Bir kızlık zarıdır gidiyor, e bunun yapayı da var, bu konudaki yorumunuz ne?

link

link de verdiğim ürün gibi piyasada ürünler. bence karsındakini kandırmak hiç etik değil.. ancak siz ne düşünüyorsunuz bu ürünler hakkında?

Not: namusu ne bacak arasında, ne kızlık zarında arayanlardanım. ne kişiliğini ne karakterini bir zar belirlemez insanın.. Sürekli bekaretle ilgili sorular üzerine bunu soruyorum.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim bir arkadaşım vardı bi halt yemiş nasıl kandıracağım diye soruyordu kocasını ya ben anlamıyorum haltı yemişsin zaten yemeden önce düşünecektin. Acaba diktirse yada esnek dese kandırsa bu vicdan azabı ile nasıl yaşayacak.Dürüst olunmalı diye düşünüyorum. Ben eğer bi hata yaptıysam açık açık söylerim artık kabul eder etmez kendi bilir.Ama bir ömür boyu o vicdan azabıyla yaşayamam

0|0
    0|0
    • dürüst olunması bence de önemli. dediğim gibi kandırmayı doğru bulmuyorm ama herkes acık acık söyleyemiyor işte.

• karakter meselesi ve vicdan meselesi dediğim gibi çoğu yapmaz zaten bunu kandırır, yalan söyler.

• hata olarak değerlendirmedimki onuda nereden çıkardın

Kızlar Ne Diyor 1

• kız değilim bnde ama asla yaptrmam geleckteki kocam için ztn onu saklayamamışm bin pişmanım bde onu kandrmakla elme hç bşe gecmez kabl etckse böle etsn

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bazen kandırmak gerekir adam önüne gelenle yatar et ete değecek der hastalık kapma ihtimalini göze alır sonra evlenir zar ister el değmemiş ister o admı kandırmazsan ayıp olur

1|0
    0|0
  • evlenıp ayrılan kadınlar ne yapsın...ölsünlermı degılmı... yada bır erkek dusunun oda evlenınceye kadar cınsellık yasamasın.BENCE HERKES HAYATINI TADINDA YASAMALI.HERSEY BACAK ARASINDA DEGIL.

0|0
    0|0
Yükleniyor...