konuş alnlat

• yaşınla alakası var çunku ilk yazdıgın yorumla ikinci yazdıgın yorum arasında daglar kadar fark var;))

ilk yazdıgında aşk sevgi diyodun ikinci yazdıgında olgun insanlar gibi konusmayı öneriyosun... biraz öğrendin ;)

• uzun bir süre birlikte olma,direk zevk almadığını yeterince erkek olmadığını çünkü senin mutlu olup olmamanla ilgilenmediğini söyle.eğer işe yaramazsa ben olsam boşanırdım ciddiyim.bana göre cinsel yaşam çok önemli.asla da aldatmam bana değer vermiyor demek ki benim aldığım zevki önemsemiyor sadece kendisini önemsiyor der ve boşanırım.

0|0
    0|0
  • Geriye elini ayağını yatağa bağlayıp 9 yılın acısını çıkarmak kalıyor :-)))

0|2
    0|0
  • Bacim dayanilir mi 9 yil hayatta yani sifir orgazm ne demek yaa cuss

0|2
    0|0
  • Sormuyorsa cek yakasından sen soyle.9 yıl paylasmıssınız, aşın bunları artık..

0|1
    0|0
  • Seksin o kişinin hayatındaki önemine bağlı bu durum

0|0
    0|0
  • Boşanırım benim için seks evllikte en önemli şey

0|0
    0|1
  • Bana hiç sormadı diyorsun. Neden onun sormasını bekliyorsun ki, sen söylesene. Tek taraflı tatmin oluyor ben hiç zevk almıyorum seks bana işkence gibi geliyor falan de.

0|1
    0|0
  • bi kaç gün bnce ilişki falan olmasın belki akıllanır bn zevk almıyorum bıktm falan de işin zor inşallah daha anlayışlı davranır sana

0|0
    0|0
    • canım dokuz yıldan bahsediyorum

işe yaramaz bu taktikler

• soğul falan davran ya da boşanmak bile aklıma geldi benim için sorun bu de belki dha ii anlar

Yükleniyor...