Penis'i durdurmak?

Penisin şişmesi nasıl engellenir. Sadece istediğin zaman çalışmaz mı? Küçültülebilir mi?

0|0
232

En İyi Erkek Görüşü

• On off düğmesi olacak oralarda

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Normal koşullarda küçültülemez. Ayrıca isteyerek ve istem dışı olarak çalışır. Sertleşmesini engelleyemezsin.

0|0
    0|0
  • Penisin şişmesi nasıl engellenir.
    şişmek derken büyümesini kastettin galiba; şap at yemeğe.
    Sadece istediğin zaman çalışmaz mı?
    kendiliğinden de büyüyebilir, fazla oynaşırsan da.
    Küçültülebilir mi?
    sanmıyorum, kendiliğinden inmesi de 5-10 dk yı bulur.

0|0
    0|0
  • yeni doğmuş bebeğin bile zikine ellesen kalkar. bu yaratılış sistemidir. malesef kontrol edilemez

0|0
    0|0
  • Kullanım klavuzuna bak

1|0
    0|0
  • Sakinleştirici verirsen şişmez, hiç bişey hissetmez, bide şap var, yemeklerine katarsın kış uykusuna yatar :) yine taşikardi için kullanılan beta reseptörü ilaçlar var onlardan verirseniz sakinleşir.
    tabi bunların dezavantajlarıda var :) Uyandırmak istediğinizde kedi gibi baya bir cırmalamanız gerekir :)
    Herşeyin doğalı makbuldür, Bırakın istediği zaman şişsin istediği zaman sönsün... Allah onun görevini belirleyerek yaratmış, Görevinden yoksun bırakmayınız :)

0|0
    0|0
  • öyle bir penis sürümü varsa benimkini değiştireyim :) :D akıllı penis diyorlardır heralde.. benimki eskiden derste bile kalkardı ve o an hoca soru için tahtaya çağırdığında paniklerdim :)

0|0
    0|0
  • Zaten istediğimiz zaman çalıştırabilsek çevrede bu kadar abazamı olurmu

0|0
    0|0
  • Kafasına göre takılır, küçültülemez, dokusu buna uygun değil.

0|0
    0|0
  • Engellenemez eğerki ilgini çekicek birisini görmez isen. Şişmesini istemiyor isen ilgini çeken birini görünce başka şeyler düşün başka şeylere bak.

0|0
    0|0
  • Büyümesini engellemek zor. 2 küçülmez

0|0
    0|0
  • Manyak kızım o nereye kontrol ediyon. Asıl o bizi kontrol ediyor. Anca açık seçik kız görmeyecen falan da o şekilde.

0|0
    0|0
  • Baş kısmını sıkarsan iner inik halide kan penisiyse küçük olur zaten başka problem?

0|0
    0|0
  • Keşke isteyince açıp kapatmak mümkün olsa :-)

0|0
    0|0
  • Penis'in ayrı bir işlemcisi, beyni vardır canı ne zaman isterse ben kalkıyorum ulen diye fırlar

0|0
    0|0
  • öğrenirsen bizede haber ver :)

0|0
    0|0
  • Kumandalı olsun hatta

1|0
    0|0
  • Anahtarını bulman gerekli.

0|0
    0|0
  • iradeye bağlı. kalkmaya başladı mı şurda dursun diyemezsin :) büyük geliyor galiba size :)

0|0
    0|0
  • Bir an hitleri durdurmak anladim.. Önune kumdan set çek anacim

0|0
    0|0
  • çok çekmişsin herhalde

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 2

• Penisin mi var