Artık bakire değilim ama?

3 gün önce sevgilim olmayan biriyle ilk cinsel ilişkimi yaşadım. Evet yargılayabilirsiniz :( Hala çok az miktarda kan geliyor ve hafif bir ağrı var normal mi? Artı hamile olma olasılığım yoktur değilmi? Korunmalı yaptık ve içime boşalmadı bile ama nedense korkuyorum.

0|1
21|68

En İyi Erkek Görüşü

• Ben burada seni yargılamam çünkü hadime değil!
    yargılan varsada ilk önce kendi kusuruna baksın derim.
    Yaptın dan saygı duyarım çünkü namus bekçisi değilim.

Doktor uzmanı değilim ama cinsellik üzerine kitap okudum için bir kaç gün o ağrı Sürer diye yazıyor.
    Tabi ki oda seni ne kadar çok zorladına bağlı eğer senin kızlık zarını bir den içeriye girdize o acı kaç gün Sürer çünkü zorlandı için eğer ki yavaş şekilde yaptı ise o ağrı sadece bir güne kadar sürer yazıyor.

Koruma yaptısan hamile kalmasın çünkü zaten yazmışın içine boşanmadını yani hamile kalmasın bu nedenle!

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim. Yok çok sakindi yavaş yavaş alıştıra alıştıra oldu. Çok acıdığında durmasını istedim durdu. O konuda hakkını yiyemem çocuğun. He bide o ara emin olamıyorum yani bir anda çıktı korumayı çıkarıp üstüme boşaldı ama içerde bir damlada olsa ihtimali var diye endişeliyim. Bu arada artık kan gelmiyo ama hafiif bir karın ağrım var.

• Rica ederim.
      O zaman bir günlüne kadar ağrın olur.
      En iyisini yapmış çünkü fazla çok zorlarsa bir kaç gün ağrın olurdu arkadaşım.

Çocuk koruma kullandısa içine damla girmesi olamaz anca korumasız içinde damla olur yani boşuna endişe etme koruma kullandısa ve onu çıkarıp üstüne boşaldısa hamile kalmasın anca boşaldıktan sonra geri içine girerse içine damla olması ihtimali olur ve o nedenle hamile kala bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 67

• tek isteğim inşallah hamilesindir

13|14
    11|5
  • biz buna halk arasında g*t korkusu diyoruz. yersiz korkunun diğer adı

4|5
    2|0
  • sevgilin olmayan biriyle nasıl cesaret ettin?

5|0
    0|0
    • ettim bide yazlığa attım gece kalmaya. Tabii kalmadıkta şu an ablam annem biliyo babama söylücekler. Kısaca hayatıma sı*tım

• sen yazlığa attım diyerek zaten tüyü de diktin güzelim :))))

• söz bulamıyorum. pes yani. aslında çok söz var ama susmak daha kolay

1|0
    1|0
  • şöyle söyliyim. zamanında içine boşalmıştım kızın hatası nedeniyle ve gittim hemen doğum kontrol hapı aldım içti çok şükür o şekilde bile hamile kalmadı o kız. senin kalma ihtimalin yok bence zar kalındır vajina dardır ama birkaç gün daha sürerse tedbir amaçlı gidersin

2|0
    0|0
  • Hem korumalı yapmışsınız, hem içine boşalmamış, muhtemelen hamile değilsindir. Belki de regl dönemin yaklaşmış olabilir, bu sebeple kanaman olabilir. ya da ilişki sırasında vajina çepherine zarar vermiş olabilirsiniz...

1|0
    0|0
    • vajina çepherine zarar vermek? zararlı mı bu. Doktora gitmeli miyim?

• Vajina duvarlarında herhangi bir ufak yıpranma olduysa o sebeple kan geliyor olabilir. Bir kaç gün daha geçmezse, bir doktora görünmende fayda var elbette.

