Ensest ilişki hakkında?

Geçen Kızlar soruyorun Amerikan versiyonunda çok garip bir soru vardı. Anne ve kızkardeşiyle ilişki yaşayan var mı şeklinde. Siz Ks üyeleri Ensest ilişki hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu size görede Hastalıkmıdır?

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mide bulandırıcı. Nokta.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ensest ilişki na ya?

0|0
    0|0
    • Amma cahil kalmissin ya bunu sorman bile ayip Google sor ogren o dami aklina gelmedi ufaklik

• Gecen bir itiraf sitesinde okudum yalanmi dogrumu bilmiyorum Kadin kocasindan ayriymis bir sure sonra oglu 15_16 lik cocuk annesinin yatarken kilodunu gormus gelmis arkasina yatmis aleti dayamis. Kadin bunu hissetmis sesini cikarmamis o da azmaya baslamis. Ertesi gun cocuk yine gelince baslamislar sevismeye Kadin ogluyla yatmis cokta hosuna gitmis. Daha ne hikayeler var duysan kafayi siyirirsin.

• Bilmedigimiz cok sey yasaniyor Avusturyada adam yillarca kizina tecavuz etmis 3-4cocugu olmus kizindan. Hapis etmis eve kizi

• Ne kadar iğrenç ya

0|1
    0|1
    • Igrenc otesi ama Turkiyede bazi itiraf sitelerinde bile kadin ogluyla iliski kurdugunu yazmis, biride otelde kayinbabasiyla akil alir gibi degil

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu hastalık değildir tamamen serefsizligin daniskasidir

0|0
    0|1
    • Serefsizlik kesin ama acaba yetistirme tarzimi beyinden gelen bir hastalikmi

• Size bsey diyimmi hosunuza gitmiyecek ama gercek şuki ensest haberleri soranda cevapliyanda konuyla fikren ya da fiziken eğilimlidir kimse şimdi bos yere nara atmasin dobraya dobra

0|1
    0|0
    • :))) Dobraya dobra haa bak simdi cark ettin, tv larda konusunca amenna biz sorunca Cizzz mi

• Sorunun arkasinda ne aradigina bagli.. yorumlarini okudum ensest haberler hakkinda bayagi bilgin var ve acaba bukadar bilgi neden? Bu konuda Bukadar haber ve hikaye okumandaki amac ne? Bu duruma ilgin neden?

• Ne ariycam yahu bu Dunyada bir problem, Amerikan Ks da herifin biri utanmadan sormus onu gorunce aklima geldi. Zaten uzun suredir Twitterda Neslihan Yargici bu konulari konusuyordu gecenlerde bir itiraf sitesinde de okuyunca buradakilere sorayim dedim. Yapan varsa utanir belki.

• O herifin kellesini kes daha hayırlı

0|1
    0|1
  • Dostum böyle konulara hiç girme bence!

0|0
    0|1
    • Niye boyle bir sorun var ustunumu ortelim

• Varsa burada eger biri, ayiplayalim o kisiler utanir yuzu kizarir yapmaya cekinir belki

• O işi yapmaya utanmayan ayıplanınca mı utanacak?

Yükleniyor...