Vajinadan ne tür sıvılar geliyor?

arkadaşlar ben ayırt edemiyo gibiyim fıkıh kitaplarında meni vedi vezi diye geçiyo meniyi biliyoruz bu vedi ve vezi nedir bilen söylesin başka bir deyişle bu günlük hayatta sürekli ya da ara ara gelen bir sıvı var o neden geliyor bende çok oluyor o birde tahrik olunca ayrı bir ıslanıyo ikisi farklı mı bilgisi olan aydınlatsın

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• senin söylediğin isimler erkekler için kadın değil.
    meni erkeklerde spermin adıdır. orgazm anında gelir kadında olmaz
    mezi orgazm olmadan önce cinsel uyarı ile penisten gelen açık şeffaf akıntıya denir
    vedi ise hiç bir cinsel uyarı olmadan penisten idrar sonrası gelen yapışkan sıvıdır

kadınlarda iki tür akıntı var. biri fizyolojik akıntı diğeri patolojik akıntı.
    patolojik akıntı pis kokulu renkli olan vajinal enfeksiyon akıntısıdır.
    fizyolojik akıntı ise kadında hem normal anlarda olan hem de cinsel uyari ile olan akıntılardır. vajinanın sağ ve sol dış dudaklar altında bartholin bezleri vardır vajina giişinin hemen içinde sağ ve solda delikleri olur. bir de klitorisin hemen altında skene bezinin deliği olur. bunlar sürekli vajinayı nemli tutarlar. görevi içerisindeki asit içeriği ile vajinayı olası mikroplardan korumak. diğer görevi ise cinsel uyarı başladığında artış göstererek kayganlık sağlamaktır. fizyolojik akıntı ovulasyon yani yumurtlama döneminde koyulaşır sümüksü kıvam alır. bunun faydası da kadının en doğurgan dönemi olmasıdır. bunu şöyle açıklayım. bir erkek tek boşalmada yaklaşık 200 milyon sperm boşalır. bu spermler hızla rahime doğru ilerler. vajinadakı bu sıvı antibiotik madde ve asit içeriği ile spermleri mikrop sanarak öldürmeye çalışır. ancak bir ya da ikisi sağ kalır rahme ulaşırsa fallop tüpüne yerleşir gebelik olur. işte bu akıntı ovulasyon döneminde koyulaştığı için spermin hızına yetişemiyor spermi öldürmede zorlanıyor. daha fazla sperm sağ kalıp rahme ulaşıyor. böylece hamile kalma şansı artıyor.

evet başka da sıvınız yok.

1|0
    0|0
    • bunları nerden bılıyorsunuz

• teşekkürler

• önemli değil ben teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Her zaman ve her gün gelebilen sıvı vajinanın kendi içini bakterilere karşı koruması için salgıladığı sıvıdır. Kokusuz, beyazımsı şeffaf bir sıvı.. Rengi zaten saıya ve daha koyu hale dönerse ve koku yaparsa enfeksiyon akıntısıdır.. İlşki esnasında ve orgazm sırasında meydana gelen sıvı ise döl yatağına boşalacak spermleri hayatta tutmak ve beslenmelerini sağlamak, aynı zamanda penisin vajina içinde rahatça kayıp gidip gelmesini sağlayan sıvıdır. En kaliteli proteindir..

1|0
    0|0
    • bunları nerden bılıyosunuz

• Evli olunca, kayınbiraderin Kadın doğum uzmanı olunca ve çok okuyunca bazı şeyler biliniyor ve bir de başına geldi ise..

• tebrik ederim bilgilerin doğru ama tek hatan şu. spermleri hayatta tutmaz tam tersi öldürür. içerisindeki asit ve antibiotik içerik sayesinde spermleri mikrop sayar öldürür. bu nedenle zaten 200 milyon spermden ancak bir kaç tanesi sağ kalıp rahme ulaşıyor. ovulasyon döneminde ise koyu kıvama döndüğünden öldürme gücü azalır ve en ideal hamile kalma dönemidir

• Tıpın Allah belasını verdi :/

1|1
    0|0
  • Petrol boru hattında sızıntı mi var?

1|0
    0|0
  • Tahrik olduğun sıvı farklıdır kendiliğinden gelmiyor o çunku bir işlem sonucunda geliyor bu aynı erkeklerin spermi ile o gelmeden daha önce gelen sıvıya benziyor aynısı neredeyse :D

1|0
    0|0
    • günlük gelen sıvıda istemsiz geliyo

• Keyfin bilir :) trip yapma bana benim günahım yok :D

• kadının normal akıntısı da tahrik oluncaki de aynı yerden aynı bezlerden gelir. kadında başka akıntı olmaz erkek gibi bir sperm sistemi yoktur

• Benzin, Mazot, Nafta, Kolonya, efenime söliim... harnup pekmezi gibi türlü şeyler gelebilir...

1|0
    1|0
  • Meni mezi ve medi var meni cunupluktur abdest gerektirir koyu sividir yani döldür mezi zevk suyudur cunup olmazsin renksiz kaygan sividir medi ise genelde soguklarda veya egilirken gelen sividir cunup olmazsin

1|0
    0|0
    • medi mi hmmm neden geliyor bu medi vücut neden üretiyor

• tamam saol

• bu saydıkların kadında olmaz. erkekteki akıntılar bunlar. son söylediğinin asıl adı medi değil vedidir. sperm fazlası idar yaparken ya da kendiliğinden akar. enfeksiyonel akıntı ayrıdır penis şişer zaten o zaman ve ağrı ile kaşıntı başlar

• oohoooo neler gelmiyor ki geçen bir kadından 95 oktan benzin gelmiş öyle duydum

1|0
    0|0
  • hepsi aynı degil. biri zevk suyu. biri. iltahap suyu ve digeri mantarın suyu

1|0
    0|0
  • erkekten örnek verirsem şöyle boşalınca gelen meni tahrik olunca olan sıvı mezi. Meni gusül gerektirir mezi gerektirmez

0|0
    0|0
  • a. m suyu g*t suyu klitorist suyu zevk suyu ya. rak girme suyu. uygulamalı öğretilir

0|0
    0|0
    • g*t suyu yok

• g*t hariç diğer saydıklarının hepsi aynı su farketmez diğeri ise bağırsak suyu

• asdfghj

• onu bunu bilmem ama yalarken akan o sıvıya bayılıyorum :D

1|0
    0|0
    • zevk suyu o

• doğrudur , ben yalarken böyle bacakları titreyerek ıslanıyor , onun zevk aldığını görüp deliriyorum ahah neyse sakinim

• sakin sakin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...