Kendi icin cbt. .bekaret kemeri... siparis eden sevgilim bana ne mesaj vermek istiyor?

trollemiyorum. Sok oldum resmen. Ne mesajidir bu? Aldatirim bak mi demeye calisiyor nedir?

Güncellemeler:
Evet bugun bekaret kemerini taktim. Buyuk bir zevkle kilitledim :-)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• kendi istediği zaman açacak istediği zaman kapatacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sana ambargo uyguluyor işte, işi garantiye almak için öyle yapmış hani bi kaza olur da ambargo delinir falan... :D

ya da sevgilin uzun yolculuklara çıkıyorsa oralarda seni aldatmadığını, başka karılarla yatmadan döndüğünü göstermek istiyor, bu da iyimser yorum olsun :D

0|0
    0|0
  • ben demedim mi :)

0|0
    0|0
  • bence anahtarını sana verecek :)

0|0
    0|0
  • trollemiyorum diyorsun ama sorun baştan sona alakasız..

Sana evde sahibem demiyorsa o kemeri alıp bi tarafına ... takmasın :D

0|0
    0|0
    • Kolem demedimki sevgilim dedim :-) 7/24 kolem olsa sevgilim olamaz. Azcik ogrenin ya.

• Bence erkek arkadaşın için en ideal cevap şudur : link Başlığı görse yeter.Şiddetle tavsiye et izlettir.

0|0
    0|0
  • o ne ya allah allah daha neler duyacağız akıl fikir şart abicim

0|0
    0|0
  • iyi hadı bakalım :)

0|0
    0|0
  • Tam bir süzmeymiş, dahasınıda söyleyemiyorum. Yoksa küfür edicem.

0|0
    0|0
  • Nerden sipariş etmiş.Nerde satılıyormuş bize link yollada bu sorun aslı olup olmadığını bi görelim..

0|0
    0|0
  • artık sana vermiycem diyor

0|0
    0|0
    • Uhu deme ole

• İkimizinkiler birlesince voltran oldu. Kamcim yoktu. Yarin siparis edicemm. Buldum yuppi

• he kamçı iyidir at kılından olcak birde böyle vurdumu parmak gibi şişircek vay vay vay birde ona tasma takıp gezdirdinmi değme keyfine

• senle planları vardır belki :)

0|0
    0|0
  • sevismeyelim demek de olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne kadar aptalca bir şey erkek arkadaşın naz falan mı yapmak istiyor benim bildiğim kızlar yapar nazı. Ne o öyle erkek adama yakışır mı hiç?

0|0
    0|0
  • cbt biraz farklı birşey değil mi ben mi yanlış biliyorum? yapılan yorumlardan ötürü kafam karıştı sanırsam bi bok anlamadım :D

0|0
    0|0
    • Cbt cock and ball tortureun kisaltilmisi. Bekaret kemeri erkek yaz. Krom gibi duran minik penis seklinde seyler cikar. Onun icine kitliyorsun

• sana naz yapacaakk, kontrolü bırakma anacım baktın olmuyo avuçla topları erkeğin senin avuçlarında karşı gelemez atık istediğini yaptırırsın :))

• @İshabella cbt bana yapsana ya benim toplarımi al avucunun içine 😆

Yükleniyor...