• Ya yargılamak bana düşmez senin hayatın sonuçta ama keşke sevdiğin insanla yapsaydın, sevdiğinle paylaşmak çok başka bir duygu bence ama olan olmuş, hayat senin, mutluluklar...

3|0
    0|0
    • sevdiğim insan 10 yıl sonrada gelebilir ki. ya da çok severim ama kalbim kırılır sonunda. Sevdiğinle yapmak tabiiki bir başkadır umarım bulurum o zamana kadar niye zevkten mahrum kalıyım ki...

• teşekkürler :)

• rica ederim

• Dilerim hamile kalırsın ama kalırsan gidip bebek katilide olursun sen oyuzden inş değilsindir istediğin gibi ol.

2|0
    3|0
  • hayat senin istediğini yapabilrsn ama keşke olmasaydı yapmasaydın bazı şeyler korunmalıdır... hatanın farkındaysan birdaha yapma demek düşer bize...

1|0
    0|0
    • bir daha olursa sevdiğim insanla olucak umarım :)

• sevdiğinle olsun ama evlenecğin insanla evlednginde olsun inşallah :)

• kaç liraya verdın. ç. s. s. s. s. s

2|2
    4|0
  • Sevmediğin birisi ile nasıl yapıyorsun
    Ve kusura bakmasa sevmediğin birisi ile yapıyorsan sen takılalım kadinsin

0|1
    1|0
    • sevmediğimi nerden çıkardın sevgilim değil dedim sadece

• Yani o çocuk demek ki öyle düşünmüyor ;)

• 1) kimsenin seni yargılamaya hakkı yok. 2) içine boşalmadıysa hamilelik riski hemen hemen yoktur.

3|0
    4|1
    • teşekkür ederim içime boşalmadı ama endişelenmeden duramıyorum :(

• ben bile kaç yaşıma geldim hala bir kadınla birlikte olduktan sonra korunsam bile içimde ufak bir korku olabiliyor istemeden. :) hele ki senin ilk ilişkin olduğu düşünülünce bu çok doğal. zamanla kafandaki bu soru işareti geçer.

• Eğerki koruma kullandıysan olmaz ama zaten adet olursan bilki hanile değilsindir. Korkmana gerek yok. Ama yinede test al yap bence.

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
    • ahaha güzeldi :D hiç bitmez

• Hamile değilsin.. Biraz da kendini boşlukta hissettiğin için böylesin ve kaygılısın çünkü ilk defa yaşadın... Hayıflanma ama zaman geçiyo iki türlü de..

1|0
    0|0
  • Aramıza Hoş geldin. Hamile değilsin. Stres yaptığın için ağrı ve kan olayı olabilir.

2|0
    1|0
  • Korunmuşsunuz ve içine boşalmamış o yüzden imkansız gibi görünüyo

1|0
    0|0
    • belli olmaz bence sonuçta ALLAH vermek istedşkten sonra bir şekilde verir ve umarımda verir.

• pişman mısın peki?

1|0
    0|0
    • değilim yani bir tehlikesi olmadığı sürece ne bilim hamilelik falan yoksa sorun yok bir kere yedim haltı pişmanlık fayda getirmez. Anı geri almaz. Zaten annemlerde öğrendi ya önüme bakmaya çalışıyorum

• babama söylemesinler diye uğraşıyorum annem çok üzüldü ablam kızdı. İkiside artık hiçbir konuda güvenmiyor bana

• bizde olsa o kızı en azından hiçbişey yapmasalar döverler çok fena

• Bisey sorcam damızlıgı nerden buldun :-)

1|0
    0|0
  • Trolleme milleti.

2|0
    0|0
  • hayırlı olsun : )))

2|0
    0|0
  • Herşey normal korkacak birşey yok.

2|0
    0|0
  • eee ne soruyon sen şimdi bize.

