Vajinamin girişinin çevresinde kabarcıklar var ve kaşınıyor, ne olabilir?

Neden olabilir bu sizce ve sadece sag tarafinda var bu. Sürekli olmasada o kabarcıkli yer kaşiniyor ne olabilir bu sizce? kizlsr bakarmisiniz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora git ilk fırsatta mantar tada enfeksiyosa erken önlemini al, yoksa burada yalayarak iyi edeceğini idda eden tipler başına üşüşür

0|0
    0|0
    • Teşekkür of ya

• Rica ederim ;) umarım iyileşirsin şimdiden geçmiş olsun ;)

• Sağol

Erkekler Ne Diyor 12

• 4 tane ilacı var biri haftada 1 kullanılıyor
    zolax diğerleri travcort krem allerset bide fitil veriyorlar

0|0
    0|0
    • birde temizliğe çok dikkat et kalitesiz ucuz sabun kullanma giydiğin bütün iç çamaşırlarını değiştir ya da kaynat iç çamaşırlarını makinede yıkarken mutlaka yüksek derecede yıka tedavi yaklaşık bir hafta sürüyor bu dönemde ilişkşye girme fitili ta dibine kadar yerleştir bulabilirsen mutlaka vajinanı günde 3 4 defa dezenfekte suyuyla yıka bu çok önemli bir durum o yüzden uyarılarımı dikkate al
      nerden mi biliyorum benimkisi 2 defa yakalandı ablam doktor hemde cildiye doktoru
      bilmediğin yerlerde tuvalete girme girmek zorunda kalırsan oturacağın yeri sabunlu suyla yıka öyle yap
      bide bak bu da çok önemli vajinanı asla sabunlu bırakma

• Fitil nasil kullancamm

• Alisveris merkezi vs. Gibu bir yerde tuvalete gittiysen mantar kapmis olabilirsin eczaneden mantar kremi alabilirsin ce ne kadar kasirsan o kadar yayilir mantar

0|0
    0|0
    • Reçetesiz satılıyor mu?

• Ben havuzdan cikip orami iyi kurulamadigim icin benim oramda cikmisti ve eczaci tanidik oldugu icin verdi ama bilemem

• Pislikten olmuş temizliğine dikkat et adet bezini uzun süre tutma kukunu tuvaletini yaptiktan sonra mutlaka yika

0|0
    0|0
  • mantar belirtisidir doktora git mutlaka gençlik pınarina çok iyi bak bal kutusuna zarar gelmesin

0|0
    0|0
  • Cinsel partnerin varsa ona da sor ve durumu bildir.

0|0
    0|0
  • Xikkat cnmmm hemen doktora basvur aids olmasin:-(

0|0
    1|0
  • Kurbağa işemiş

0|0
    1|0
  • tanımadığın biriyle korunmasız ilişkiye grme

0|0
    0|0
  • pis karı doktora git.. iğrendirdin şimdi

0|0
    0|0
  • Travazol alip kullanicakasin bir kac defa kullan bisey kalmaz

0|0
    0|0
  • Blue waffle

0|0
    0|0
  • Mantar

0|0
    0|0
    • Nerden anladın Kabarcik oluyomu mantarda

• Yani benim s2mde de çıkmıştı pütür kaşıntı doktora gittim mantar dedi sen de pütür kaşıntı diyince mantar kanısına vardım

Kızlar Ne Diyor 4

• Enfeksiyondur. Akıntı da var mı?

0|0
    0|0
  • mantar olmuşun koş doktora

0|0
    0|0
  • doktora görün mikrop kapmış olabilir

0|0
    0|0
  • Hpv olabilir malesef. .. siğil gibi mi?

0|0
    0|0
    • Hpv ne ya. Bakireyim ben daha

• Bakirelerde de oluyor.

Yükleniyor...