Sperm bankası'na bağışta bulunmak ve sperm bankasından hamile kalmak

ErkeklerTürkiye'de böyle bir şey yasal olsa bankaya donör olarak sperm verirmiydiniz..? kızlar sizde sperm bankasından hamile kalmak istermiydiniz ?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• kesınlıkle vermezdım...dusunsene senın cocugun oluyor tanımadıgım bır kadın doguruyor ve onu buyutuyor ama babası benım.pekıya öldükten sonra nasıl verecegız bunun hesabını dusundunmu.

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• link :) izle

0|0
    0|1
  • Hayret Peçeteye gideceğine oraya gitsin 3-5 bişiler alırdık gibi cevaplar bekliyordum. Kimse kabul etmiyo garip doğrusu o.O

0|0
    0|0
  • ben vermezdim.evlatlarım benm onlar.yavrularımm :)) ooldu plastik bardağa koy ver ordaki görevlinn eline...al bunun adı niyazi olcak ama yaz bak bardağn üstüne :DD yalann

1|0
    0|1
  • dünyada benden 1 tane olmasının az olacağını düşünerek yapabilirim belki birgün çoğalmanın en kolay ve en hızlı yolu bu sanırım.

0|0
    0|0
  • çocuk için iyi bişey olacağını sanmıyorum toplum yapısı bunu kaldıramaz çocuğa babası belli değil diye hakaret edrler hayatını karartırlar.ama kadın ve erkek için önemli bişey değil

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz hesabı o bankayı yıkarlar :) Ama enkaz olacak şekilde değil arabayı yıkadıkları gibi düşün :)

0|0
    0|0
  • veririm de cocugun babası nerde diye sorulması sıkıntı :)) türk filmlerindeki gibi olmasın sonra :)

0|0
    0|0
  • 2 günde dolardı kesin...

0|0
    0|1
  • cem yılmaz bu konuda gayet guzel bir soylemde bulundu zaten gösterisinde .böyle bir durumda orası yıkılır:)

0|0
    0|2
  • bende o şekilde bir bagış yapmazdımdaa, türkiye de öyle bişey olsa orayı spermle boyarlar resmen

0|0
    0|0
  • ayrıca bankaya bulaşma faiziyle geri alır:))

0|0
    0|0
  • benim evlatlarım onlar kimseye vermem

0|1
    0|0
  • üstüne para versinler spermimden zırnık koklatmam

0|0
    0|0
  • sen düşünüyosun sanırım

0|0
    0|1
  • STEWE WONDER - PART TIME LOVER

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • kıbrıs da var sanırım

0|0
    0|0
  • dinen uygunsa sorun yok

0|0
    1|0
  • resmen zinadır.

erkekle kadın sex yaparsa sadece bu zina olmaz zina ceşitleri saymakla bitmez.

0|2
    0|1
  • Zinanın şekil değiştirmiş hali.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• çocuk bile istemioken hiç bilmediim bi adamın spermiyle hamile kalmak mı? çok saçma

0|0
    0|0
  • Çok zor durumda kalmadıkça hayır tabiki

0|0
    0|0
  • hehehehe ne gzlolrdu sprmdn bol nevar onlarda :) bi işe yararlr en azndan :P

0|0
    0|1
Yükleniyor...