1|0
    0|0
  • senin bedenin senin hayatın ne diyebiliriz ki

2|0
    0|0
  • Bize ne

3|0
    1|0
  • bize ne ister ol ister olma

1|1
    1|0
  • sıkıntı etme bişey olmaz ilklerde hep korku olur zaten ama herkesle beraber olma

1|0
    0|0
    • hayatımda öpüştüğüm ilk ve tek kişi. Hatta herşeyin ilki onunla yaptığım için bir pişmanlığım yok zaten.

• o zaman güzel ne diyim ama bazen korumalarda yırtılabiliyor bidahakilerinde dikkatli ol kaliteli korunma alın

• Allah bildiği gibi yapsın ve sizin gibileri asla karşımıza çıkarmasın.

2|0
    1|0
  • hayat senin. eleştirmek haddimize değil ama biraz koru özel hayatını...

1|0
    0|0
    • evet asi kız modu elimde patlıyo bana göre değil sanırım. hayatımda ilk defa bu kadar cesaretli bir iş yaptım diyebilirim... özel hayatada saygı yok herşeyimi bilmek istiyo ailem :(( hele bu olaydan sonra

• ilişki esnasında da bu kadar stressli değildin umarım?

2|0
    0|0
    • biraz... zaten kendimi sıktığım için biraz canım yanmış olabilir. Ama bence zarında kalınlığı etmen

• Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 21

• Of ne kadar salakça yorumlar gelmiş. Kendisi 16'sına girer girmez koşa koşa karıya giden bütün kro tipli herifler gelmiş burada seni yargılıyor. Bizim ülke hakikaten gerizekalı kaynıyor be. Yaptıysan da yaptın, kendine yaptın başkasına değil.

9|10
    1|5
    • süper yorum. Çok teşekkürler derdim zaten o değil en azından başkaları gibi tecavüze falan uğramadım... ne derlerse desinler artık pekte umrumda değil ama adam akıllı yorum yapsalar keşke

• haklı olsanda karsindaki insani düşünceleriyle yargilaman güzel olacakken. tipine vs hakaret etmen hoş olmamış. biraz aşağılama gibi yani. kendin ergen gibi dil falan çıkarıp foto koymusken özellikle. hoş olmamış.

• Anladım, haklısınız. @meinschiksal

• kendi isteğinle gerçi yapmışsın.. yani olan olmuş... Allahtan oraya dolmamış.. :) izninle bişey sorcam.. bu cinsel ilişkiye girdiğin sevgilinle evlenmenın bir garantisi varmı? Allah korusun bir aksilik olurda bu sevgiklinle evlenmezsen.. napacaksın?

1|0
    0|0
    • ilk olarak sevgilim değil ve hayır evlenme olasılığı yok. Evlenmeyi düşünmüyorum ayrıca

• hımm tamam hayırlısı..

• Annen ve ablan nasil ogrendi bu olayi kizlik kani oyledir bndende 3gun gelmisti ama ben ilk esimle beraber oldum simdi abuk subuk yorumlar atmasinlar banada.. hamile degilsindir ama cok buyuk gunah islemissin rabbim seni affeder ins. s

2|1
    0|0
    • teşekkür ederim:) en azından anlayışlısın. Annem il dışından hissetti diyelim. Ablama kurtulmak için söylemek zorunda kaldım gecenin bir yarısı gelip aldı bizi. Annemi kandırmıştık ama haftasonu komşu söylemiş. Yalan er geç buluyo. Zaten ilk defa böyle bir şey yaptım hayatımda. İlk defa bir halt yedim o da herşey ters gidiyordu. İstediğim hiç bir şey olmuyordu. eğlenceye ve ilgiye ihtiyacım vardı ve bu sefer başarıcam diye kafama koymuştum. Nitekim başardım ama hayalimdeki gibi olmadı tam yakalanmamız falan. Tabii sadece yazlıga gittiğimizi biliyolar hala bakire sanıyolar beni.

