Vajinamda değişik bir akıntıyla karşı karşıyayım. Bu normal mi? Sebebi nedir?

Kızlar bakar mısınız lütfen?
Vajinamda değişik bir akıntıyla karşı karşıyayım. Hani uhuyla oynayınca bir süre sonra yumuşak bir topak haline geliyor ya, aynı bu şekilde yapışkanlı bişey yani uhunun o top halinin aynısı diyebilirim. Bu normal mi? Sebebi nedir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Şeffafsa yani sarı vs değilse ve çok kötü kokmuyorsa sıkıntı yok, hatta şimdiye kadar olmaması şaşırtıcı

0|0
    0|0
    • Yok normalde oluyordu ama tam sıvı değil yapışkanımsı yoğun oluyordu ama son zamanlarda böyle katıya yakın oluşu beni endişelendirdi

• Belli olmaz ya çok su tüket sıvılaşır o gene

• Tamam canım çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• orgazm sıvısı

0|0
    0|0
  • normalnormal

0|0
    0|0
  • mantar testi yaptırmanı tavsiye ederim. İlla kokması gerekmez. ayrıca enfeksyon da oabilir. beyaz renkli kokusuz oması normal olduğu anamına gelmez. Tabi önce aklından birşeyler geçirmemiş ya da o an bir erkekten bakıştan etkilenip sulanmamışsanız oda beyaz akıntı yapar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zararı yoktur bence

0|0
    0|0
  • kokusu varmi? beyaz mi?

0|0
    0|0
    • Beyaz renkte kokusuz. Adetim biteli üç dört gün oluyor bugün adet kalıntısı bulaştığı için rengi değişmiş ama normalde beyaz

• yumurtlama döneminde öyle bir akıntının gelebildiğini duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum. herhangi bir mikrop ya da iltihap varmış gibi görünmüyor korkmamalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...