Kapat

Baş parmak olayı doğru mu?

Hani erkeklerin baş parmaginin uzunluk olarak uc katiyla kalinik olarak uc kati penisinin boyunu ve enini veriyomus bu dogru mudur?

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumda parmagimin kalingi 5,5 cm olmali.. İlk mezura buldugumda olccem :)

0|0
    0|0
    • Oha yavas gel ciddi misin sen? Herkesin mi boyle yoksa sana ozgu mu?

• Ahaha cidden selam soyldin yani :)) tamam ablacim biz de alisicaz artik :))

• Tskler canimm :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 29

• yahu rusları geçtiniz ha. saçma sapan teoriler geliştirmekte üstünüze yok. ayrıca ben mühendisim ama siz benden daha çok ölçülerle uğraşıyorsunuz. bırakın bu saçmalıkları.

genital organlar ve memeler bağımsız özel organlardır. vücudun hiç bir yeri ile orantısal anlamda hiç bir bağlantısı yoktur. kişiye özeldir başka organlarlada alakası yoktur

0|0
    0|0
  • hayır. önce burnunun uzunluğunu hesaplıyorsun. sonra buna el baş parmağının uzunluğunu ekliyorsun. çıkan sonucu da ayak baş parmağının uzunluğuna bölüyorsun.

1|0
    0|0
  • Seninle tanışmak isteyen erkekleri çük boyuna göre mi seçecen?

0|0
    2|0
  • Biz erkek olarak bu kadar düşünmüyoruz, neleri hesaplıyorsunuz. Alakası yok.

0|0
    0|0
    • Siz kizlarin bilmem neresini dusunuyonuz biz de bunu dogal olarak sizin bizim hakkimizda dusunduklerinizi de biz kendi hakkimizda dusunmuyoruz

• Nerenizi düşünüyoruz? Böyle saçma sapan işlerle hiç uğraşmadım, uğraşan 1 tane de erkek görmedim.

• alakası yok :D

0|0
    0|0
  • yok oyle şeyler..

0|0
    0|0
  • hocam şimdi senin verdiğin formülü okudum ve baş parmağıma baktım, ardından benim ufaklığa baktım :)
    hesaplamaya çalıştım ama sonuca varamadım..
    hocam ya soru yalnış, ya formül :)

0|0
    0|0
  • asdasdadasdaasdasd 5 ile çarpıp 2'ye bölmeyi unutmuşun..

0|0
    0|0
  • saçmalık bence.

0|0
    0|0
  • yanlış o zaman herkes 20 cm gezerdi

0|0
    0|0
  • nasi :DD

0|0
    0|0
  • Ohaaaa :D

0|0
    0|0
  • Klasik şehir efsaneleri.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dunya 😊 ya da ben istisnayim 😄😃

1|0
    0|0
  • kim uyduruyo bunları

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar sizler için üşenmeyip gittim ölçtüm hesapladım tamamen uydurma.

0|0
    0|0
  • Çokmu matematik oluyorsun sen

0|0
    0|0
  • Siz bu gidişle atomu bile parcalarsiniz ya bisey demiyorum :D

0|1
    0|1
  • öyle bişi yok :)

0|0
    0|1
  • masal bunlar pampa inanma sen

0|0
    0|0
  • üff sizde ya gidin sikişin kehanetlerde ne buluyorsunuz anlamıyorum:D

0|0
    0|0
  • Vöhhh * vöhh baska bise demiyom

0|0
    0|0
  • Ben safta kesesinden böbrek üstü bezleri arası uzunluğu kadar biliyordum

0|0
    0|0
  • Cok. merakliysan gel olcelim ala ala

0|0
    0|0
  • benim baş parmam küçücük l*n :D

0|0
    0|1
  • Kızlar vajina derinliği maksimum 24cm ve asıl his yaşayan ve haz aldıran bölüm 3 te 1 oranında bulunan giriş kısmı. Bu da bu orantıyla zevk aldığınız kısmın maksimum 8cm olacağı anlamına gelir. Bundan hareketle eğer partnerinizin aleti 8cm ve daha uzun ise zevk noktasında hiç bir kaybınız yok demektir. Erkeklerin %99 unun da bu uzunluğa sahip olduğunu bilin. Ama size lazım olan kalınlık. Oda bilimsel yöntemlerle tedavisi ve çözümü olan bir konu.

0|0
    0|0
  • Ablacım inanmayın şu batıl inançlara öyle olsaydı şayet benimki bamya gibi olurdu :))

0|0
    0|0
  • yanlış :) hem kendimden biliyorum hem de benim bir arkadaş var ayı gibi bişey benimki 12 cm lann küçük dimi diye sorduydu :))

0|0
    0|0
  • yanlış bilgi

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...