• evet o saçma geliyo işte bana bakire olunca noluyo ki öneml olan birbirini sevmek anlamak.. teşekkür ederim sanada kocanla iyi hayatlar diliyorum :)

• Amin canim tsk. ederim sende ins ck mutlu olursun

• hep korku olur istedigin kadar korun. bir de ilk cinsel ilişkin.. keşke sevdign biriyle yapsaydın.. ama senin fikrin tabi.. sen bilirsin. yeterki sen istedigin zaman yap başka bir erkek seni istedigi için kendini sunma. bu çok önemli bir ayrıntı.

1|0
    0|0
    • bende böyle düşünmüştüm. Hem ilkler kimle yaptığın açısından çok önemli kötü olsaydı cinsellikten bile soğuyabilirdim yani o yüzden ben istedim ve oldu bitti :)

• Milletin kocasina yilismadiktan sonra problem degil her koyun kendi bacagindan asilir

3|0
    0|0
  • Tüh diyorum

2|0
    2|0
  • Benimde ilk seferimde feci kan gelmisti hatta sabahta denedigimizde kanamiti ondan sonraki 3gun boyunca hafif kanadi normal akinti gibi kahverengimsi ama doktora gittigimde sorun olmadigini ve zar yapimla alakasi oldugunu soyledi korkulcak birsey yok kimi insnain hc kanamaz boyle agrisi olmaz bazilarininda bir kac gun bu tarz agrilari olur hamile kalma olasiliginda duusk icini rahat ettirmek istiyosan 8gun sonra bir test al bakarsin icin rahat eder endiselenme

1|0
    0|0
    • esas soruma cevap verdiğin için çok teşekkürler :) peki birşey sorucam seninde zorlu mu geçmişti? Yani bende canım yandı baya zarım kalın olduğu için diye ve çok gerideydi tamamını sokmadan yırtılmadı

• hıı teşekkürler evet darlıktan da olabilir yani alıştırmak için parmağını soktuğunda bile acıyodu ilk zamanlar. Bir sorun yoksa iyi sanırım kanamaya devam ederse doktora gitmek şart ama nasıl olucak hiç bilmiyorum.

• Doktora mutlaka gorun, seni yargilamaz asla saglik herseyden onemli ondan da duyarsan rahat olursun

• yok kanks
    normaldır
    sıkma canını
    olur boyle tereddutte kalman da doğal
    bısı olmamıstır yanı

1|0
    0|0
  • Allah affetsin bacım :D

1|0
    2|1
  • keşke kendine birazcık değer verseydin. Kendini çöp gibi kendin kullanıp atmışssın.

2|0
    2|0
    • ben olayı öyle görmüyorum. Karşılıklı kullanma diyelim.

• ne diyebiliriz ki senin hayatın.. yalnız burdakiler kadın doğumcu değil

2|1
    1|2
    • evet ama belki kendi yaşadıklarından yardımcı olabilirlr diye

• yalan yanlış şeylerle bilgi edinebilirsiniz tavsiyem bir jinekologa görünün..

• Kac yasındasınn?

1|0
    0|0
  • burada seni yargılayan erkekler bakir bile değil onlara çok gülüyorum işte. :D Hamile değilsindir, ağrı normaldir diye düşünüyorum.

2|1
    1|1
    • aynen haklısın zaten kimse saf değil bu hayatta :) teşekkür ederim

• afedersiniz ben bakirim ! yargılayabilir miyim? müsadeniz olursa tabi :) :) :)

• yine yargılayamazsın benim vücudum benim hayatım :)

• Yazık etmişsin kendine.

2|1
    1|0
  • Kanaman olmasi normal leke halinde fe gelebilir. Bir kaç gün sonra geçer. duygusal olman cok normal doğru veya yanlış senin tercihin. Buradakilerin çoğunun ağzı? Emin ol. o yuzden yazılana da Uzulme. dogru kişiyi bulmadan da deneme. zorlanmış ama Kizligin gitmemiş olabilir. benim bir ay sonra gerçek kannama olmuştu. hamilelik olmaz uzulme.

