Dudak veya meme silikonu yaptıran var mı yardım etsin bana ve erkekler de itici olup olmadığını soylesin?

Memelerim idare eder ama dudagim hiç yok sanki yapanlar nerde kaca nasıl yaptırdı yazabilir mi ve tavsiye ediyo musunuz erkekler de nasıl bakiyo bu konuya itici mi çekicimi sizce doğal dursa bile itici igreniyom sevmem diyenler var

Güncellemeler:
Memelerime ellemiyorum tamam zaten o acıya katlanamam ama dudak gözüktüğu için çok istiyorum

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• kızım orjinal vücudunuzu bozmayın. para hevesi olmayan gerçek doktorlar her zaman şunu söyler. hastalık karşısında da ameliyat en son düşünülmeli derler. vücuda neşter değmek iyi değil.

0|0
    0|0
  • Olduğu gibi bırak Garfield gibi dudağın olur sonra

0|0
    0|0
  • Dudak silikonu yaptıranları görmüyor musun ne kadar çirkin oluyorlar memeye silikon ise aşırı büyük olursa çol itici oluyor

0|0
    0|0
    • Ama ben doğal duran dolgu dan yaptircam kimse soruyu görmüyor ki herkes iğrenç olur diyo ben diyorumki erkek bunu itici mi bulur operken

• Sivri yukarı doğru :D

• Çok harika bırak öyle kalsın seni seven olduğun gibi sevsin

• itici.

0|0
    0|0
  • itici olmaz kesinlikle güzel olur, en sağlıklısından yaptır

0|0
    0|0
  • doğal olmak daha güzel, sakınlıkla yaptırma iğrenç

0|0
    0|0
  • orijinal olsun kanka boşver göğüslere hele hiç yapma kaç beden şimdi göğüslerin?

0|0
    0|0
    • 80 :D niye sertmi oluyo nedü yani :D

• hiç yakışmıyor kanka bence silikon hele göğüste hiç hoş değil.. kıyafet altında iri diri görülüyo ama sevmeye gelince iğrenç oluyo :) bu arada göğüslerin idare etmez yani beden ölçüsü güzel bence :)

• dudak olayina evet ama memelere dokunmayin ltf

0|0
    0|0
  • Aşırıya kaçılmayacak şekilde olabilir..

0|0
    0|0
  • resim at

0|0
    0|0
  • ikisindede iğrenc duruyor. ben sana söyliyim. gögüsler cok mu kucuk

0|0
    0|0
  • adnan oktarın prog dakıler gbı işte :) iğrenççç

0|0
    0|0
    • Hayor ya doğal dursa bile igrenirmisin öpmeye

• ewt. kolumla sewişirim daha iyi

Kızlar Ne Diyor 2

• Farkındaysan unlulerde 4 5sene once cok modaydı dudakta silikon. ama artık yaptıranlar yok dogallıktan yana herkes. hem silikon hissizlik yapablr dudagnda bunuda ogren yaptrırsn eger

0|0
    0|0
  • İnceyse ince slikondan iyidir bence

0|0
    0|0
    • Görüntü olarak beğenmiyorum fotoğraflarda falan ya insan taktim mi takiyo işte :/

• İnce de güzel olabiliyo bazen bazılarında şeker duruyo

Yükleniyor...