Cevap veren herkese puan? Veriom?

3aydir biriyle konusuom birbirmizden uzakiz ayri sehirde yasiyoruz. Beni cok sevdigini soluyordu ve gercektente ole bana facebook sifresini herseyini verdi yeminler edio seni seviorum diye her dakika yazior konusuoz bir dakika yazmazsam nerdesin dio merak edio kiskanmayada basladi herseyime karisir oldu ama ne yazikki dun facede birini engelledigini gordum bende gizlice kaldirip kizi durtttum kiz yazdi neden 2 aydir kayipsin diye bende konusturdum eski sevglisiymis meger neyse orasini gectim kiza yazdim ben onun sevgilisiyim dedim falan iste kizla seks bile konusmis bende sevgilime inat olsun diye gel seks konusalim dedim milletle konuscagina beninle konus falan dedim ama biliyordu benin ole biri degildim dedi bana o sadece bir o* diye faydalanacaktim ama senle ciddi dusunuyorum onu kendinle kiyaslama dedi ve senle seks konusmam dedi biliordu inat yaptigimi belkide onun icin ole dedi simdide kesin benle seks konusmak istior ama utanior biliorum ikimizde cok tahrik oluoruz birbirimize karsi ama ayip ya beni yanlis anlarsa SIZCE seks KONUSALIM MI YOKSA BOSVERIM MI AMA CILDIRACAM şu an

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdığını ve ne sorduğunu anlayabilmek için yazını bilim insanları ve arkadaşlarla masaya yatırdık. İyice inceledik ilk çözdüğüm şey yazının Türkçe'ye benzediği ama böyle bir dilin dünya da konuşulmadığı idi. Sonra toplumun içine karıştık liselere gittik orada ki kızlar falan nasıl konuşuyorlar inceledik. Kafamız da bir şeyler belirmeye başlamıştı. Yazı Türkçe'ye benzediği için Türk Dil Kurumu'na gittik ama yazıyı görünce bizi kovdular. İyice karamsarlığa düşmüştük. MİT'e ya da CIA'e başvuralım dediler ama onlar zaten işin içinden çıkamadığın da bana geliyorlardı. Sonra iyice inat ettik. Tüm bildiklerimizi topladık ve bir odaya girdik. Anlamadan çıkmayacaktık. Sonun da başardık ve ne yazdığını ve ne sorduğunu anladık. Artık cevap verebilecektik. Ama bir puandan fazlasını hak etmiştik.
    Canım benim evlilik öncesi böyle şeyler konuşmayın hem senden soğur. Çok konuşmak istersen üstü kapalı ve ileriye gitmeden konuşun. Edebinizi koruyun. Gerçi sen bu Türkçe ile becerebilir misin? Bilmiyorum. Önce Türkçe konuşma, yazma ve anlatımını düzelt.
    Niyetim kırmak değil farkındalık oluşturmak. İleri de Türkçe'niz düzelir ama dikkat edin. Saygılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ziktin attın güzel Türkçemizi. bu nebiçim tarz be. konuşuom, veriom, sölüyo... düzgün yazın. bok etmeyin dili.
    konuşuyorum, veriyorum, söylüyor... gibi yazın.

2|2
    1|0
  • puanı mı ver gideyim

1|5
    0|0
  • xper4 olduğuna göre yazabilirim :D istiyosan konuş. karşındaki erkekl zaten

0|0
    0|0
  • Olup biteni pek takip edemediğini görüyorum, anlamlı ilişkileri tercih etmelisin. Bu tarz bir ilişki, normal değil.

0|0
    0|0
  • benım hakkımı altaki arkadaşa ver

0|0
    0|0
  • o face kulladığınınerden biliyorsun yeni acamazmı

0|0
    1|0
  • istiyosan konuştur. Erkekler dayanamaz bir iki nameye.

0|1
    0|0
  • Azıyormusun onunla konuşurken?

0|0
    0|0
  • Okumadim

0|0
    0|0
  • Hımmm

0|0
    0|0
  • konuşun bence başkası ile konuşmaktansa seninle konuşsun