Neden bütün hayvanlarda erken boşalma sorunu var?

Dikkat ettimde hayvanların hemen hemen hepsi çok erken boşalıyo, bi kedi gördüm geçenlerde bi kitlendi 25-30 saniye sonra boşaldı, bi de erken boşalma sorunundan yakınanlar var, yahu haline şükretsene sen yine 1-2 dakika dayanıyosun bunlar 30 saniyeyi geçsin kendini geç boşaldım sanıyo :D

Güncellemeler:
bazıları ciddi cevaplar vermiş hey Allahım :) absürtlük olsun diye sordum kimsenin aklına böyle saçma bi soru gelmemiştir diye sordum yoksa bu kadar salakça sorumu olur onlar hayvan tabi ki bizde biliyoz

0|0
810

En İyi Erkek Görüşü

• onlar normal boşalıyorlar çünkü onlar için mesele zevk değil... yaşama içgüdüsünün gereğini yapıyorlar genlerini ilerki nesillere aktarmaya çalışıyorlar dolayısıyla uzasın da keyif yapalım demiyorlar :) her konuda olduğu gibi doğaldan sapan biziz onlar değil

0|0
    0|0
    • doğru ben hiç görmedim sakso çektiren yada pozisyondan pozisyona girip sex yapan yada önsevişme yapan kedi. ya bizde sorun var ya onlarda

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• sende dahilmi?

4|2
    1|2
  • Napıcaksın amacın ne :D

0|0
    0|0
    • kimsenin aklına gelmemiş saçma bi soru sormak ve hafiften gülümsetebilmek (becebildiysem ama görünen o ki pek beceremedim:)

• Dikkat ettim demişsin de nasıl ettin o dikkatı:D

0|0
    0|0
  • insan ve hayvanları mı kıyaslıyorsun ?

Bir saatte boşalan bir erkekle kıyasla bir de istersen.

0|0
    0|0
    • tamam ya hakkaten sorduğuma bende pişman oldum çok saçma bi soruydu güldürme amaçlı sormuştum o bile olmadı :D neyse artık önümüzdeki sorulara bakıcaz

• üff sanane be slk:P

0|0
    0|0
    • :Pciddiye almadım oyüzden bucvbı verdim

• pardon özür dilerim haklısın bu bi inci sözlük mottosuydu hatırladım

• sagol ya..by

• Hayvanların bunu önemsediğini zannetmiyorum. Oyle olda bile, erkek hayvanların dısı icin koşturacak köşeye sıkıştırma merasimlerini gördükçe etken boşalma sorunu olan çiftlerde neden kadınların kaçtığını anlamak zor olmasa gerek...

0|0
    2|0
  • Dikkat ettiğin şeye bak yahu :D

1|0
    0|0
    • maksat absürt soru sormak bakma :D

• öyle olmus :D

• hayvanlara ilgin çoğalmış baksana boşalmalarını hesaplamışsın iyi mi al bir hayvan ilişkye gir allahım ya .

1|1
    1|0
    • senin gibi m4llar soruyu ciddiye alırsa böyle cevap yazar ancak

• şaka mı yazıyosun yani bizde yedik k.bakma ama soruyu soruyorsan aldıgın eleştirilere açık olacaksn .d

Erkekler Ne Diyor 9

• mastirmasyon yapamadıkları için panpa ;)

2|0
    0|0
    • bencede panpa :D heyecandan deliği bile zor tutturuyolar

• hayvanlar için seksin bir önemi yok ki erken boşalmayı önemsesinler. hayvanlar aleminde sadece yunuslar seksi zevk için yaparlar, onlarda o kadar kısa zamanda boşalmazlar...

0|0
    0|0
  • 1.30 saat durmadan yaptım ilk seferimdi boşalamadım keske erken bosalabilsem gittim hayat kadını bosaldı o derece en kaldım sap gibi :@

0|0
    0|0
  • insanda düşünen bi hayvandır :D

1|0
    0|0
  • (Absürd cevap.) Hayvanlarımı dikizliyorsun sen. :)))

0|0
    0|0
  • kedi 30 saniye geçince kendini geç boşaldım mı sanıyor dedin ben mi yanlış anladım :)

0|0
    0|0
  • insanları hallettikte hayvanlara mı sıra geldi))))

0|0
    0|0
  • oturup izledin mi sende :D bıraksaydın da rahat rahat yapsalardı işlerini =)

1|0
    0|0
    • onlar utanmıyomu caddenin orada çiftleşmeye :D

• ben bahçede yakaladım sopayla vuruyom ayrılmıyorlardı o derece

• :D:D bulmuş sıcacık yeri.. çıkar mı ordan :P

• sen ne yapacaksın hayvanı sen bak ken işine be

1|0
    0|0
    • ciddiye almayın yahu sorumu absürtlük olsun diye sordum

Yükleniyor...