Yumurtalıklar neden böyle ağrır?

Arkadaşlar bir kızla uzun süre yiyiştikden sonra eğer birlikte olmazsak ya da ben boşalmaz isem uzun süre tahrik olduğumdan mıdır nedir yumurtalıklarım da inanılmaz bir ağrı oluşuyor ve yayılıyor. Yumurtalık merkezli olmak üzere karnım bile ağrımaya başlıyor. Bu ağrı sanki ölsem bile bitmeyecekmiş gibi hissettiriyor. Ağrı kesiciler çok işe yaramıyor. Hatta uzun süre yiyişip sonra boşalsam bile ağrı devam ediyor. Bir kere ağrıdıktan sonra boşalmak çok zor oluyor ama boşalsam bile ağrı devam ediyor. Bu ağrının sebebi nedir sizce ve sizin başınıza hiç geldi mi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• depo boşalmadığında olur... yiyişince bir zahmet söle kıza boşaltsın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• erkekte de yumurtalık mı varmış :) ilginç...

0|0
    0|0
  • her erkeğin başına geliyor

0|0
    0|0
  • erkeklerde yumurtalık yoktur testisler vardır

0|0
    0|0
    • Kabalık yapmayalım dedik suç oldu. google'dan erkek yumurtalığı yazdığım da neden testisler çıkıyor. 1992'den beri hayalara yumurtalık dendiğini duyuyorum belki de 1991'dir tam hatırlamıyorum.

• Bak güzel kardeşim öncelikle sakin ol normal bir şekilde belirttim ben. Ona bakılırsa halk içerisinde kadında yumurtalık var diye eskilerin çoğu bilmez. Ama erkektekiler yumurta şeklinde diye öyle denilir ve bu da yanlıştır.

• Evet sen normal şekilde belirttin de bak başkaları da belirtmiş. O yüzden sana da yazdım yanlış anlama. Yazı olduğu için sinirli gibi gözüküyor ama değil. Testis ve ya haya desem belki herkes bilmez dedim. Bunu yazdım

• Çok normal, kız arkadaşınla buluştuktan sonra mast. yap. geçer...

0|0
    0|0
Yükleniyor...