Cinsellik yaşamadan aşık olan

Şimdiye kadar hiç cinsellik yaşamadan aşk yaşayan ciftler var mdıır burda yani cinselliği evliliğe bırakan biribirne gerçekten aşık olan aşk için bir arada olan çift var mdır burda

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• seven insan adını tarihe yazar, Aşık olan tarihin akışını değiştirir derler... Aşk ve sevgi insanın Kendisine olan bişeydir, cinsellik bedenen yapılan bi eylemdir.. aslı budur, yanındayken özletir, ismi burnunu sızlatır, gönlünü ferahlatır, büyütür, kendine sığamassın, dolup taşarsın! cinsellik bunun yanında bir hiçtir... beden bedene doyar ama insan insana herzaman açtır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• evet vardır cinsellik tatmin arayışdır aşk ise belki bi çift gözde boğulmaktır yani ikisi birbirine çok uzak aslında...

0|0
    0|0
  • EN güzelide budur zaten en makbul olanı ,

en doğru kişiyle ve sadece tek bir insanla yaşamak .

ama şimdi anormal geliyor insanlara ,

ihtiyaçmış cinsellik evet evliysen , zaten yaşayacağın tek insan eşin , onun dışında ben kimseyle beraber olmadım seks yapamadım diye ölen insan yoktur .

hani insanın köpekten farkı olmalı dimi

onların aklı yok düşünemiyor da biz neyiz ?

0|0
    0|0
  • var ama bize çift demek yanlış olur sadece ben aşıktım o bunu bildiği halde benimle arkadaşlık etmeye devam etti her allahın günü dersanede görüşüp konuşup bu işkenceyi çektim.çünkü çok aşıktım halada aşığım umarım bi ömür mutlu olur off ağlattın beni..

0|0
    0|0
  • ben varım evlenmeden önce hiç ilişkiye girmedim hiç bi problemimde yok.ARKADAŞLAR UNUTMAYIN ŞU SON 50 YILA KADAR İNSAN NESLİ HEP SEKS YAPMADAN EVLENEREK DEVAM ETTİ:D:D

0|0
    0|0
  • O tür çiftler kesinlikle vardır olmaz mı?Zaten doğal olan da budur.Bakma sen dejenere topluma cinselliği evliliğe bırakan da çok insan var.

0|0
    0|0
  • tabiki var

0|0
    0|0
  • İnsanlar ne hale gelmeye başlamış normal olan şeyler anormal oluyo şimdilerde.

1|0
    0|0
  • en güzeli budur zaten. cinselliğe önem verenler ergenlerdir. gerçek aşkın sevginin kıymetini anlayanlar enerjiyi daha anlamlı yerlere yönlendirirler tecrübe kazandıkça

0|0
    0|0
  • var bılıyorum, ama nısanlıyken yıllarn hasretıne son verdı onlarda :))

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • Ben.

0|0
    0|0
  • ben

0|0
    0|0
  • bizde öyleydik.tamamen evlilige saklamiştik.ayrilmasaydik :(

0|0
    0|0
  • ewlilikte cinselliğe önem vermesseniz asık olmussunuz biyerden sonra yetmezz.cinsellik ister

0|0
    0|0
  • vardır ya illa.ben tanımıyorm ama eminim wardr

0|0
    0|0
  • ben denedim duağını acıncaya kaadar elimi sürmeyecem dedim ayrıldı gerizekallı:(

0|0
    0|0
    • boşver sen en helaline layıksın bu tavrınla şimdi senin gibiler o kadar az ki onun için çok değer veriuyorum sizin gibilere ayrıca bunu sölemen ii olmuş gerçek yüzünü görmüş oldun o kaşarın.

• :) bosverdim saten üniv. okuo şimdi son durumunu sen düşün ben gayet iyiyim böle tek tabanca ;))

• sen nasıl biriyled çıkmışşsın yuh be

• Saf mısın kızım? Yemek yemeden yaşayan insan gördün mü hiç?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Vardır tabii neden olmasın. hele ki Türkiye gibi bir ülkede.

0|1
    0|0
  • Cinselliği evliliğe bırakırsann erkek veren birine gider , sen de oturur zırlarsın benden söylemesi :)ben veririm mesela , tamam tamam sana kıyamam :)

0|0
    0|0
    • sen ver istediğin yerden o adam eğer başkasına gidecekse zaten seni sevmemiş ki niye evleniyorsun.

• Ben asik oldugum adamla cinsellikte yasamak ister tutku dolu ilk onun olmak isterm

0|0
    0|0
    • evet öyle zaten ama bunun bir evlenmeden önce yapmak var bi de evlendikten sonra yapmak var fark buarda

• ben ve eşim böyleyiz... insanlar bunun artık mümkün olmadığını zannediyor ama hayır hala böyle duygular var...=)

0|0
    0|0
    • ne mutlu size işte gerçek aşk bu zaten.öteki türlüsünde aşk cinselliği gerçekleştirmek için bir araç oluyor.bu arada yaşlar kaç sizin

• ne güzel işte aşk budur onunla öpüşmeden onu öpüşmek olarak görmeden sadece aşk olarak görmek.

• ne yani ilişkiye girmiyormusunuz?

Yükleniyor...