Cinselliğe kondom etkisi?

geçen hafta sevgilmle aniden ilişkiye giriyoduk ama ben hazırlıklı olmadığm için bu haftaya söz verdim. Arkadaşlar kondom kullanmak istiyorum bunun olumlu ve olumsuz yönleri nedir?

SADECE CİNSEL TECRÜBE YAŞAMIŞ ERKEK VEYA BAYANLARDAN YORUM BEKLİYORM :)

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• onu bunu bilmemde,gebelik testinin aile ye sms ile gitmesini engellemek için elinden geleni yap..yoksa malüm düğününe geliriz...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• eğer sevgilini hissetmek istiyorsan kondom kullanma bence sonuçta tanımadıgn biri değilki .hamile olmaktan kasıt kullanıyorsan sana ertesi gün hapını öneririm.

0|1
    0|0
  • Kondomu olumlu yönleri cinsel yolla bulaşan hastalık ve istenmeyen gebeliği önlemektir. Hıı olumsuz yönü derseniz zevki daha az yasarsınız .

0|0
    0|0
  • 3 aylık iğne en güzeli.aman ya hapımı içmeyi unuttum gibi bişe olmuo.içe boşalınması ayrı bi zevk

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı kullanmalı sevgilin. Kondom kullanırsan o sıcaklığı ve sevgilini tam hissedemezsin

0|0
    0|0
    • nedir bu doğum konrol hapı?

• Sevgilinin düzenli kullanması gereken bir ilaç. Bir sakıncası olmaz. Kullansın

• mutalaka kullan eğer başka bir korunma yolu yoksa ihmal etme kullan. incesi yine en iyisi ancak ondan da beklentin çok olmasın zevk açısından

0|0
    0|0
  • Yapma bence

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum, erkek arkimin tam olarak sıcaklıgını hissedemiyorum, onun dısında zevk acısından bir fark yok...

0|0
    0|0
  • Kondomdan o zevkı tam anlamıyla hıssedemezsın.

0|0
    0|0
    • kullanmmak çok sakıncalı değil mi?

Erkekler Ne Diyor 16

• kim ne derse desin, kendini biliyorsan ve boşalma anında kendine hakim olabiliyorsan kondom kullanma! yalnız iş zevk boyutundan çıkıp mutlaka güvenlir olmalı diyosan biyerlerden fedakarlık yapacaksın ve mutlaka kullanacaksın! zevk boyutunda kondom %70 azaltıyo arkadaşım! ıslaklık yok, sürtünme yok, sıcaklık yüzeysel, partnerinde seni aynı şekilde tam olarak hissetmiyo! yani çok etkili bişi değil ZEVK konusunda

0|0
    0|0
    • boşalma anında içinden çıkarmak da insanı mahvediyor.

• öyle ama partnerinle alakalı, seni gerçekten mutlu etmek istiyosa aldığın hazda değişiklik olmuyo çıkarınca...

• et ete değecek :):):)

0|1
    0|0
  • Kondom zevki kesinlikle azaltıyor, başlarken kondomla başlayıp, seksin ortasında çıkarıp tekrar soktuğun zaman fark ortaya çıkıyor.İlk defa ilişkiye girilecekse kızlığını bozarken kondomsuz boz ve o zevki iyice hisset,daha sonra tekrar kondom takıp boşalırsın.

0|0
    0|0
  • plastik bişey sonuçta... tam hissetmene izin vermiyor... istersen ultra extra über incesini alsan da hepsi aynı...

0|0
    0|0
    • illa ki onsuz yapmam diyorsan girmeden önce kondoma iyice tükmüğünü sür.. daha sonra gir... yoksa vajinada kızarıklığa, yanmaya sebep olabilirsin.

• kondomsuz girmenn tehlikesi ne acaba?

• hamile kalabilme ihtimali var... içine boşalmasan bile küçük bir ihtimal hamile kalınabiliyor...

• geri çekemem diyorsan kesin kullan ölüp ölüp dirilirsin seksten sonra kızda ayılıp bayılır yazık olmasın ikinize

0|0
    0|0
  • Korunma yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntem.İyi ve olumlu tarafı çok olmasına karşın eğer ince tarz kullanmıyorsan her şekilde cinsel ilişkinin zevk dozunu azaltacaktır.Bunun en iyi özeti için bakınız : link

0|0
    0|0
  • anlamıyosun ne yaptıgını gordgnle bosalablırsen ne ala, sonrada yumusarsın kız senı Eşcinsel zanneder kullanmadysan takma, bosalmadan baya once cıkar elnle gobegne boşal daha cok zevk alırlar

0|0
    0|0
    • peki kondomsuz girmenin riski ne? farkında olmadan boşalma mı oluyor.?

• yoo tek risk çok geç kalırsan bi damladan bile hamle kalırlar, diğer risk zevk suyunda spemr olur ki oda çok abaza değilsen olmaz. ama kondomsuz zevk çok başka hele o ızlaklık çok dğil azda değil orta kararsa sürtünmeyi tadabiliyorsan. marstan jupitere atlayıp güneşten sigaranı yakmak gibi birşey.

Risklere değer yani dikkat et yeter ben çoook yaptım bir şey olmadı

• hiç zevk alamıyorum önüne gelenle yatıyorsan kullanmalısın hastalık tehlikesi var olumsuz yönü bu hiv virüsü olanların resimlerine bakman yeterli aidsli hastaara bak google amcadan öğren.zevk az ben hissetmiyorum desem olur.

0|0
    0|0
    • o gireceğim kişi benm sevgilm ve kimseyle yatmadı henüz kız. Evlenecz ilerde..

• hastalık olmaz ama zevki az olur ama yinede kullanmanı tavsiye ederim hamile kalabilir ileride neyin ne olacağından emin olamazsınız bebek istemezsin heralde

• hayır şu an .ok sakıncalı olur

• duşa pardesü i

le girmek gibi desem...ama şaka bir yana geciktirici özelliği var vede risk yok...kullanmalısın bekarken ...

0|0
    0|0
  • kardeş çok tecrübeli diilsn kullan.sıkntı olmasın.kmse sevmiyo ama hem kızın içi daha rahat olur.daha gevşer

0|0
    0|0
  • Ben kondomdan hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
    • napıyosn peki?

• Yok boşaldığını hissedersin. öyle bişi bana hiç olmadı

• o zaman takmakta sıkıntı yok. eşek değilz ya boşalacaımı anladıımda çıkarırım

• kondomla ilişkiye gireceğine masturbasyon yap kondomla hiç bi zevk vermiyo

0|0
    0|0
  • kondom takmak benım ıcın bır ezıyet ama sağlık ıcın gereklı onun dışında bır yararı yok

0|0
    0|0
  • Korunmak her zaman iyidir. Partnerininde bunu anlayisla karsilayacagi kesin.

0|0
    0|0
  • Kondom kullanmadan da yapabilirsin işini. Yanına peçete al işini görürken tam boşalacağın zaman çıkar peçeteye sil. Damla falan bırakma haa! sonra devam :)

0|0
    0|0
  • Kondom'un yırtılmamasına dikkat et.Koruyuculu kullan mutlaka.

0|0
    0|0
Yükleniyor...