Genital sığile hangi doktor bakıyor? Bu hastalığı geçiren var mı aranızda?

Arkadaslar genital sigile hangi doktor bakıyor? Bu hastalığı geçiren var mı aranizda?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• elbette jinekoloji uzmanına görünmelisin
    muhtemelen yani büyük ihtimal partnerinden geçmiştir. ama beni şaşırtan şu. genital siğil teşhisini kim koydu. bunu herkes tespit edemez. jinekolog görmesi lazım.

0|0
    0|0
    • Ben oyle tahmin edyrm kadin doguma gtsem olrmu

• Aldara krem verdi :/ krem ise yariyomuki bide hep tekrar edeblrms.. nasi kurtlcm tamamen :(

• dediğim gibi tedavi vermiş. her kimse o arkadaşın onda virus var. onunla ilişkiye girmeye devam ettikçe sen bunu yaşayacaksın

Erkekler Ne Diyor 7

• Dermatolojiye gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • jinekolojlar bakıyordur diye düşünüyorum ya da kadın hastalıkları bölümü varsa orası bakar. erkeklerde de üroloji diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim kadın doğuma gorunmekte fayda var

• deri ve zührevi hastalıklar bölümüne bak

0|0
    0|0
  • kadın doğum uzmanına git aynı zamanda bu kişiler cerrahtır

0|0
    0|0
  • Üroloji bakıyor. Lazerle yaktır ya da soğuk gaz uygulaması yaptır.

0|0
    0|0
    • Hastanedeyim kadn dogmdan sira aldm beklyorm :/

• Bakti bakti onuda yapsn bir zahmet. Kremi daha almamstm 130 tl falan bide ise yaramicaksa hic almaym.

• Sen dediğim gibi bir üroloğa görün bu kadın doğumun işi değil kesinlikle ürolojiye görünmelisin. Ben soğuk gaz uygulaması ya da lazerle yaktırmak istiyorum de mümkünse üniversite hastaneleri ya da kapsamlı bir hastaneye git.

• kadın doğum

0|0
    0|0
  • Kulak Burun Boğaz galiba :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşım bu hastalık için maalesef doktorlar bişey yapamıyor, benim sevgilim ege üniversitesinde ameliyatla aldırdı 1 ay geçmeden aynı yerden 2 katı büyüklüğünde çıktı. sonra araştırdık ve siğilin tek tedavisi dua diye öğrendik... annesi bir tanıdık vasıtasıyla hocaya buğday okuttu, toprağa gömdüler, buğday çürüyünce siğil de düşüyor, bu hocalık bir durum anlıycan. bazı insanlar inanmayabilir ama vallahi gözlerimle gördüm durumu.

haa bazı kişiler de bahar ayında incir yaprağının sütünü sürünce geçiyor dediler ama, o zaman mevsimi değildi istersen bir bak incir ağaçlarına belki duruyordur sütü.

0|0
    0|0
    • Hocalık durumlara inaniyorum ben genital dglde ellerde doktorlarin geciremedigi sigilleri geçirdiklerinu duydum. Amlyatla ugrasmadan bir hocayami gorunsem aslinda. Ama doğru Hocayi da nerden bulucaz nasil guvenicez :/

• aslında erkek arkadaşımla ayrıldık artık hocaya ulaşma imkanımız yok :D

• Tamam canım araştırıcam cok teşekkür ederim

• Aşırı stres üzüntü mü var?

0|0
    0|0
    • Son zamanlarda evet

• Dokunduğunda acıyor mu

• Cok bir acisi yok ilk basta su toplamis gbi biraz buyuk bisydi oynamadm gecer dedim smdi etrafinda kucuk sivilce gbi çoğalmis

• Cildiyeye başvurman gerek

0|0
    0|0
  • HPV virüsü ise tedavisi yok google HPV yaz orada örnekleri göreceksin hastalıklıymış galiba partnerin genital bölgeden vajina içine kadar gidiyor bu siğiller geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...