0|0
    0|0
    • yok gitmiştir kızlık baya kan geldi çünkü. Teşekkür ederim :) buradakileri taktığım yok zaten benim annem ablam arkadaşlarım konuşmuş fayda etmemiş tanımadığım sanal insanların değiştirceğini sanmam. Ama en azından burada sizin gibi benle aynı kafada insanlar olduğunu görmek hoş :)

• Kendinr dikkat. Et bu halde iltihabi veya mantar ola biliyor. enfeksiyon kapma

• İnşallah hamile kalmışsındır ve inşallah en kısa sürede ailen öğrenir tüm bunları bir şekilde...

3|4
    3|2
    • ne salaksınız l*n size ne insanların hayatından beddua etti bir de haha

• zaman canım sadece zaman...
      yaşa ve gör bakalım kim haklıymış...

• bacım çok güzel demişssin... Ailessinin kafasının yerde olması onu yoldan geçerken bak bu böyle yaptı demeleri bile yerin dibine girmesi için yeterli.

• az derken ne kadar az sızıntı gibiyse sorun yok ağrı olması da çok normal. 2gün daha bekle geçmezse kanama dra gidersin. kondom kullandıysanız en başından en sonuna kadar yani içine girdiği ilk andan en son ana kadar ve çıkarken kondom kayıp çıkmadıysa ya da çıkardığında yırtık değilse hamile kalma olasılığın çok düşük. bu arada benim de ilk ilişkim sevgilim olmayan birisiyleydi ama sonra görüşmeyi kestim. çünkü onunla sadece birlikte olmak için olmuştum ama bence duygusallık giriyor işin içine oyüzden kaçtım. kendini kötü hissetme derdin olursa konuşabiliriz

2|0
    0|0
    • konuşmayı cidden isterim benim durumumda olan biriyle :) günde birkaç kahve renkli damla geliyo diyim. Ağrısıda arada bir işte. Duygusallık işin içine karışmış olabilir ki hiç istememiştim :(

• teşekkür ederim :) dediğin gibi yapıcam bende çocukla bağımı koparıcam. Hoş hiç beklediğim gibi olmadı olay yarım kaldı ama bir daha böyle bir riske girersem o kişi sevgilim olmalı ki en azından aileye yakalanma saçmalığından kurtulurum.

• beklediğin gibi olmaması da çok normal. düzgün bir ilişkide kendine zaman tanı. umarım her şey güzel olur bol şans! :)

• tatlm saçmlama hamile falan değilsn :) kendnide suçlama adam öldürmedn sonuçta

1|0
    1|1
    • yani ben suçlamıyorumda suçlayan çok var. Bide bütün olumsuzlklar bu anı buldu.

• o suçlayanların çoğuda zaten yapmştır canım kimse masum değil.

• HAMILE DEGILSIN KALMAN IMKANSIZ SEN STREES YAPTIGIN ICIN BU AGRILAR IYI OLDU KURTULDUN O ZARDAN TAKMA KAFANA

1|0
    1|0
    • teşekkürler evet kurtuldum :)

• BEN TECRUBELI BIRI ISTIYORUM SAGLIK ACISINDAN DAHA IYI

• bakir ayağı yapmak istemiş tutmamş :D

• Boku siz yiyorsunuz kafasi zikilen biz oluyoruz. Çocuğun nazil yapildigini bilmeyenlere cinsel iliski yasaklanmali bence. Hem korunarak yapiyorsun hem içine bosalmiyorsa nasil hamile kalacaksin. Ha opuserek hamile kalabiliyorsan falan o yari

2|2
    1|0
    • %1 ihtimal bile olsa oluyor hele bende bu şansla :(

• Fazla kan gelirse kadın doğuma git kesinlikle agrı durumu cok normal takma kafana zar kalınsa kan hala gelmesi normal ve hamile olma ihtimalin yok

1|0
    1|0
    • zar kalındı galiba canım acıdı biraz ve çok gerideydi sanırım...

• Evet evet o yüzdendir sorun yok merak etme

Yükleniyor...