İlişkiye girerken çok ıslanıyorum. Aşırı fazla ve ilişkiddeykende vajina bölgemden hava çıkıyor. Sanki gaz çıkarıyormuşum gibi Oluyor neden?

Tüm bunlar nedendir. Çok ıslanmam nedendir ve nasıl geçer? Vajinadan gaz gelmesini nasıl engelleyebilirim?

0|0
1|17

En İyi Kız Görüşü

• Iliski sirasinda tam dolmuyorsun ondan hava geliyor. Vajinan iliski sirasinda biraz genisliyor ama karsindaki kisi doldurmuyor. Islanman iyi bence herzamn hazir durumdasin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• cereyan yapıyor camları kapıları kapat evde

0|1
    0|0
  • Herkes kuruluktan işkayetci sen ıslanmaktan. Millet kuruyum islanamiyom diye onca para veriyor kayganlaştırıcıya haberin var mı köpcük:-)

0|0
    0|0
  • ıslanman doğal herkez çok ıslanıyor o hava da normal yanı

0|0
    0|0
  • Bence o ses vajinandan değil de partnerinle senin göbeğinizden çıkıyor. Bende öyle sanırdım ama değilmis

0|0
    0|0
  • resmen ossuruk gibi yaa iğrenç bişi hava o gaz değil pozisyonla alakalı fazla ıslanmana da bişi diyemeyecem

0|0
    0|0
  • vay be senin gili bir sulu şeftalim olsun borcum olsun...)) ne zevk verir vajinan varya senin ateş gibidir çok suyu akan vajinanın içi yanar.

0|0
    0|0
  • Cok fazla zevk ve tahrik oluyorsun o yüzden ıslaniyor ses cikmasinin nedeni penis girireken vajinan hava doluyor giriste cikan o havanin sesi :)

0|0
    0|0
  • gaz değil o :) iceri hava pompalanıyo aleti cok itince gidecek yer olmadıgı için kenarlardan kacıyo :) . sulanması iyidir bu senin saglıklı oldugunu gosterir

0|0
    0|0
  • Aşırı heyecanlı ve isteklisin hava basıncı yapıyo ondan , kucakta pozisyonunda pek olmaz

0|0
    0|0
  • Aşırı İstek Var Sende...

0|0
    0|0
  • ilişkli esnasında içeri giren havanın dısarı cıkmasıyla olusan bir durum bu..

0|0
    0|0
  • grip cıkmalarla içinde hava olusuyor sanki gaz cıkarır gibi vajınandan ses geliyor gayet normal

0|0
    0|0
  • o zevk almandan.

0|0
    0|0
  • Islandığı daha iyi işte canın yanmaz, hava olması normal sürekli hareket var dışardan içeriye doğru ister istemez hava olur

0|0
    0|0
  • resimsiz bilemeyiz

0|0
    1|0
  • vajian ilişki sırasında genişlediği için içine hava doluyor (erkekler arasında * fortlaması derler :D)
    engelleyemezsin onu, ıslanmanın kötü bişey oldugunu düşünmüyorum işte zevk alıyorsun ne güzel
    daha çok zevk almak istiyorum diyorsan vajinal kaslarını kullanmayı öğren

0|0
    0|0
  • Gaz değil o penis girip çıkarken haliyle havada alıyor sonra tekrar girerken basınç uygulandığı için içindeki hava dışarıya çıkıyor buda ses çıkmasına yol açıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...