Gerdek gecesi hakkında?

Gerdek gecesi kız adet olursa ne olck

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• nikah gününü kız tarafı ayarlar canım benim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Düğün gününü ayarlarsınız ona göre

0|0
    0|0
  • En az bir hafta bekleyecen kardeş gecmis olsun

0|0
    0|0
  • adetin bitmesini bekleyeceksin. kadının adet dönemi ilişkiye giremezsin haram. sadece sevişirsiniz.

0|0
    0|0
    • Haram derken nasıl yani adetli ilişki olmaz mı

• olmaz. direk haram. ama hz aişe nin rivayetine göre o dönem peygamberimiz bel ve diz arası kısmına dokunmazmış. ha bu arada aşağıda gerdeği adet gününe denk geldiyse kızlığı yoktur felan gibi saçmalayan sorunluyu aldırma. benim korkacak hiç bir şeyim yoktu ama denk geldi.

• Anladım canım saol

• Geciktirici ilaclar var sende hangi çağdasın:D

0|0
    0|0
    • Ne bilim kanka siz kızlar iyi araştırıyonuz bu konuları biz cahil kaldık mk :)

• Ne olucak gerdeğe rötarlı gireceksiniz. Bundan sonra bütün geceler sizin paşam derdine bak benim arkimde öyleydi 5. gün girmişler daha iyi olur yorgunluk falan olmaz hem

0|0
    0|0
    • Haklısın da kanka o gecenin önemi o yani ilk gece olsa çok daha iyi olur uzatmadan :)

• Ahaha tecrübe konuşuyor havası ;)))

• Aynen :D

• Valla benimde stresten o güne denk geldi normalde adet tarihim olmadığı halde o gün oldu. eşime istemedigimi söyledim zaten korkuyom zorla yapti... acik renkli kan geldi çok acı çektim aha kızlık dedi sonra adetim bitti her yaptığında kan aktı hala çok acı çektim Megersem yirtilmamasi gereken yeride yirtmis halada korkarım hemen iliskiye giremem

0|0
    0|0
  • O gün olmaz primolut kullansın ilka denk getirirse şüphelen

0|0
    1|0
    • Kanka anlıcağmız dilden konuş lütfen :)

• Sen açıkça anlat şunu anlayamazsın kız demiyormu ilaç kullanayım gelmesin adet üzülmüyormu.
      en kötü beklersin bitmesini de ki mikrop kaparsın adetli ilişkide bitsin de

• Anladım teşekkürler

• ailedeki neredeyse bütün kızlar ve aldığımız gelinler şan eseri o gün hasta olurlar. :D ve aile yapısı gereği bütün millet bunu öğrenir. :D

0|0
    0|0
    • Ahahaha :D eee sonuç nasıl olur

• sonuç ne zaman alınır onu bilemeyiz. :D O sır ama kaynanaların eline bir bez verir gelin. daha doğrusu kaynana gider ister. kaan var mı yok mu. :P :D

• Vay be neler varmış bilmedeğimiz :) değişik bir uygulama

• eşine bunu bunu bildirir başka zamana ertelenir gerdek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bekleyeceksin :D

0|0
    0|0
  • Kız okadarda cahil değildir heralde adet geciktirici bir ton hap var.

0|0
    0|0
  • 3 gun sonra olacak hepd bu

0|0
    0|0
  • Düğün gününü kafana göre almıycaksın herhalde dimi, kıza sorarsın ne zamana alalım diye kızda salak değilse adet gününü bilir ve düğüne denk getirmez adetini, anlaşılmayan bir şey var mı? tekrar anlatıyım mı?

0|0
    0|0
    • Anlaşıldı abi nie bukadar sert yapıon

• Neyse bir yardımım olduysa ne mutlu bana. ...

• Teşekkürler

• yapacak bir şey yok beklersiniz

0|0
    0|0
  • Sadece cinsellik için evleniyorsan sıkıntı tabii. Ama her halde bunun için evlenmiyorsundur değil mi?

0|0
    0|0
    • Benim evlilik konusu yok da kafama takıldı sadece :)

• Ya o günü düşünülür ve ona göre düğün ayarlanır ya da biraz beklersin. İlk gün olacak diye bir şart yok sonuçta.

• Anladım haklısın

Yükleniyor...