Adetliyken ilişkiye girmenin zararı var mıdır?

Biz sevgilime iş Gereği ayrı şehirlerdeyiz bazen bir bazen birbuçuk ayda bir gün görüşebiliyoruz. Bu beraberliğimizde onun adet Dönemi'ne denk geldi 24 saat içerisinde Aralıklı zamanlarda 4 - 5 defa iliskiye girdik ben prezervatif kullandım acaba onun veya benim açımdan bir zararı olur mu?

Güncellemeler:
Birdevajina sulanmıyormu çok acı oldu dedi sonradan jel kullanınca rahatladı

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kadına zararı var erkeğe bir şey olmaz.. vajina mikroplara karşı adetliyken korumasızdır. çabuk mikrop alır. ayrıca penis uzunsa rahime değer ve yeni kaplanan dokuda sorun çıkarır

0|0
    0|0
    • Biraz zorlandı bu defa ama bilmiom ki

• Pek sıkıntı olmadı o zamn bir omza aldım yükleyince dayandı dedi sanırım öyle oldu sonra uzalıydı

• zaten ne olursa olsun normal durumda da kontrollü yapmak gerek. ağrı hissederse pozisyonu yumuşatmalısın. sonuçta amaç eşlerin birbirini eşit halde mutlu etmesi. dinen ve sosyal açıdan eşit haklar var. adetliyken de daha hassas olacaksın.
      sıkıntı olsa kanama artar ve adet uzardı. demekki sıkıntı olmamış. zaten çok ağrı yapar. ağrı şikayeti olmadıysa sorun yoktur. sen yine de dikkatli gir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Olmaz kızlar daha çok zevk alır o dönemde biraz kanlı bir iş olur odada cinayet işlenmiş hali alıyor ama kız için pis ama zevkli olur

1|0
    0|0
    • Ona Göğüs gerdik aldatmama birbirimize yetme tatmin etme Sözümüz var mecburen karşılıklı ihtiyaç giderdik

• En güzelini yapmışsın bir kıza yapmıştım tabi ciddiyet yoktu partnerdi sadece eski sevgilim tiksinmişti dedi dahada sevmişti beni.

• Teşk

• Ne zararı olur çok bilgi sahibi degilim ama onun açısından zararı olabilir diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Müslüman isen günah.

0|0
    0|0
    • Elhamdülillah ama mecbur kaldık uzun Zaman görüşemiyoruz

Yükleniyor...