Erken boşalma sorunum var bir dakikayı bile bulmuyor ne yapabilirim?

Aranızda erken boşalma sorunu olup kurtulan oldumu?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Oha çok az

0|0
    0|0
    • 30 dakka surmesin keserim diyormusum

• 30 şart değil de bir 15-20 dakika sürsün biraz da oral yapsa tamamdır

• Bir dakika nedir yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• evli değilsen düzenli ilişkin yoksa hemen korkma. evli isen ve düzenli ilşkin varsa o zaman doktora git

0|0
    0|0
  • Araştır kardeş vardır çözümü.. egzersizleri var.. Google amcayı açıyorsun Kegel egzersizi yaz sonuçları incele öğren, diğer erkenci arkadaşlarada belki faydası olur. Geçmiş olsun...

0|1
    0|0
  • Oda neymiş arkadaşım ya çok çok erken ben 5dakikada geliyorum o bile erken gibi geliyor.. ürolojiye gitmelisin kesinlikle ve egzersiz var bunun için.. mastürübasyon yapıyosun egzersizde ama tam o boşalma zevki yaklaşınca bırak sonra yumuşayınca tekrar masta devam.. arabayla dur kalk alıştırması yapar gibi yani.. kendini kontrol egzersizi bu

0|0
    0|0
  • Acele etme, biz bekleriz

Genelde telaşlı, aceleci davrananlarda oluşuyor bu problem.. Mastürbasyon yaparken hızlı boşalmayı alışkanlık haline getirince, seks hayatında sorun oluyor.

0|1
    0|0
  • Düzenli seks hayatın yoksa olabilir,
    Doktora gidebilirsin eğer gitmek istemiyorsan Kegel egzersizleri yapıp bu süreyi uzatabilirsin

0|0
    0|0
  • 3 4 gun ilişkıye grmıyım ilk yaptgmda bnmde 2 3 dk da gelıyor. ama 2. sefer boşalmam uzun sürüyor 10 15 dk en az

0|0
    0|0
  • batının en hızlısısın

0|2
    0|0
  • üroloji doktorona git

0|0
    0|0
  • yavaş 31 çek hızlı çekme öyle öyle kendini kontrol edersin
    benim 20 dk yı buluyor valla (yavaş ve zevkle yaparsam)

0|0
    0|0
  • http://tinyurl.com/onkgzsw arkadaşlar sorunu olan biraz buradan bilgi edinsin, erken boşalma kafada biter ve biraz bilgi edinin bu kitaptan

0|0
    0|0
  • Benim bir 6 7 var ben erken sanıyodum 1 dakka az be

0|0
    0|0
  • Düzenli seks hayatın yoksa cok normal birader

0|0
    0|0
    • yok malesef

• Kafanı yorma düzenli yaptığn zaman bazen 25 dakka uğraşıyon karı altında can cekisiyor artık bırakıyorsun kafanı yorma tadını çıkar

• gecikitirici prezervatif kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...