Vajinamda inanılmaz kaşıntı ve yanma var dayanamiyorum yardim edin lutfen?

Sabahtan beri devam ediyo ama ben gecer diye onemsemedim şu an cok asiri bastirdi acaip kasiniyo klitoris kismi ve yaniyo su deyince inanilmaz bir yanma oluyo gozumden yas geliyo öyle ki şu an acile bile gitmeyi düşünüyorum ama evde yapabileceğim hic bisey yok mu utanirim acikcasi şu an acile bu sebepten gitmeye

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• aşırı terlemeden dolayı mantar başlamış olabilir. önemli ve hassas bölge hiç oyalanma ve jinekologa görün

0|0
    0|0
  • Beterr oll.. keserler oranı insallah

0|1
    1|0
  • hımmm nasıl bir yardım istiyorsun ben kaşıyayım mı yoksa sürtüneyim mi :)

0|2
    1|0
  • ya bazen yanlıs ıs yapıonuz ısın doktorluk ne yardımı edecek burdaki ınsanlar gelip kasısınlarmı enfeksıyon benzerı bısı var anlasılan doktordan utanma dıe bısı olmaz burada yazacak kadar medenı cesaretın var ama doktora yok mu İ?

0|0
    0|0
  • Yaa sağlık ile ilgili soruları burada sormak yerine hastaneye gitseniz? Gerçekten sizin adınıza zaman kaybı olabilir ve hastaneye görünmenizde fayda var...

0|0
    0|0
  • koca bulmalısın

0|0
    0|0
  • acile git

0|0
    0|0
  • git yıkan mikrop kapmışsın

0|0
    0|0
  • İlişkiş durumun nedir

0|0
    0|0
  • evet temiz bakacaksın hemde çok temiz her gün yıkayıp kurulayıp sonra çocuk pudrasıyla kurulayacaksın sanırım vajina mantarı ile karşı karşıyasın vajıanı temi ve terlmesini engelle pudra ile günlük yap

0|0
    0|0
  • banyoya gıryıka ov gecer

0|0
    0|0
  • çok büyük ihtimalle mantar oluşmuş jenekoloğo görün.

0|0
    0|0
  • İdrar yolu enfeksiyonu, tıbbı yardım almalısın.

0|0
    0|0
  • travazol kırem sür

0|0
    0|0
  • Buz tut hissetmessin bile orayı uyuşturur biraz uzun tut ertesi gün hastaneye git.

0|0
    0|0
  • mantar olabilir
    eczaden mantar ilacı al bacak arası dış kısıma sür.
    içine sürme ieçerde mantar olmaz.
    eğer kaşıntı içerdeyse başka bir sorun vardır.
    doktora görünmeden içeri bir ilaç vs sürme kullanma!

0|0
    0|0
  • evlimisin ilişkiden dolayımı oldu

0|0
    0|0
  • pişik olmuşsun

0|0
    0|0
  • Soğuk tut damarları daraltır kaşınmayı önler

0|0
    0|0
    • Soguk ne tutucam peki su degdiremiyorm buz mu tutcam

• Poşetin içerisine koy buzu öyle tut 😉

Kızlar Ne Diyor 7

• Enfeksiyona benziyor. Muayene etmek en azından bir görmek lazım. Ona göre ilaç ile tedavi etmek lazım. İhmal etmeden çözüme kavuşturmak lazım yoksa daha ciddi sorunlar yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
  • ya enfeksiyon ya mantar. mantarsa belli olur zaten beyaz beyaz şeylerde olmaya başlar. öyleyse gider bir krem alıp sürersin iç çamasırını ütüleyip giyersin bir iki günde geçer. diğer türlü doktora git ilaç verir

0|0
    0|0
  • Sirkeli su ile yıka 1
    Batticon diye bir ilaç var eczanede onu sür 2
    Trovegen adında mantar kremı var sür 3

Bundan sonra şikayetın kalacagını sanmam.

ayrıca pamuklu camasırlar tercıh etmelısın.

0|0
    0|0
  • Yarın ilk işin jinekoloğa gitmek olsun, büyük ihtimalle enfeksiyon kapmışsın.

0|0
    0|0
    • Nasil anlayabilirim bunu

• Cinsel birliktelik sırasında enfeksiyon kapmışsın o halde, doktora gittiğinde ilgilenir.

• eee hadi bakalım şimdi anana babana hesap ver nasıl oldu bu enfeksiyon? 3 kuruşluk zevk için enfeksiyon kaptın

• enfeksiyon ya da mantar. sadece mantarsa kolay ama enfeksiyon varsa biraz uzun sürebilir tedavi. doktora git gecikmeden

0|0
    0|0
  • Idrar yaparken yaniyomu veya fazla akintin varmi? Icine dogru jilet vurdunmu temizlenirken?

0|0
    0|0
    • Evet ikisine de pamukcuk seklinde boyle akinti oldu dun bugun yoktu

• Persembe gunu iliskim oldu yazmissin , partner inden bir enfeksiyon kapmis olabilirsin , ya da mantar da olabilir ama mutlaka kadin doktor una git yarin cok onemli birsey olabilir sakin ihmal etme.. ve bir bez alip soguk suyla islatip orana koymayi dene baska bisey aklima gelmiyo suanda ozel kreminde yoktur diye dusunuyorum

• Mantar dir diye dusunuyorum ama burada hicbirimiz doktor degiliz sonucta en iyisi doktora gidip muayene olman kesinlikle

• Mantar kapmissin gecmis olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...